Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
swierszczu

Omega SMP 300m v. Tudor Black Bay

Omega czy Tudor  

128 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rysują się dokładnie tak samo jak w Rolexie Submarinerze ;)

A tego to ja nie wiem bo nie mam ;)

O i T

W związku z dzisiejsza przymiarka nasunęło mi się pytanie związane z polerowanymi na błysk bokami koperty. Czy to nie będzie szybko rysek łapało?

U mnie wszystko co ma polerowane powierzchnie - połapało ryski, włącznie z tytanowymi Oceanusami i "wykonanym ze stali najwyższej jakości, polerowanym techniką Zaratsu" GS.  Staram się dbać żeby nie uszkodzić mocniej czy nie narażać zegarka bez sensu wtedy, kiedy wiadomo że jest szansa że coś mu się stanie, ale takie drobne ślady eksploatacyjne na polerowanych powierzchniach są prędzej czy później nieuniknione. Nie uważam że to dodaje charakteru, jest wyłącznie wadą estetyczną i finansową ale trudno, taka cena za przyjemność noszenia zegarka. Może to się daje jakoś poprawić CapeCodem czy czymś podobnym na stali, na tytanie czy Zaratsu niestety nie.

W Omedze ( 2254 ), mimo że najstarsza i najwięcej noszona, koperta w zasadzie nie ma śladów eksploatacji poza tymi miejscami gdzie jest polerowana - sporo rys połapała bransoleta i trochę zapięcie, sporo śladów ( ale to jeszcze od poprzednich właścicieli ) ma bezel. W aktualnej SMP koperta jest chyba taka sama.

Wiem doskonale ze to co polerowane to łapie ryski nawet od powietrza, nie miałbym tych watpliwości gdyby nie to ze w polecę są boki o dużej powierzchni

O i T

niedawno mierzyłem Tudora BB i Pelagosa. NA fotkach wygląda bardzo fajnie. jeden i drugi. NA żywo czar pryska błyskawicznie. Omega. 

I nastapila ostateczna ostatecznosc :) poniewaz duuzo sie dzieje w zyciu i czasem trzeba pieniazki na cos innego wydac Omega idzie do dobrych ludzi :)

Edited by swierszczu

O i T

Rozumiem, że nie będzie ani SMP ani BB?

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Ta Omega, imo, jest cygańska bardzo. Tudor pomimo gorszego mechanizmu (?) wygląda fajniej ;)

Pozdrawiam, Wojtek

Będzie albo omega albo BB :) tylko miałem nadzieje na zachowanie 300m ale plany życiowe się dZis zmieniły IMO na plus

O i T

Ta Omega, imo, jest cygańska bardzo. Tudor pomimo gorszego mechanizmu (?) wygląda fajniej ;)

Tak można napisać o każdym zegarku który się nie podoba. Uważam ze jest tu na forum dużo więcej innych cygańskich zegarków

O i T

On sam jest cyganski jak placek po cygansku ;-) SMP jest po prostu zdobna jak wysokiej klasy SUV przy aucie stricte terenowym. Po prostu to nie tulłocz i tyle.

Ale chciałbym dobrze zrozumieć- teraz SMP idzie do ludzi a potem wróci taka sama lub BB ( lub pewnie to co ADHD przyniesie)?

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Byloby to porownania slowami laika odbierajacego zegarki wizualnie ale moze niedlugo sie pokusze.

O i T

Byloby to porownania slowami laika odbierajacego zegarki wizualnie ale moze niedlugo sie pokusze.

Takie porównania są najlepsze, bo "nasze". Chętnie przeczytam. :)

No to SMP300m wróciła w nowej odsłonie i co najważniejsze Tudor tez jest :)

Wiec jakieś porównanie będzie możliwe

Edited by swierszczu

O i T

No to SMP300m wróciła w nowej odsłonie i co najważniejsze Tudor tez jest :)

Wiec jakieś porównanie będzie możliwe

Czyżby stara 300m 1120? :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By JohnnyJ
      Witam serdecznie

Od pewnego czasu, noszę się z zamiarem zakupu zegarka. W pierwszej kolejności szukam używanej Daytony na bransolecie, w konfiguracji złoto/stal z czarnym bądź szampańskim cyferblatem. Jeszcze na początku roku, widziałem że takie można było znaleźć za ok 50tys, dzisiaj przeglądając ch24 czy inne aukcje, jest już to 76tys zł. Co juz moxno zbliża się do ceny nowego

Jak uważacie, czy ten zegarek jest w tym zasięgu cenowym? 

Widziałem również piękne Omegi, czy Ulysse Nardin, ważne, żeby koperta była złota  Jak na to się zapatrujecie;)? 

No i pytanie, jak bezpiecznie zakupić taki zegarek?
    • By Klaudia K
      Kochani autentyk czy podróbka?

• By Pieknodworska
      Witam serdecznie,
      zastanawiam się nad zakupem Omegi De Ville. W oko wpadła mi ta, jednakże mam pewne zastrzeżenia co do jej autentyczności. Co sądzicie?

• By pepepatryk
      Witam

Panie i Panowie, proszę o doradztwo w sprawie zakupu kobiecego zegarka. Chciałem zrobić niespodziankę Żonie i kupić jej jakiś fajny zegarek.
      Kryteria:
      - nowy
      - full set
      - cena max 2500 Euro
      - do codziennego użytku
      - wygodniejszy będzie kwarc (mniej obsługowy)

Żonie podobają się Hubloty i Rolexy, ale budżet nie ten. Póki co najbardziej przemawia do mnie Cartier Tan Solo, Tudory, może TH Carrera. Macie coś jeszcze na myśli? 

Dzięki z góry, Pepe
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.