Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Może na allegro dostaniesz próbkę Rochasa.

Joop Homme nie trawię, za to Nightflight to był kozak w swoich czasach... podobny do A&F Fierce.

Tego Toma Forda nie znam- i o to chodzi aby nie pachnieć jak pół ulicy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję fajnych kadzidlano-pieprzewo-drzewnych perfum.

 

Czy ktoś miał styczność z zapachem Bytomia?

Z jakim zapachem się wam kojarzy? Można porównać do innych znanych perfum? Jak z trwałością?

150zł za 50mm to trochę dużo...

 

62535ce4073e.jpg

 

Czy macie również doświadczenia z Avox Premiere Luxe Oud? Jakie opinie?

 

7f9ff03a66b0.jpg

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może na allegro dostaniesz próbkę Rochasa.

Joop Homme nie trawię, za to Nightflight to był kozak w swoich czasach... podobny do A&F Fierce.

Tego Toma Forda nie znam- i o to chodzi aby nie pachnieć jak pół ulicy...

Co do tego Forda, to polecam:

https://www.google.pl/amp/s/perfumowyblog.com/2015/01/29/tom-ford-sahara-noir/amp/

Poszukuję fajnych kadzidlano-pieprzewo-drzewnych perfum.

 

Czy ktoś miał styczność z zapachem Bytomia?

Z jakim zapachem się wam kojarzy? Można porównać do innych znanych perfum? Jak z trwałością?

150zł za 50mm to trochę dużo...

 

 

 

Czy macie również doświadczenia z Avox Premiere Luxe Oud? Jakie opinie?

 

 

 

RG

Moje doświadczenie z kadzidlakami nie jest wielkie, ale z czystym sumieniem mogę polecić Sahara Noir Toma Forda. Jest tylko znimi pewien problem - podobno już nich nie robią. Ogólnie, jeśli chodzi o kadzidło w porządnym wydaniu, to radzę zwrócić uwagę na zapachy Comme des Garcones...

Edytowane przez fidelio
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bytom za 150zł?

Żart, to ile za 100ml.

Wzorowane na Amuage Interlude Man a cena z perfum które mają jakąś renomę.

Polak potrafi...

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularna cena Bytom to 200zł za 50mm... 150zł dla klubowiczów... :( szkoda, że aż tak dużo bo zapach bardzo mi się podoba.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularna cena Bytom to 200zł za 50mm... 150zł dla klubowiczów... :( szkoda, że aż tak dużo bo zapach bardzo mi się podoba.

 

RG

 

Widać nie chcą tego sprzedać...

Kto (nawet nie znający się na perfumach) zapłaci za no-name 150-200zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Widać nie chcą tego sprzedać...

Kto (nawet nie znający się na perfumach) zapłaci za no-name 150-200zł ?

Przecież to nie no-name, to perfumy BYTOM  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regularna cena Bytom to 200zł za 50mm... 150zł dla klubowiczów... :( szkoda, że aż tak dużo bo zapach bardzo mi się podoba.

 

RG

 

 

Zarejestruj się na forum: perfuforum.pl to może kupisz od kogoś odlewkę Amuage. 

Albo załapiesz się na rozbiórkę (ktoś kupuje i dzieli na małe pojemności).

Jeden "psik" i masz dosyć na cały dzień.

Możesz kupić próbkę w perfumerii Quality i do tego jakieś inne zapachy Amuage. Albo innych firm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nie no-name, to perfumy BYTOM  :P

Śmiesz kwestionować markę, którą reklamuje sam Daniel Olbrychski?! :D A serio, pamiętam, że kiedy latem kupowałem tam polówki (lubię je), to przy okazji próbowałem jakiś zapach (może ten) i pomyślałem sobie, że jest rewelacyjny i że na jesień/zimę muszę go koniecznie kupić. Ale wydaje mi się, że nie kosztował wtedy aż tyle...  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Śmiesz kwestionować markę, którą reklamuje sam Daniel Olbrychski?! :D A serio, pamiętam, że kiedy latem kupowałem tam polówki (lubię je), to przy okazji próbowałem jakiś zapach (może ten) i pomyślałem sobie, że jest rewelacyjny i że na jesień/zimę muszę go koniecznie kupić. Ale wydaje mi się, że nie kosztował wtedy aż tyle...  :rolleyes:

Nie kwestionuję. Nie będę ukrywał, że jak mam kupić jakiś bardziej elegancki ciuch to kupuję właśnie u nich. A już te polóweczki, które w promocjach są za 119 /3 sztuki/, toż to mistrzostwo świata i grzechem byłoby nie skorzystać  :P Ale perfumy, to raczej nie... A co dotyczy p. Olbrychskiego, to on ze swoją facjatą, przy najmniej jak dla mnie, bardziej nadaje sie do reklamy jakiejś gorzały  :D  :D

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage niestety dużo powyżej budżetu... :(

 

Przy ostatniej wizycie w galerii wstąpiłem do salonu Bytomia oraz Próchnika i zapodałem po 1 psiku na jeden i drugi nadgarstek (BYTOM i GROM) w celach porównawczych.

Po 6h Bytom był nadal mocno wyczuwalny, podczas gdy śladu po GROMie praktycznie nie było. Muszę dodać, że BYTOM wg mnie pachnie bardziej wyrafinowanie, natomiast GROM prosto, sucho i drzewnie/trocinowo. Muszę tutaj dodać, iż GROM jest  wg mnie identyczny z Avon Classic (zapach + trwałość), który jest o połowę tańszy...

