Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Perfumeria Quality. Hotel Marriot.

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Quality, to ja polecam tą znajdującą się w Kliffie w Warszawie. W Mariottcie zostałem niezbyt miło potraktowany kilka razy, więc zakupy robię tylko w Quality w Kliffie, gdzie przyjmowany jestem tak samo miło kiedy robię duże zakupy i tak samo kiedy przychodzę na testy.

Co do Top 10, w moim przypadku raczej trudno jest wyłonić ścisłe top. Pozwolę sobie wkleić moją listę z perfuforum i dodam kilka pozycji :).

Amouage Lyric
Amouage Epic
Amouage Memoir
Amouage Interlude
Amouage Jubilation XXV
Clive Christian C For Man
Clive Christian NO.1 For Man
Tom Ford Tobacco Vanille

Tom Ford Tuscan Leather

Serge Lutens Cheregui
A*Men
Montale Aoud Leather

Montale Blue Amber
Chanel Bleu
Chanel Platinum Egoiste
Kilian Back To Black

Kilian Straight To Heaven

 

Nie wiem jak je tu poustawiać, jedyne co mogę powiedzieć, że pierwsze miejsce zajmują : Amouage Interlude, Jubilation XXV, Clive Christian C For Man.

Edytowane przez Patom

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po tygodniowych testach próbek…

 

Clive Christian C For Man

Amouage Jubilation XXV

Amouage Interlude

 

Te trzy stawiam na jednym poziomie ze wskazaniem na CC, natomiast Memoir którego próbkę też posiadam uważam za najsłabszą.

 

Najbardziej jednak rozczarował mnie TF-TV, za dużo tej wanilii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie po tygodniowych testach próbek…

 

Clive Christian C For Man

Amouage Jubilation XXV

Amouage Interlude

 

Te trzy stawiam na jednym poziomie ze wskazaniem na CC, natomiast Memoir którego próbkę też posiadam uważam za najsłabszą.

 

Najbardziej jednak rozczarował mnie TF-TV, za dużo tej wanilii.

 

No, typy niezłe ;)

Natomiast fenomenu TV nie rozumiem. Ten zapach jest przyjemny do powąchania od czasu do czasu, natomiast do noszenia? Rzecz gustu, ale ten tytoń waniliowy unurzany w miodzie jest tak ciężki i ulepny, że nie da się w tym chodzić. Ale to tylko moje zdanie - pewnie inni nie wyobrażają sobie roztaczać wokół siebie zapachu ogniska lub gotyckiego kościoła ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koedyś lubiałam słodziki. Platynowego egoistę omijałem łukiem. Takie zapachy jak Rochas PH (fajny flakon) czy Givenchy Pi to była podstawa. Teraz przesłodzone omijam łukiem.

Kościelne też nie bardzo.

 

Szukam czegoś pomiędzy.

 

 

 

 

Wysłane z Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Amouage jest wymieniane dosyć często. Co polecacie na początek? Ze względu na dużą ofertę byłbym wdzięczny za podanie kilku, tych najciekawszych, spośród których dokonam wyboru. Ze względu na cenę ograniczę się na początek tylko do jednej flaszki.

Po krótkiej lekturze myślałem o flaszce niebieskiej, zielonej, czerwonej oraz złotej. Warto coś jeszcze powąchać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej lekturze myślałem o flaszce niebieskiej, zielonej, czerwonej oraz złotej. Warto coś jeszcze powąchać?

 

Amouage zasadniczo nie robi kiepskich perfum. Jakość masz zagwarantowaną, a co wybierzesz to już przecież tylko od Ciebie zależy, bo skąd na przykład ja mam wiedzieć, co się Tobie najbardziej spodoba? Ponieważ to "nie są tanie rzeczy" ja bym Ci proponował zakup próbek lub udanie się na wielkie testowanie. Lepiej chyba próbki, bo przecież nie przetestujesz wszystkiego w ciągu dnia. Zresztą takie testy w perfumerii są lekko bez sensu, bo i tak musisz prześledzić jak się zapach na Tobie rozwija i jaką ma trwałość. Najbezpieczniejszy jest chyba Jubileusz, ale to Ty musisz ocenić


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage Interlude i Jubilat. Te dwa są moim zdaniem najlepsze. Choć Opusów nie testowałem :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do próbek, zawsze dostaniesz 3 gratis.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie testowales Opusów ? Nie wierze !

