Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Kupię rakiete kwarc z podwójną datą w ładnym bardzo stanie sprawną lub jakiś inny kwarc ruski ,ważne żeby stan był ładny bo to na prezent :)

Proszę o wiadomość priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

1. Ponieważ to nie jest Allegro ( z którego sam korzystam) właśnie dlatego tu zadałem pytanie.

 

2. Poprosiłem o informację prywatną na temat zegarka który chcesz sprzedać (Poljot De luxe Automatic) Poprosiłem żebyś zasugerował swoją cenę, i albo kupię albo nie :) Dalej chętnie otrzymam od ciebie priva z tym co chciałbyś sprzedać.

 

3. Jak widać po ilości postów jestem tu nowy, jednak obserwuję forum od dłuższego czasu. Lubię starą technikę ogólnie, nie tylko zegarki. Lubie radia i wzmacniacze lampowe, gramofony, itp. Zegarki to pewna nowość w moim życiu.

 

...........

Nie do końca się zrozumieliśmy.

 

Generalnie to chodziło mi tylko o wpis "normalna cena" Wiem dlaczego lepiej kupić zegarek tutaj, ale często kupuje na różnych portalach aukcyjnych. Kupować zegarki trzeba się po prostu "nauczyć" i nie da się uniknąć błędów.

W razie wątpliwości zawsze można tutaj zapytać o oryginalność - zawsze ktoś podpowie.

Co do pdl - jak będę chciał sprzedać to wystawie na bazarku ze zdjęciami i ceną. Tak tutaj wyglądają normalne oferty sprzedaży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się zrozumieliśmy.

 

Generalnie to chodziło mi tylko o wpis "normalna cena" Wiem dlaczego lepiej kupić zegarek tutaj, ale często kupuje na różnych portalach aukcyjnych. Kupować zegarki trzeba się po prostu "nauczyć" i nie da się uniknąć błędów.

W razie wątpliwości zawsze można tutaj zapytać o oryginalność - zawsze ktoś podpowie.

Co do pdl - jak będę chciał sprzedać to wystawie na bazarku ze zdjęciami i ceną. Tak tutaj wyglądają normalne oferty sprzedaży.

Tak tylko ze te zegarki są najczęściej już słusznego stanu i wieku, wiec nikt ci nie da pełnej gwarancji ze  werk nie jest składany z kilku lub z części zaczerpniętych od złomków.  

Ja kupując taki zegarek z  kilkadziesiąt zł z góry zakładam ze trzeba z nim coś zrobić  

Za takiego poljota z kwitami w pudełku z epoki w stanie bdb (NOS) trzeba pewnie dać około trzech zer od  kolekcjonera a nie od handlowca oczywiście, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

 

Poszukuję srebrnej lub białej tarczy do krytej kieszonkowej Mołnii...

Na pasówkę...

 

Kupiłem nawet trupa na części, ale był zbyt strupiały - jakiś patafian nóżki połamał :( 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

 

Poszukuję srebrnej lub białej tarczy do krytej kieszonkowej Mołnii...

Na pasówkę...

 

Kupiłem nawet trupa na części, ale był zbyt strupiały - jakiś patafian nóżki połamał :(

Jak coś mam czerwoną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O :)

W sumie też może być :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwa sprawa ale może ktoś ma na sprzedaż żółty werk wostoka precyzyjnego 2809 (goły, może być niesprawny)?????


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwa sprawa ale może ktoś ma na sprzedaż żółty werk wostoka precyzyjnego 2809 (goły, może być niesprawny)?????

Jest na allegro od kolegi z forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ale ja mam problem z licytacjami. Zapominam, wkurzam sie, za drogo, za tanio, przelicytowali o 1 zł i przegrałem  :D  :D  :D

 

Za stary jestem na zabawy i gonitwy  :unsure:


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby tu były oferty kupię,sprzedam tylko bo robi się nie potrzebny bałagan

A rozmowy są fajne ale na priv:)

Lub w innych tematch

 

O ile dobrze kojarzę to coś już było robione w tym kierunku. Aktualnie główny wątek tematu stał się mniej ważny od dyskusji i rozmów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sprzedaż 2 zegarki do ożywienia. Zim coś nawet próbuje chodzić, ale trzeba serwisu jak wody. Obiektywnie trzeba stwierdzić, że jak na Zima z tych lat model jest ładny. Koperta Au10. Cena sprzedany.

Sportiwnyj do naprawy. Ma jakieś ślady na tarczy, ale ogólnie jak na ten model uważam, że to wyśmienita baza do naprawy. Na allegro tarcze zazwyczaj są brudne, napisy wytarte, a koperty zajechane. Cena sprzedany

Wysyłka wg nowego taryfikatora PP S.A.

post-22468-0-27614300-1486403674_thumb.jpg

post-22468-0-83788700-1486403674_thumb.jpg

post-22468-0-36008100-1486403675_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym pasek pasujący do tego plastikowego wynalazku , nigdy nie miałem plastikowego poljota i nie wiem czy był do niego jakiś dedykowany , a u zegarmistrza nie mogę dopasować koloru

post-87697-0-64071000-1486404668_thumb.jpg

post-87697-0-10435500-1486404702_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje taka tarcze  do wostoka 2409 a   może być szrot ale z nóżkami 

ALBO CAŁY ZŁOMEK 

WIADOMOŚĆ PW 

109865182758865769d44e8-199209-wm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś by chciał uszczęśliwić babcię ciocię itp i wskrzesić takie oto trupki , nie otwierałem nie sprawdzałem razem 13 szt. zamienię na coś męskiego

post-87697-0-01703600-1486411890_thumb.jpg

post-87697-0-80651500-1486411943_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię oryginalne wskazowki godzinową i minutową (lub wymienie na te co mam - zlote z wypelnieniem) do tego zegarka:

 

3ff1ecfe1a39d30365b7b07fb2b6a501.jpg

 

 

A potrzebuje takich jak tu:

ecd334920db8641fb1cd06c645cd83f1.jpg

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Przypomnę się:

Poszukuję - kupię uszczelki do Wołny, a ogólnie do kopert pod mechanizm 2809. Jak ktoś ma na zbyciu, to 5 - 6 sztuk.

Kupię tarczę do Slavy chorągiewki. Jakąś ładną, bo porysowaną już mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  przypomnę się

 

potrzebuje taka tarcze  do wostoka 2409 a   może być szrot ale z nóżkami 

ALBO CAŁY ZŁOMEK 

WIADOMOŚĆ PW 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start i Majak po 100zł z pp. Majak ma pekniete szkiełko.

przypomne sie, po 85zł

Ruhla, na chodzie. 55zł z pp

post-67307-0-59941900-1486468373_thumb.jpg

post-67307-0-19097700-1486468384_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym dziale jedynie Radzieckie i byłe poskomunistyczne więc z tych wystawionych przez ciebie tolerujemy Ruhle.

Zrób porządek z resztą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

W sumie to same Ruhle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.