Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Abonic napisał(-a):

 

o WOW! Nie sądziłem, że jeszcze to kiedyś zobaczę :)

Pamiętam, jak trzydzieści kilka lat temu zgubiłem instrukcję do tego zestawu i próbowałem go złożyć z pamięci :)

Ależ to było wtedy niesamowite ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Edmund Exley napisał(-a):

 

Chyba to było jeszcze dekadę wcześniej? :)

Racja - moja pomyłka - starym już - pod koniec lat 80 :) - Dzięki Edmund :)


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dziecka był... Duplo, Friends, czy małą wywrotkę technic pominę (choć dzieciom się podobają), bo to nie one zrobiły na mnie wrażenie tylko... Indiana Jones 😁. Świetny zestaw. Strzelające działka na skrzydłach samolotu bomba! 

IMG_20230604_091418.jpg

IMG_20230604_112734.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2023 o 20:29, Nocny duch napisał(-a):

Ja po dodaniu kolejnej dioramy ze SW teraz się biorę za Indiego 😁

 

A którą dioramę dodałeś ? Któraś z tych najnowszych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, -mrovka- napisał(-a):

 

A którą dioramę dodałeś ? Któraś z tych najnowszych ?

Tak - salę tronową. Bardzo fajny projekt. 
w mojej wersji to Luke mówi „Goooood…”

na zdjęciu półka „filmowa”

IMG_0305.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.06.2023 o 20:29, Nocny duch napisał(-a):

Ja po dodaniu kolejnej dioramy ze SW teraz się biorę za Indiego 😁

 

@Nocny duch dobry wybór - bo chyba jest najlepsza z nich wszystkich. Też mi się podoba. Ta i zgniatarka śmieci.

Ja pracuje na planetą Tatooine :) tzn robię kilka domków podobnych do tych na Toatooine.

 Choć bardziej - przez brak klocków - muszę trzymać się wyobraźni..

 

Kończę Tatooine i SW odkładam na bok, z powodu ograniczonego miejsca..Mam Jeszcze 1,2 metra wolnej przestrzeni, ale to jest zarezerwowane na Barracuda Bay :)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barracuda jest świetna! Mój ulubiony zestaw. Początkiem lipca będzie wchodził jeszcze kolejny kultowy zestaw w nowym wydaniu wpisujacy sie w klimat piratów, który bardzo mocno kojarzy mi sie z dzieciństwem. Wyglada dobrze i mysle ze bedzie dobrym uzupelnieniem Barracudy. 22137fb15e819628784e832216c622bb.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, -mrovka- napisał(-a):

@Nocny duch dobry wybór - bo chyba jest najlepsza z nich wszystkich. Też mi się podoba. Ta i zgniatarka śmieci.

 

No właśnie tak kombinuję, że zgniatarka w środek byłaby idealna ;) 

Pokaż Twoje Tatooine

 

A ta forteca od kilku dni spokoju mi nie daje. Choć cena… no spora jest, oj spora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Osy123 super jest to Eldorado, ale jakoś nie rzuciło mnie na kolana...chociaż, Barracuda też mnie nie rzuciła na kolana w pierwszym momencie.

Wszystko się zmieniło jak miałem pudełko w rękach..także z Eldorado może być tak samo.

 

No i ostatecznie, jak go sobie sprawie, to już nie będę miał miejsca na wyspę piracką, którą chce zbudować jako tło uzupełniające do Barracudy. 

A statek piracki, wyspa piracka i Eldorado na pewno się nie zmieszczą.

 

Z drugiej  strony, w październiku ma pojawić się nowa odsłona  UCS Venator z serii SW. Czekam na jakieś pierwsze zdjęcie, bo to Eldorado i Venator, to są/były dwa moje króliczki w tym roku

Na oba zestawy nie wyskrobie pieniążków - także ostateczna decyzja zapadnie w październiku, po premierze Venatora.

Na jeden z nich na pewno będzie okazja, bo mam imieniny :P Także jest przykrywka dla połowicy hehe.

 

8 godzin temu, Nocny duch napisał(-a):

 

Pokaż Twoje Tatooine

 

 

 W sumie to nie ma się czym chwalić. Bo połowa ekspozycji to jest Mos Eisley 75290. Choć odrobinę stuningowana.. no i przerobiona sala tronowa Fett'y 75326 oraz Kenobi Hut 75270 - choć jego to dopiero przeróbka czeka w łikend.