Edytowane przez cyklotymik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czasu, żeby ruszyć dupsko do Kliffa :). Za maksymalnie miesiąc pewnie poznam większość :).


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Killian: Back to Black
- Amouage: Gold Man
- Amouage: Opus IV

- Nasomatto Black Afgano
- L'Artisan: Tea for Two
- Olivier Durbano: Black Tourmaline
- Micallef: Gaiac

- L'Artisan: Timbuktu

- Killian: Straight to Heaven

- L'Artisan: Dzongha

 

:)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skuszony dobrą okazją kupiłem w ciemno Lagerfelda Photo i przyznam, że mi się całkiem podoba - taki dość prosty męski mocny zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie zmieściłem się w dziesiątce. Po / miejsca ex aequo.

 

- Molyneux Quartz Pour Homme / Quartz Modern

- Givenhy Homme Red Label / Givenchy Gentleman

- Chanel Egoiste Platinum

- Dior Fahrenheit / Homme / Homme Sport

- Escada Sentiment / Dolce & Gabbana Pour Homme

- Cerruti Image / Kenzo Tokyo / Kenzo Boise

- Yves Saint Laurent Live Jazz / Kouros

- Sergio Tacchini O.Zone

- Halston Z-14

- Paco Rabanne 1 Million / Thierry Mugler A*Men

- Consul / Derby / Przemysławka


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarły Amouage Interlude Man. Póki co test nadgarstkowy i lekkie zaskoczenie. Odnajduję wspólne "nuty" z Tom Ford Tuscan Leather.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś testowałem TF TL oraz TV. Pierwszy b. dobry. Jednak w tej nucie wolę Encre Noire. Jest jakby pełniejszy. Co do TV. Utwierdzam się w przekonaniu że na początku ten sam efekt dało by wylanie na siebie słoika nalewki wiśniowej. Dla mnie nic co usprawiedliwia ochy i achy. Mam go na sobie już ze 3 godziny i nic ciekawego. Pasuje do sympatycznej babci owiniętej wełnianym szalem na bujanym fotelu przy kominku ;)

Oud Piqueta fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adi, dnia 25 Marz 2014 - 13:19, napisał:

Oud Piqueta fajny.

 

Witam,

już Kolegę polubiłem :) , żeby jeszcze ta cena była niższa. Zapach jest fenomenalnie trwały - jak dla mnie czysta elegancja.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten TF to taki perfumowy Rolex. Aspiracje do niszy a to zwykla masowa. Ceny z d..., obietnice perfumowego sacrum, a w butelce prosty chwytliwy zapach.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem sobie wczoraj klasyczne Burberry For Men ( bardzo męski drzewny zapach, nie rozwija się co prawda oszałamiająco ale pachnie przyjemnie i sprawdzi się w większości sytuacji ).

 

24205-burberry-for-men-100ml-edt-spray.j

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten TF to taki perfumowy Rolex. Aspiracje do niszy a to zwykla masowa. Ceny z d..., obietnice perfumowego sacrum, a w butelce prosty chwytliwy zapach.

Przesadzasz, TF PB jest niszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur czyżbyś nie lubił Rolexa :)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz, TF PB jest niszą.

Te prajwety maja uświęcac masowke, jak limitowane edycje czynic wyjatkowymi pewne zegarki. Przy okazji mozna niezle kieszenie ludziom przetrzepac :) Ale spoko - kazdy uzywa co lubi, a jest wiele pachnidel selektywnych, ktore połowę niszy wciagaja nosem na śniadanie


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur, tak naprawdę, zapachy selektywne są większymi nabijaczami w butelkę niż nisza. Bardzo prosto to dostrzec, wystarczy zwrócić uwagę na stosunek cena/jakość. 80% zapachów selektywnych jest tak marnej jakości że aż żal, prezentują poziom produktów, z Rosmana po 40 zł/100ml, kosztując 300-400 zł.

 

Zgadzam się z Tobą, że są selektywne zapachy, które śmiało mogą konkurować z niszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.