Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

To nadal dobra cena za to pachnidło. Ja na pewno wezmę na jesień zwykłą wersję, bo ta mocniejsza do mnie nie gada.

 

Jesli jesteście zdecydowani na klasyczne EN to zerknijcie na popularną tutaj internetową perfumerię - podstawowa wersja (nie tester) 99zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta "popularna internetowa perfumeria" ma drugi sklep internetowy i tam (nie tester) jest za 95 PLN :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

W moich dwóch perfumeriach odpowiednio 99zł i 107zł za 100ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tester ma korek? Szczerze powiedziawszy to przy ilości posiadanych przeze mnie flakonów z perfumami, skłaniałem się do zakupu 50 ml, ale jak zobaczyłem ceny na równi ze 100 ml, to zmieniłem zdanie...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tester zazwyczaj ma korek, tylko opakowanie jest zastępcze. Gdy jednak nie ma korka to piszą o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tester ma korek? Szczerze powiedziawszy to przy ilości posiadanych przeze mnie flakonów z perfumami, skłaniałem się do zakupu 50 ml, ale jak zobaczyłem ceny na równi ze 100 ml, to zmieniłem zdanie...

 

EN 100ml jest na promocji w związku z czym sytuacja jest nieco kuriozalna i jest tańszy niż 50ml ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo perfum. Moje doświadczenie z perfumami jest następujące: Dzisiaj zamknąłem złodzieja perfum za prawie trzy koła :-)

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

A propo perfum. Moje doświadczenie z perfumami jest następujące: Dzisiaj zamknąłem złodzieja perfum za prawie trzy koła :-)

Wypuscisz za dwie flaszki Creeda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypuscisz za dwie flaszki Creeda ;)

Kolego, nawet za wymarzonego Breitlinga bym tego nie zrobił. Ja nie z CBŚP.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no domyśliłem sie. Ostatnio do komendy babuleńka przyniosła dwie flaszki i list z podziękowaniami dla policjanta, zostawiła to i poszła sobie. Ale się z tego dym zrobił. Kolega już tłumaczył się w prokuraturze. Co jak co, ale na takie tematy to wszyscy są wyczuleni. Strach nawet pomyśleć o wzięciu cukierka, czy garstki czereśni. Strach nawet kawę wypić u obywatela. Doradzaja by tego nie robić bo się można z gołą d...ą na śmietniku obudzić.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dziewczyna się żaliła - jej brata zatrzymano za przekroczenie prędkości, a on do policjantów coś w stylu:

"Panowie a może wam obiad postawię tam w barze".

No i miał ten "obiad" ale z prokuratorem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Moze na wegan trafil agolonke tam w barze podawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty mnie nie mów nic o golonce, polecam tą z restauracji w ikei. Ale nie mogę sobie na nią pozwolić.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do mnie wczoraj to dojechało :) lubię ten zapach, chociaż wolałem zielonego Vetyvera od Lanvina, ale nigdzie nie mogę znaleźć.

 

parfum-lanvin-homme-sport-rafael-nadal-3

 

Napisz proszę coś więcej o nim - czytałem kilka recenzji i jest na mojej liście zapachów do sprawdzenia (ale nie miałem jeszcze okazji).

...wypsikałem rano resztki Issey'a i mam deficyt letnich zapachów ;/

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś używa Lalique White? Jak go oceniacie w kontekście letniego zapachu? 
Musze zrobić gdzieś test nadgarstkowy bo opinie mnie zaintrygowały :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Napisz proszę coś więcej o nim - czytałem kilka recenzji i jest na mojej liście zapachów do sprawdzenia (ale nie miałem jeszcze okazji).

...wypsikałem rano resztki Issey'a i mam deficyt letnich zapachów ;/

Właśnie dokupiłem drugi flakon i hmmmm.....pierwszy ten z czerwca mam z iPerfumy. Pachnie długo i intensywnie, 8-9h. Ten drugi mam z Super Pharm. Pryskam się w domu, dojeżdżam do pracy (30 minut) i nic nie czuję. Co do samego zapachu - nie umiem opisywać. Po prostu go lubię na końcówkę lata i początek jesieni. Dla mnie to taki świeżak, ale nie na upały. Trochę cieższy w odbiorze. Dojrzalszy.