 

A prezentuje się to tak


nE31CGv.jpg

 

 

XMXDNSz.jpg

 

Tutaj przerobiona sala tronowa 75326 i Kenobi Hut 75270 na dwu piętrowy budynek. Na razie to jest prototyp. W łikend będę robił z tego bardziej zgraną bryłę. Jak się uda zrealizować plan, to się pochwalę.

 

6WDfSG7.jpg

 

Tak wyglądał ten budynek jako wolno stojący...zanim dokupiłem sobie Kenobi Hut

 

udCinbc.jpg

 

v41c8y3.jpg

 

YavBRAu.jpg

 

gbXzOSO.jpg

 

Ogólnie dzisiaj w pracy wpadłem na pomysł, by zrobić dwu piętrowy budyneczek, gdzie Kenobi Hut wraz z tą kopułą, bedzie robił za drugie piętro i przykleje go do tych łuków. Zrobi się wizualnie większy model i będzie bardziej przejrzyście

 

A to jest wieża z wolną energią :) Wybudowałem to w ostatni łikend. Sama wieża będzie jeszcze poszerzana i mam zamiar dodać jeszcze jakieś 'urządzenia' które będą wychodziły poza jej obrys. Sam budyneczek zostanie taki, jak na zdjęciu.....Te szare kable/przewody na fotce nie trzymają pionu i poziomu, ale wszystko już jest wypoziomowane i wypionowane  

 

I5anhlX.jpg

 

Aox5wGX.jpg

 

SxPx63t.jpg

 

Ufl59kG.jpg

 

apryFae.jpg

 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, -mrovka- napisał(-a):

@Osy123 super jest to Eldorado, ale jakoś nie rzuciło mnie na kolana...chociaż, Barracuda też mnie nie rzuciła na kolana w pierwszym momencie.

Wszystko się zmieniło jak miałem pudełko w rękach..także z Eldorado może być tak samo.

 

No i ostatecznie, jak go sobie sprawie, to już nie będę miał miejsca na wyspę piracką, którą chce zbudować jako tło uzupełniające do Barracudy. 

A statek piracki, wyspa piracka i Eldorado na pewno się nie zmieszczą.

 

Z drugiej  strony, w październiku ma pojawić się nowa odsłona  UCS Venator z serii SW. Czekam na jakieś pierwsze zdjęcie, bo to Eldorado i Venator, to są/były dwa moje króliczki w tym roku

Na oba zestawy nie wyskrobie pieniążków - także ostateczna decyzja zapadnie w październiku, po premierze Venatora.

Na jeden z nich na pewno będzie okazja, bo mam imieniny :P Także jest przykrywka dla połowicy hehe.

 

 

 W sumie to nie ma się czym chwalić. Bo połowa ekspozycji to jest Mos Eisley 75290. Choć odrobinę stuningowana.. no i przerobiona sala tronowa Fett'y 75326 oraz Kenobi Hut 75270 - choć jego to dopiero przeróbka czeka w łikend.

 

A prezentuje się to tak


nE31CGv.jpg

 

 

XMXDNSz.jpg

 

Tutaj przerobiona sala tronowa 75326 i Kenobi Hut 75270 na dwu piętrowy budynek. Na razie to jest prototyp. W łikend będę robił z tego bardziej zgraną bryłę. Jak się uda zrealizować plan, to się pochwalę.

 

6WDfSG7.jpg

 

Tak wyglądał ten budynek jako wolno stojący...zanim dokupiłem sobie Kenobi Hut

 

udCinbc.jpg

 

v41c8y3.jpg

 

YavBRAu.jpg

 

gbXzOSO.jpg

 

Ogólnie dzisiaj w pracy wpadłem na pomysł, by zrobić dwu piętrowy budyneczek, gdzie Kenobi Hut wraz z tą kopułą, bedzie robił za drugie piętro i przykleje go do tych łuków. Zrobi się wizualnie większy model i będzie bardziej przejrzyście

 

A to jest wieża z wolną energią :) Wybudowałem to w ostatni łikend. Sama wieża będzie jeszcze poszerzana i mam zamiar dodać jeszcze jakieś 'urządzenia' które będą wychodziły poza jej obrys. Sam budyneczek zostanie taki, jak na zdjęciu.....Te szare kable/przewody na fotce nie trzymają pionu i poziomu, ale wszystko już jest wypoziomowane i wypionowane  

 

I5anhlX.jpg

 

Aox5wGX.jpg

 

SxPx63t.jpg

 

Ufl59kG.jpg

 

apryFae.jpg

 

 

 

 

 

Podoba się 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś powrót do przeszłości. Ponownie złożone trzy małe zestawy z dzieciństwa, jeszcze z Pewexu... 

