Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Ponowię prośbę, bo trochę mi zależy na czasie. Dobrze zapłacę za ładny komplet.

To będzie pasować?

 

http://aukro.ua/chasy-komandirskie-strelki-mechi-i6446250728.html

 

Jeśli tak to daj pw, moze też cos bym zamowił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam kompletu wskazówek do Wostoka jak na zdjęciu

post-76233-0-87624000-1472156375.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu. Na sprzedaż Sportiwnyje. Tarcza jak widać na zdjęciu (chyba, że kiepsko to mogę podesłać lepsze), na chodzie. Nie wiem niestety jak z dokładnością oraz czy koronka jest oryginalna. Brak sekundnika. Nie gwarantuje wodoszczelności :) Cena powiedzmy 50 zł plus ewentualna poczta. 

post-86227-0-55416700-1472233841_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta Rzymianka 19 kamieni. Zegarek na punktualnym chodzie .Wymiar bez koronki 39mm od uszka do uszka 41mm. Koperta pozlacana taka sama jak w Rakiecie Big zero. Sprzedaje razem z brazowym paskiem.Nowa cena 100 zl z wysylka listem poleconym piorytetowym.

attachicon.gifrakieta zlota 25 sierp 001.JPG

attachicon.gifrakieta zlota 25 sierp 002.JPG

attachicon.gifrakieta zlota 25 sierp 003.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cała kolekcja moich rzadkich rusków leci na sprzedaż, nie lada się namęczyłem, żeby je zdobyć ;P Wszystkie zegarki są na chodzie, w absolutnie oryginalnych stanach, nie były picowane, zdjęcia robione w sposób naturalny (bez upiększeń i najkorzystniejszego układu), być może przyda im się jakieś małe spa wewnętrzne jak i zewnętrzne. Zegarki w ładnych stanach zachowania. Rozsądne negocjacje możliwe. Zegarki sprzedaję wraz z nienoszonymi paskami, które są na zdjęciach (skóra/nato). Jak wiadomo zegarki na żywo wyglądają o wiele lepiej, zdjęcia bardzo uwypuklają ich niedoskonałości. Przesyłka PP w cenie. Oferta wystawiona na paru forach. CAŁOŚĆ 300zł TANIEJ! - 2000zł

1. Rakieta World Time - SPRZEDANA

2. Poljot Sputnik - 350zł  - 50zł =300!!!!!!

3. Rakieta BIG 0 - SPRZEDANA

4. Wostok Gajowy - 250zł-50zł=200!!!!

5. Wostok Komandirski ZAKAZ MO - 250zł -50zł=200!!!!!! (rzadsza wersja na 18 kamieniach werk ze stop sekundą cal. 2234)

6. Start - 150zł-20zł=130!!!!!!

7. Wostok Amfibia Odessa - 550zł -50zł=500!!!!!(NOS z papierkami i pudełkiem na 200lecie Odessy)

8. Wostok marynarskie paski - SPRZEDANY

 

AKTUALIZACJA + DUŻE OBNIŻKI!!!!!!! ZAPRASZAM!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Amfibia po serwisie i odnowieniu lumy (nowe indeksy) na ul. Ładnej we Wrocławiu ponad rok temu.

Bezel z wypadniętą kropką, dziura zamalowana lakierem. Szczelność nie sprawdzana :)

Cena 160 zł

http://tufotki.pl/F4CT3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibia po serwisie i odnowieniu lumy (nowe indeksy) na ul. Ładnej we Wrocławiu ponad rok temu.

