Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam:

 

1. Zegarek damski Zaria 19 kamieni - sprawny i na dobrym chodzie, koperta i tarcza w ładnym stanie, szkiełko z wyraźną ryską (do polerki?), pasek używany.

    Cena: 25 zł + wysyłka

 

post-80620-0-01999800-1432573726_thumb.jpg

post-80620-0-70345700-1432573731_thumb.jpg

 

2. Zegarek męski Sława automatic 27 kamieni - niesprawny, datownik przeskakuje dość ciężko.

    Cena: 25 zł + wysyłka

post-80620-0-37229300-1432573848_thumb.jpg

post-80620-0-75465300-1432573860_thumb.jpg

 

Przy zakupie obu zegarków cena: 40 zł + wysyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Witam, potrzebuje do takiej Rakiety wałek z koronką

post-75489-0-96870400-1432650178_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje koperty do takiej Slawy,nie musi byc złota,poprzednik spolerował ją chyba szlifierką a napewno uzywał zielonej pasty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje koperty do takiej Slawy,nie musi byc złota,poprzednik spolerował ją chyba szlifierką a napewno uzywał zielonej pasty

post-46659-0-54766500-1432659319_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuje koperty do takiej Slawy,nie musi byc złota,poprzednik spolerował ją chyba szlifierką a napewno uzywał zielonej pasty

witam

ktoś w Częstochowie nikluje koperty  żółtym kolorem wygląda jak złoto  kolego mój robił sobie Atlantica i wyglądało ton  naprawdę dobrze znalazł gościa na allu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazją bym tego nie nazwał, choć przyznam, że nieczęsto się taką ogląda. Nakręcałeś ją? Ma bardzo niewygodną koronkę do nakręcania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko zdjecia. Podobno dobry stan, ale dol koperty poprzecierany...zastanawiam sie nad cena bo nie widzialem w sprzedazy takiej, a szukac chcialem za jakis czas na forum bo malo informacji mam na jej temat:) Trafila sie teraz i sie zastanawiam bo to cena Lucza de lux...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie zastanawiam bo to cena Lucza de lux...

A nawet więcej.

To zależy od tego jak bardzo chcesz ją mieć ;)

Nie jeden już tu wyskoczył z worka pieniędzy, żeby kupić coś, co warte było zdecydowanie mniej, tylko dla tego, że bardzo chciał to mieć...

Sam również popełniłem taki myk parę razy. ;)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał. Pomijając rzadkość, to stan jest niewspółmierny do ceny. Za 250 zł przy odrobinie szczęścia kupisz 2 Łucze de Luxy w lepszym stanie niż ta rakieta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dosyć rzadka ta rakietka - mam trochę wątpliwości co do sekundnika no i koperta w kiepskim stanie (ale one tak miały). 250? - kurcze, m.zd. za dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo za dużo. Nie powiem że identyczna ale podobne konstrukcyjne rakiety na aukro lub molotok można pewnie kupić za ułamek tej ceny. Konkretów nie podam bo to nie moja stylistyka, ale widuję takie czasem i raczej za małe pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo za dużo. Nie powiem że identyczna ale podobne konstrukcyjne rakiety na aukro lub molotok można pewnie kupić za ułamek tej ceny. Konkretów nie podam bo to nie moja stylistyka, ale widuję takie czasem i raczej za małe pieniądze

jak bys widzial taka to mogl bym Cie prosic o priv z linkiem? Nie znalazlem tam nic podobnego teraz. Z gory dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elektronika PW


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprzedaży dwie bardzo ładne Slavy, w stanach jakie ciężko teraz dorwać, w dodatku obie w cyrylicy:

1. Slava 'firanka' na bardzo dobrym chodzie, datownik działa bez problemu. Koperta złocona w bardzo dobrym stanie bez przetarć, założone nowe szkło, tarcza bez jakichkolwiek uszkodzeń. Świetnie będzie się prezentować do garnituru ! 

Cena bez paska to 80zł + 5zł wysyłka

gallery_46829_1960_1201580.jpg

 

2. Slava rzymianka w chromie, na dobrym chodzie, datownik przeskakuje. Koperta chromowana w bardzo dobrym stanie, (posiada drobne ryski, ale to uwydatnione poprzez makro) nie posiada żadnych przetarć ani wżerów. Dekiel z radzieckim znakiem jakości ! Szkiełko czyściutkie, tarcza bez jakichkolwiek uszkodzeń.

Cena bez paska to 70zł + 5zł wysyłka

gallery_46829_1960_1341539.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż :

Damska sława z ciekawą bransoletą. Na dobrym chodzie. Cena 30 zł plus wybrana przesyłka.

dscf2289.jpg

sla1.jpg

sla2.jpg

 

Trzy damskie zarie. Jedna chodzi, w dwóch pozostałych balanse całe - do czyszczenia. Cena za wszystkie 30 zł plus wybrana przesyłka.

 

zar.jpg

zar1.jpg

 

 

Jakby ktoś miał dodatkowe pytania, propozycje lub sugestie zapraszam na PW. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża 40 mm sekonda. Na dobrym chodzie. Szkiełko do wymiany i od spodu wytarta koperta. Cena 35 zł plus wybrana przesyłka.

sek.jpg

sek1.jpg

 

 

Jakby ktoś miał dodatkowe pytania, propozycje lub sugestie zapraszam na PW.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok dosyć rzadko spotykany. Na dobrym chodzie, datownik przerzuca. Szkiełko ciut luźne(obraca się ale nie wypada). Stan jak widać. Zewnętrzny ring wytarty. Cena 40 zł plus wybrana przesyłka.

 

dscf2283.jpg

dscf2285.jpg

dscf2286.jpg

 

Jakby ktoś miał dodatkowe pytania, propozycje lub sugestie zapraszam na PW.

Oczywiście mogę wymienić je wszystkie na jakiś zegarek lub zegarki :D


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka PW


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi się zdaje albo wartość medycznej to jakieś 800-1000% wartości gajowego więc rozrzut spory :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam takie trzy egzemplarze gdyby ktoś był zainteresowany.

- Wostok 17 kamieni 50 zł

- Łucz de luxe 23 kamienie (werk 2209) 65 zł

- Poljot 17 kam.  65 zł

 

Wysyłka 6 zł.

 

Zegarki sprawne , po przeglądzie , na punktualnym chodzie.

 

post-68774-0-07343200-1432805663_thumb.jpg

post-68774-0-64319300-1432805664_thumb.jpg

post-68774-0-05930300-1432805666_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi się zdaje albo wartość medycznej to jakieś 800-1000% wartości gajowego więc rozrzut spory :D

Oj tam oj tam... Chcial bym 2, ale w tym miesiacu tylko 1. Zobacze ktory pierwszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.