W takich momentach człowiek uświadamia sobie ile to lat minęło, czasy analogowe, kamerzysta ma kasetę... Swoją drogą udane były dawne zestawy - terenówka ma świetne zawieszenie ze sprężynami, teraz już takich nie robią.

IMG_20230709_154717.jpg

IMG_20230709_154752.jpg

IMG_20230709_154841.jpg

IMG_20230709_155543.jpg

IMG_20230709_155617.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawy ciąg dalszy. Lotniskowy wóz strażacki z dawnych lat z iju, iju, czyli efektami światło i dźwięk 😁 Kiedyś to był niezły bajer... Dostał nową baterię i wszystko działa perfekcyjnie (lampki mogą migać naprzemiennie lub świecić w trybie ciągłym, dźwięk można wyłączyć).

 

Współczesny zestaw - farma. Prosty, ale całkiem fajny. Czochradło dla bydła wymiata :). Odchody zwierząt dodają realizmu...

 

IMG_20230709_183622.jpg

IMG_20230711_151008.jpg

 

 

I miks starego z nowym na dawnym systemie drogowym :).

IMG_20230711_151908.jpg

IMG_20230711_151717.jpg

IMG_20230711_151728.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zestaw 9+ więc musieliśmy sześciolatkowi pomóc 😉 Fajny ten Jeep.

IMG_20230724_155500.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, AK&AK napisał(-a):

Zestaw 9+ więc musieliśmy sześciolatkowi pomóc 😉 Fajny ten Jeep.

IMG_20230724_155500.jpg

Można go zelektryfikować 🤔🤔🤔

Edytowane przez TomcioMiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie takie przyszlo ostatnio. 79645ba7f069ab893e780703071f4d68.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2023 o 16:53, TomcioMiki napisał(-a):

Można go zelektryfikować 🤔🤔🤔

Najfajniejsza to by była spalinówka z mini V6 😁


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, AK&AK napisał(-a):

Najfajniejsza to by była spalinówka z mini V6 😁

Tak tak 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.07.2023 o 16:19, Osy123 napisał(-a):

Do mnie takie przyszlo ostatnio. emoji4.png79645ba7f069ab893e780703071f4d68.jpg

Wysłane z mojego SM-G980F przy użyciu Tapatalka
 

 

Och Ty :) No to przyjemności w składaniu. Ja się jakoś nie mogę przekonać do wydania 1000..ale 300 punktów VIP zainwestowałem w 6 prób do wygrania - wyniki za 8 dni :) trzymam za siebie w kciuki

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w domu 9-letniego fana Ursusa C-330:

 

aDSC05063.thumb.jpg.240790a03cf933003653127624ace66c.jpg

 

Mają zdejmowane kabiny i wiele przydatnych funkcji.

 

aDSC05050.thumb.jpg.5a25f08f9340893948253cbe010e6dab.jpg

 

aDSC05081.thumb.jpg.a68ca5a69bcd777c2e78e0df0f542456.jpg

 

aDSC05085.thumb.jpg.4d54ea73f33353bf1f704af967023e0e.jpg

 

Jest też klimatyczna budowla (i zbożowe pola w tle ;) ).

 

aDSC05052.thumb.jpg.38cee47d1e944a1c3909d0cd3958692f.jpg

 

Ja też coś zbudowałem, ale wrzucę później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do zabawy z chłopakami zbudowałem sobie zestaw Lamborghini :)

 

aDSC05089.thumb.jpg.bdfb84b27240b26055578383c24160bd.jpg

 

aDSC05094.thumb.JPG.67294fdb598d7217b65269536a71dfac.JPG

 

aDSC05091.thumb.JPG.c8d767bb1203ee39b524d8323bc4ada8.JPG

 

aDSC05095.thumb.JPG.cb4b695d43ec1147ff2b1fdbf9da17f7.JPG

 

Traktor łączy inspiracje kilkoma modelami, ale przyznam, że tak zadowolony z jakiegokolwiek traktora Lego nigdy nie byłem. LM002 jeszcze pewnie będzie w weekend dopracowywany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lego kolekcjonujemy od lat, najwięcej mamy City, trochę Creator, ostatnimi czasy małżonek upodobał sobie Technic. A wspólnie układamy np. takie:

 

IMG_2444.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.