 

Aktualne ceny:

BYTOM - 150 zł za 50 mm (dla klubowiczów), regularna cena 200 zł za 50 ml

GROM - 100 zł za 100 mm (aktualnie promocja), regularna cena 250 zł za 100 ml

 

W tym porównaniu zdecydowanie wygrywa BYTOM i na pewno bym go kupił gdyby cena nie przekraczała 100 zł za 50 mm... trzeba czekać i obserwować, może jakaś promocja się trafi...

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ten BYTOM mocno przypomina Amouage Interlude, ale podobno jest tylko jego namiastką, o zdecydowanie gorszych parametrach użytkowych. Dla mnie szczególnie szokująca, w kontekście jakości tego pachnidła jest jego regularna cena, wynosząca 200 zł za 50 ml. Za swojego ukochanego L'instant pour Homme od Guerlain płacę ok. 190 zł za flaszkę 125 ml  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do innych pachnideł trwałość/projekcja BYTOMia jest całkiem dobra, ale cena to faktycznie (nie) lekkie przegięcie.

 

GROM w w regularnej cenie 250 zł to jeszcze większe przegięcie... za 35zł można mieć Avon Classic (75 mm), który jest identyczny...

 

RG

Edytowane przez radekglaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

O każdym zapachu, w kontekście "podobania" i parametrów zawsze można dyskutować, bo to w dużej mierze kwestia indywidualnych zapatrywań, uwarunkowań, czy też gustów. W sposób absolutny nie wypowiadam się, bo zapachu BYTOM nie miałem okazji poznać, choć nie omieszkam, przy najbliższej sposobności. Nie ulega jednak dla mnie wątpliwości, że z ceną trochę pojechali, w szczególności w kontekście porównania, jakie perfumy można w tych kwotach nabyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś będzie w pobliżu Hebe, to polecam przetestować zapach T4:

 

e9f82af7526c.jpg

 

Cena regularna 39zł za 100 ml (czasem po 29zł); zapach bardzo mocny, długo się utrzymuje jak na tą cenę.

Bardzo zbliżony do Terre D’Hermes. Kiedyś nawet robiłem test porównawczy, na jeden nadgarstek T4, na drugi Hermes. Na początku czuć było różnicę na korzyść Hermesa, ale po 3h nie byłem w stanie rozpoznać różnicy.

O dziwo inni, którzy nie wiedzieli, na którym nadgarstku jest T4, a na którym Hermes, wskazywali na T4 jako wyraźniejszy i o dziwo ładniejszy zapach... ;)

 

Nie twierdzę bynajmniej, że T4 jest lepszy od Hermesa, ale polecam przetestować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami.

 

RG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wąchałem dzisiaj Davidoffa Horizon i muszę go mieć :D trafia idealnie w mój gust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

wąchałem dzisiaj Davidoffa Horizon i muszę go mieć :D trafia idealnie w mój gust

To ja bardzo proszę o jakieś szersze opisanie tego zapachu po nabyciu, bo jest on na mojej liście. Gdzieś czytałem, że to taki Zino na miarę naszych czasów i jeśli tak faktycznie jest, to miałbym powód by go nabyć  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest całkiem inny niz Zino, delikatniejszy, bardziej świeży

jak kupie to napisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli delikatniejszy i świeży, to jednak nie dla mnie. Ja raczej gustuję w zapachach wyrazistych i za świeżakami nie przepadam, no chyba że na zewnątrz jest taka temperatura, że nic innego nie wchodzi w grę  ;) Tak czy inaczej, chętnie zapoznam się z opinią Kolegi  :) Bo kto wie, może w tym przypadku porzucę swoje przyzwyczajenia  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amouage niestety dużo powyżej budżetu... :(

 

Przy ostatniej wizycie w galerii wstąpiłem do salonu Bytomia oraz Próchnika i zapodałem po 1 psiku na jeden i drugi nadgarstek (BYTOM i GROM) w celach porównawczych.

 

W tym porównaniu zdecydowanie wygrywa BYTOM i na pewno bym go kupił gdyby cena nie przekraczała 100 zł za 50 mm... trzeba czekać i obserwować, może jakaś promocja się trafi...

 

RG

Wolałbym kupić 10ml odlewanego Amuage od kogoś z perfuforum niż 50ml Bytomia.

100zł na 10ml chyba wystarczy.

Doznania zupełnie inne.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze na chwilę do Bytomia :D, teraz jest tam promocja, która, o ile się nie mylę, umożliwia wybranie dwóch produktów z dowolnego asortymentu i otrzymanie tańszego za free. Wystarczy więc zakupić ich perfumy w odpowiedniej konfiguracji... 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pytanie tylko, czy aby promocja nie dotyczy tylko ubrań/obuwia/akcesoriów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem przed chwilą w Hebe sprawdzić wspomnianego tutaj T4, i jest promocja na Horizon 75 ml 95 zł a 125 ml/115 zl, moze skorzystasz jak masz zamiar kupic :)

 

T4 calkiem fajnie pachnie, a cóż to za marka?   :)

 

jest całkiem inny niz Zino, delikatniejszy, bardziej świeży

jak kupie to napisze

Edytowane przez cowall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko, czy aby promocja nie dotyczy tylko ubrań/obuwia/akcesoriów?

W zasadzie przestało mnie to interesować. Wstąpiłem dzisiaj i chyba to nie ten sam zapach, a może ja byłem za pierwszym razem na jakimś zapachowym doładowaniu, bo kiedy go teraz sprawdziłem, wydał mi się dosyć kiepskawy...  :rolleyes:


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tam od początku jestem sceptyczny co do ich perfum i wydaje mi się, że po prostu powinni skupić się na robieniu tego, co im wychodzi ;-) to nie jest Dior, który ma wielką i chwalebną tradycję w perfumerii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.