Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Astarloa12

Balticus Watches

Rekomendowane odpowiedzi

Z gustami jak z tyłkiem - każdy ma swój. I to jest piękne, bo inaczej wszyscy nosiliby bauhausy, albo divery. Niech żyje różnorodność! :D

Zegarek ładny, ale ta nazwa.....ma negatywny wydzwięk, zawsze jak ją widzę to myślę o alkoholikach, serio :lol:

Wszystko jest kwestią podejścia do tematu. ☺

W/g mnie, a wiem że jest wielu podobnie myślących - kwarc to nie zegarek, tylko urządzenie do odmierzania czasu. Zegarek musi mieć "duszę", czyli mechanizm. Manualny albo automatyczny. Jeżeli cię stać, to kup sobie zegarek a nie urządzenie. ☺

Kwarc też ma mechanizm, tylko inne zródło zasilania , bateria vs  sprężyna w mechanicznym zegarku.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to ceny mogą nawet iść do góry. Spaść raczej nie spadną. Ogólnie teraz są spore promocje na Balticusy, bo aż 20% taniej, więc kto się jeszcze waha to teraz jest dobry moment ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby te obniżki -20%? Pytam, gdyż ja nigdzie takowych nie widzę ;) No chyba, że już zdążyły zniknąć.


Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem zegarownię i podany przez Ciebie kod rabatowy, ale niestety nie wchodzi. Szkoda, myślałem w sumie o zakupie Balticusa, zwłaszcza jeśli miałby być tańszy ;)

Edytowane przez elimerin

Lorus RT313CX9, Orient Big Mako FEM75002D6, Tissot PRS 516 T044.430.21.051.00, Seiko SRP767, Seiko SKX007Vostok Amphibia 120512 + batman bezel mod, Orient Sea King lata 70., EPOS Passion 3401.132.20.15.30, Orient Big Mako II RA-AA0011B19B, Glycine Combat Sub 42 Golden Eye GL0093, Orient Star WZ0071DJ, Zodiak Sea Dragon ZO9911, Eterne Soleure 8310.41.13.1225, Seiko Sumo SZSC004, Revue Thommen Diver Professional 17030.2137, Hamilton Khaki Air Race GMT H776650, Lorus RL449AX9G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie promocja już się skończyła. Jeśli jesteś zdecydowany na Balticusa to znam jeszcze jedno miejsce gdzie można go dostać taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł prezent dla mojej żony - nowy Balticus Sky. Wypukły szafir i tarcza z masy perłowej w tej cenie to coś nieczęsto spotykanego. No i żona przeszczęśliwa :D

post-109776-0-88503900-1571861490_thumb.jpg

post-109776-0-16436700-1571861499_thumb.jpg

post-109776-0-20918600-1571861506_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam napisali o tym zegarku. Z błędami ale zawsze. 

Generalnie cała strona Balticusa jest delikatnie mówiąc "niedopracowana", pełna błędów i średnio czytelna. A szkoda... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam napisali o tym zegarku. Z błędami ale zawsze.

Generalnie cała strona Balticusa jest delikatnie mówiąc "niedopracowana", pełna błędów i średnio czytelna. A szkoda...

Wczoraj jeszcze nie było opisu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tam napisali o tym zegarku. Z błędami ale zawsze. 

Generalnie cała strona Balticusa jest delikatnie mówiąc "niedopracowana", pełna błędów i średnio czytelna. A szkoda...

 

Mam wrażenie, przeglądając ich stronę, że niespecjalnie zależy im na sprzedaży zegarków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, przeglądając ich stronę, że niespecjalnie zależy im na sprzedaży zegarków.

Bartosz już kiedyś opisywał sprawę związana ze stroną. W skrócie zawierzył wykonanie nieodpowiedniej firmie. Oczywiście ma w planach całkowicie nowy projekt, jednak obecnie środki przeznacza na trwające i nowe projekty zegarków. Zresztą obecnie z tego co zauważyłem sprzedaż dobrze rozwija się przez media społecznościowe, i nie dotyczy to jedynie Balticusa.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie ten diver co był pokazywany pare miesięcy temu z takimi butlami na godz. 12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem to miał być już dawno, ale fabryka miała jakieś opóźnienia. Trzymam kciuki by udało się wprowadzić go do sprzedaży w grudniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jako fan Balticusa melduję sie na forum i chwalę się moim ulubionym zegarkiem:

 

wElmKiB.jpg


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MichTheOne, witamy w klubie :) Ładna Foka. To jeden z moich ulubionych Balticusów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas temu po sieci krążyły zdjęcia modeli Scubaholic. Te zdjęcia możne znaleźć i w tym temacie, na przykład taki zielony wygladał baaardzo interesująco.

 

Czy wiecie co się dzieje z tym projektem? Strona Balticusa milczy i zbyt pomocna nie jest (jak to strona Balticusa), a już niedługo minie chyba rok od pokazania w sieci prototypów.

Edytowane przez MichTheOne

It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję obserwować FB Balticusa. Dziś Bartosz wspominał, że są spore szanse aby wprowadzić Deep water jeszcze w grudniu. 8772debc7c7217328fc45c1d5e85b653.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Dudak.

Świetna wiadomość, czekamy niecierpliwie na premierę. A że jeszcze strona ma nowe być? No niebywałe zmiany na lepsze


It's not a hobby, it's a sickness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarki z damskiej linii Sky są limitowane??? jeśli tak do ilu sztuk??

mam taki w planach na prezent świąteczny :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Balticusem najlepiej jest poprzez FB się komunikować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kilka dni temu ale cisza, szkoda że nie ma filmików pokazujących jak na żywo wyglądają tarcze bo ze zdjęć ciężko wybrać,

będę musiał zrobić sobie chyba przed świętami wycieczkę do Gdańska bo decyzja już zapadła pytanie który. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.