Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedl dzis do mnie okazyjny zestaw radzieckich zegarkow od forumowego kolegi. Doslownie chce sie plakac patrzac na to co wyslal. W jednym sekundnik na zewnatrz, w drugim brak szkielka inny do oporu nakrecony i nie chodzi, inny po nakreceniu i prubie ustawienia cala koronka wyszla. Czy ktos tu sobie jaja na forum robi??? Nie wspomne juz o tym ze po umowie kupna i info na pw ze przelew poszedl temat sprzedazowy z forum zniknął. Ocxywiscie zegarki jutro kurierem wracaja do sprzedajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka była źle zapakowana? Jakieś uszkodzenia paczki?

Jak sekundnik Pobiedy, to mi się zdarzyło wielokrotnie otrzymać taki zegarek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, paczka ok, zapakowane ok. Na razie nie kontynuuje tematu. Reszte zalatwiam z kolega poprzez pw. Szkielko nie bylo pobite, nie bylo go wcale, koronka nie byla wypadnieta, ot poszla cala na zewnatrz przy prubie ustawienia po nakreceniu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tak się odnieść jeżeli nie ma przytoczonej treści oferty... bo jeżeli zostały wystawione jako trupki nie na chodzie to nie można się było spodziewać czegoś innego... Podaj treść ogłoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

I najlepiej zdjecia zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie chce ani sie odnosic ani wklejac zdjec, poczekam na odpowiedz na pw. Wtedy powklejam zdjecia tych dobrych stanow w oryginalach. Prawda jest taka ze osobiscie ich nie widzialem a opieram sie na opini zony, ktora rowniez zegarkami sie interesuje, ma swoich kilka i codziennie na oku moich kilkanascie sztuk. Potrafi sie z nimi obchodzic i je dobrze ocenic. Wiele z tych 24 zegarkow jest w zadowalajacym stanie, niestety ale kilka to ruiny i o nie chodzi, pewnie idzie je naprawic tylko ze kupilem zegarki sprawne w dobrym stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj po dobiciu targu i przelewach ofertę się usuwa z bazarku żeby nie śmieciła - kupiłeś je jako sprawne czy szrot ? wiedziałeś o uszkodzeniach?

 

: już wyjaśniłeś nie zauważyłem - wyjaśnicie sobie i będzie GIT nie ma się co napinać będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Ja bym radził najpierw zobaczyć zegarki i zbadać je osobiście organoleptycznie a dopiero potem wysuwać takie wnioski :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz 6 nie chodzi. Spokojnie, kurier powrotny juz jest zamowiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch - teraz to już pojechałes :D

No to mam cel - zdobycie obu modeli stalowej Rakiety :)

 

Buran69 - to pewnie i Sława diver też jest stalowa?

Stalówki to : Rakieta diver, Słava diver, również Czajki Diver sa stalowe oraz Zarie diver chyba też są stalowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gregch - teraz to już pojechałes :D

No to mam cel - zdobycie obu modeli stalowej Rakiety :)

Życzę Ci żebyś stał się pierwszym w Polsce posiadaczem rakiety budzika :) chyba że ktoś ma i się z tym ukrywa...

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam osobiście jednego pana co ma budzik rakiety----- taki stolikowy  :D  :D  :D  :D  :lol:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmianę, więc RAKIETA tarcza 24h, nieco zmęczona koperta zwłaszcza od strony denka jak widać, przód i boki koperty niezłe. Koronka naciągu wytarta, tarcza zabrudzona. Ostatnio przeszedł zegarek gruntowny przegląd i naprawę. Pasek jakiś tam znaleźny w szpargałach domowych, przycięty do 18mm. Na tarczy napis że SDIEŁANO W ROSII. Na denku numer 700. Na pytania odpowiem, jako że nie wiem jak wycenić to może 100zł z wysyłką bezpieczną.