Bezel z wypadniętą kropką, dziura zamalowana lakierem. Szczelność nie sprawdzana :)

Cena 200 zł plus wysyłka PP 6 zł

 

http://http://tufotki.pl/F4CT3

Zdjęcie mi się nie otwiera :( No i ta szczelność niesprawdzona! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość liscak

Zdjęcie mi się nie otwiera :( No i ta szczelność niesprawdzona! ;)

Poprawione, kchrapek wiem że takiej szukasz chociaż kolekcjonersko ma mankamenty, nawet pisałem na priv ale nie odpisałeś więc wylądowała tu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta sześciokątna 19 kamieni , werk 2628 H z podwójnym datownikiem , pompka szybkiej daty sprawna, Koperta chromowana bez przetarć , tarcza i wskazówki idealne na dokładnym chodzie .REALIZACJA

 

998d8446b7b55fa0med.jpg

 

1d4ddefda9beb556med.jpg

 

95609d405284c019med.jpg

 

079eee037e2ac42bmed.jpg

 

ca9fc9b27dbe8053med.jpg

 

Start 3 kwartał 1958 r 17 kamieni, koperta stan dobry , tarcza i wskazówki bdb ,na dokładnym chodzie. REALIZACJA

 

6145d9591cbc190emed.jpg

 

4bad204cd0775c84med.jpg

 

af038141f0459788med.jpg

 

9e8368c6b27267e3med.jpg

 

b5ddb4698314bce3med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki łaskawości kolegi @Sebolski leci do mnie pierwszy poljot 55g, tyle że brak mu kanonicznych wskazówek. Czy ktoś poratowałby kompletem? Wydaje mi się, że one nie są jakieś unikalne dla tego modelu... chyba, że się mylę?

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję nurka lub divera jak kto woli marki poljot,rakieta lub prim sport. Jeśli ktoś takowy posiada i chce sie pozbyć proszę o info .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam:

 

1. Pobieda, stan BD, malutkie ryski od strony dekielka, z tego co pamiętam to na dobrym chodzie, raczej poniżej minuty różnicy na dobę - mogę sprawdzić - cena 50 pln + 6,50 Polecony Priorytet w bąbelkowej foli. 

 

 

2. Slava, stan Dobry Minus - ze względu na lekko obite szkiełko na godz. 6 i 10 i małą ryskę na rancie 9. Koperta czysta, koronka leciutko wytarta, tarcza bez zarzutu, szybka zmiana daty działa. Kolor tarczy to ciemno niebieski (chyba granat ;) ). Z tego co pamiętam to zegarek lekko śpieszy, do 5 min na dobę. Cena 80 pln + 6,50 Polecony Priorytet w bąbelkowej kopercie. 

Dalej aktualne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Primka za 85 złotych z wliczoną przesyłką PP.

Koperta ma rysy, bez przetarć chromu, oryginalne zbrojone szkło, na godz 6 pęknięcie szkła, rozciągające się pomiędzy indeksami 5 i 7.Bransoleta nieoryginalna, mogę również dodać jakiś pasek.
Zegarek świetnie trzyma czas, posiada długą rezerwę chodu i datownik zmienia datę prawidłowo.

 

Na razie odwołuję ofertę, zegarek zostaje ze mną.

post-44601-0-68764000-1472466313_thumb.jpg

post-44601-0-80214600-1472466325_thumb.jpg

post-44601-0-41978500-1472466339_thumb.jpg

post-44601-0-95074600-1472466352_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie kupię sprawny bęben napędowy ze sprężyną do wostok 2409/2414.


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOSTOK AMPHIBIA "KGB" automat 31 kamieni,mechanizm 2416B ,nowy bez metek 210zł z przesyłką

post-46659-0-94956100-1472480998_thumb.jpg

post-46659-0-10889100-1472481010_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Vostoka amfibię, najbardziej popularny model 420059 lub ewentualnie 42037.

Rozważę też inne, radzieckie nurki z niebieską (ewentualnie białą) tarczą do ceny max. 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się - poszukuję ramki trzymające szkło do rakiety multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VOSTOK AMPHIBIA "KGB" automat 31 kamieni,mechanizm 2416B ,nowy bez metek 210zł z przesyłką

Koperta jest w stali ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po aferze z wodoszczelnością amfibii stwierdzenie że ktoś daje gwarancję na "gęstą mgłę" powinno przejść do kanonu :) jak "samorodek" itp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.