 

Panowie a teraz ja zapytam. Zastanawiam się nad dwoma zapachami. Pierwszy Terre d'Hermes. Czy ktoś używał flakonów wyprodukowanych po 2011r? Czy obecne po reformulacji faktycznie tylko z nazwy przypominają ten zapach sprzed lat?

Drugi z kolei to Grey Vetiver od Toma Forda. Mocno chodzi mi po głowie, ale zastanawiam się czy jest sens płacić tyle za 100ml, jeśli w tej cenie kupię 200ml Guerlain Vetiver? Ponoć bardzo podobne (Guerlain dawno temu miałem)

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do nowego Td'H nie mogę się przekonać, również nie potrafię opisywać zapachów, ale dla mnie jest trochę nijakie - ile razy go wącham to mam wrażenie, że w tej cenie znajdę coś o wiele ciekawszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę,coś nie do końca ww zapachów.

 

Jacku,powiem tak, nie jestem jakimś wielkim znawcą zapachów (tych Perfumowych),ale zmienia się wiele z nich na niekorzyść.

Ja kupując wodę,albo "ryzykuję",albo testuję w obecności żony. Żona ma bardzo wrażliwy nos,wiele z perfum jest dla niej nie do przyjęcia,objawia się to bólem głowy. Jakieś 10 lat temu używałem Hugo Bossa (tzw,szarego), obecnie chciałem powrócić do niego,ale i wg mnie i żony zapach trochę się "zmienił". Wiele dla mnie ma tą "dziwną syntetyczną" nutę... Nie do końca również umiem ją opisać.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi szkoda by było płacić za Vetiver od TF, szczególnie że to podobne do Guarlin a dla mnie to pachnie jak mydło PKP :-)

To już lepiej Pradę kupić nie pamiętam nazwy ale ona ładniejszym mydłem pachnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Prady kilka zapachów jest. Byłem dziś w Douglasie i zdecydowałem się na Grey Vetiver Toma Forda w wersji EDP

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prady kilka zapachów jest. Byłem dziś w Douglasie i zdecydowałem się na Grey Vetiver Toma Forda w wersji EDP

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Świetny zapach :) mam, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś używa Lalique White? Jak go oceniacie w kontekście letniego zapachu? 

Musze zrobić gdzieś test nadgarstkowy bo opinie mnie zaintrygowały :)

 

 

 

Bardzo ładny zapach. Jak dla mnie rześki i cytrusowy. Lubi wysokie temperatury.

O parametrach ludzie piszą różnie. Mogę powiedzieć, że jest to letni zapach i takie same ma parametry. Dobrze nie żałować z aplikacją - dużo i wszędzie :)

Dobrze wypryskać też ubrania. Całe szczęście cena oscyluje w okół 110 PLN za 125 ml więc nie ma co sobie go żałować.

 

Chciałem kupić na dniach, ale wpadła mi okazja i wziąłem 100 ml Dior Homme Cologne - wyszło mi 190 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zapach. Jak dla mnie rześki i cytrusowy. Lubi wysokie temperatury.

O parametrach ludzie piszą różnie. Mogę powiedzieć, że jest to letni zapach i takie same ma parametry. Dobrze nie żałować z aplikacją - dużo i wszędzie :)

Dobrze wypryskać też ubrania. Całe szczęście cena oscyluje w okół 110 PLN za 125 ml więc nie ma co sobie go żałować.

 

Chciałem kupić na dniach, ale wpadła mi okazja i wziąłem 100 ml Dior Homme Cologne - wyszło mi 190 PLN.

 

No to bardzo mnie cieszy Twoja opinia bo wczoraj go zamówiłem oczekując letniego zapachu :) 

Nie udało mi się nigdzie zrobić testu, ale stwierdziłem, że nigdy jeszcze nie wąchałem złego Lalique'a więc zamówiłem w ciemno zachęcony bardzo dobrymi recenzjami i tak jak piszesz bardzo atrakcyjną ceną - zobaczymy co z tego wyjdzie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.