 

 

 

post-78685-0-67482100-1425323560.jpg

post-78685-0-36248200-1425323562.jpg

post-78685-0-89271000-1425323563.jpg

post-78685-0-13282700-1425323565.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Biorę tego drugiego ładniejszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Wspominany Wostok Kamaz. Na dobrym chodzie. Cena 50zł realizacja

 

 

 

Przypominam się z pancernikiem - sprzedam za 120zł

 

 

Nikt nie chce fajnego pancernika za 100zł z przesyłką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy chciałbym wystawić zegarek na sprzedaż na bazarku. Jednak z uwagi na znikomą ilość postów nie mam takiej możliwości. Znalazłby się ktoś chętny do pomocy?:) Zegarek nowy vostok europe gaz-14 limousine. Będę wdzięczny za okazaną pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy chciałbym wystawić zegarek na sprzedaż na bazarku. Jednak z uwagi na znikomą ilość postów nie mam takiej możliwości. Znalazłby się ktoś chętny do pomocy? :) Zegarek nowy vostok europe gaz-14 limousine. Będę wdzięczny za okazaną pomoc:)

wstaw tutaj bedzie najprościej.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam bardzo ładną Pobiedę kostkę. W komplecie niemal nowy (dwa razy na ręce) czarny błyszczący pasek skórzany Alfa. Cena 65 zł + 5 zł wysyłka.

post-64774-0-79232100-1425378190_thumb.jpg

post-64774-0-17400300-1425378193_thumb.jpg

post-64774-0-03767700-1425378195_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat troszkę tu pasuje bo zakupu dokonano po info w tym temacie ;) co do zadowolenia i opini żony to myślę że i żona potrafi stwierdzić czy zegarek chodzi czy zatrzymuje się a jezeli zegarki bez szkielek i zatrzymujace sie uważacie za sprawne i w dobrym stanie to więcej pytań nie mam, powiększa sie tylko grono osób, u których nie powinno się zakupów dokonywać. Na tym kończę biadolenie w tym temacie. A czy powstanie nowy temat ze zdjeciami i opisem całej sytuacji to już zależy od osoby, ktora te zegarki wysłała. A chyba mam prawo kupując zegarki w dobrym stanie i sprawne wymagać aby takie były? Wracajmy do tematu przewodniego tego watku, czyli kupię, sprzedam, zamienię.

 

A moim zdaniem skoro są takie problemy, powinieneś już zamieścić nick sprzedającego obojętne czy sprawa się wyjaśni pozytywnie czy nie.

Najwyżej poinformujesz, że się wyjaśniło wszystko polubownie.

Niemniej nie każdy ma ochotę kopać się ze sprzedającym po kostkach i ku przestrodze innych którzy przecież tu zawierają dużo "transakcji", aby uważali na zakupy u tego konkretnego forumowicza.

 

Choć faktycznie powinien być pilnie założony osobny temat bo zaśmiecamy tutaj wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa - odmiana 31K, oryginalne wskazówki, koronka troszkę mniejsza, luma na indeksach straciła kolor. Koperta bardzo ładna, w środku jeden z najwcześniejszych mechanizmów, sygnowany datą 3-55. W pełni oryginalny, na kole naciągu trzy gwiazdki i wczesny napis: ГС 1МЧЗ "GS1MCzZ". Cena 70 zł + 5 zł wysyłka.

post-64774-0-50335000-1425378615_thumb.jpg

post-64774-0-75715500-1425378618_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moskwa - odmiana 31K, oryginalne wskazówki, koronka troszkę mniejsza, luma na indeksach straciła kolor. Koperta bardzo ładna, w środku jeden z najwcześniejszych mechanizmów, sygnowany datą 3-55. W pełni oryginalny, na kole naciągu trzy gwiazdki i wczesny napis: ГС 1МЧЗ "GS1MCzZ". Cena 70 zł + 5 zł wysyłka.

dlaczego 31K skoro ma 16 kamieni??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się przypomnę w sprawie koperty do poljota de luxe 29j. Nie mogę patrzeć na zamiennik w postaci koperty z jakiegoś bliżej mi nieznanego szwajcara.


Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.