Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Radek, najlepiej organoleptycznie sprawdzić bo kto to wie, jak się na Tobie zachowa. :) Na mnie trzyma sporo dłużej niż 3 godziny (6 na pewno, dalej chyba już nie sprawdzałem). Poza tym stoją testery (sic!), więc nawet nie trzeba wybierać między oodetułalet a czteropakiem. :)

A płynąc na fali tanizny, zgarnąłem dziś w Biedrze RedChrome bo też promocja jakaś (11 PLN?). Ewenement – płyn niebieski, pachnie zielono, plami na żółto. Ale tu już rzeczywiście z trwałością kiepsko, więc obstawiam, że pierwowzór (Lacoste) wyparowałby mi z ręki zanim zdążyłbym nos zbliżyć. Przetestuję jeszcze w innych temperaturach, a w razie czego pójdzie na dywaniki do auta bo wychodzi taniej niż Wunderbaumy. No i rodzimą gospodarkę wsparłem, bo leje to La Rive. ;)

Kończąc temat powiem tak – warto sprawdzić choćby jako ciekawostkę, bo nigdy w życiu nie spodziewałbym się, że taki wyrób za 10 PLN może pachnieć całkiem przyjemnie. Żaden z nich specjalnie szykowny nie jest, ale na wyjście po ziemniaki do piwnicy będzie w sam raz. :P

Edited by brz

I ja wczoraj zaszedłem do Lidla w celach poznawczych... no i wrażenia mam mieszane.

Na jeden nadgarstek poszedł X-Bolt, a drugi No1. X-Bolt bardziej dla mnie akceptowalny, rzeczywiście mocno zbliżony do Bossa, choć na pewno nie identyczny. No1 bardzo syntetyczny, jakiś taki sztuczny i plastikowy, bardziej projektuje niż X-Bolt, wg mnie marna podróbka Paco ... dla mnie nie do zaakceptowania i jak najszybciej chciałbym o nim zapomnieć.

Oba zapachy to nie moje klimaty, choć z tych dwóch zdecydowanie wolałbym X-Bolta... cena faktycznie 11zł/50ml kusi i może nawet zakupię ... najwyżej będzie służył jako woda po goleniu ;)

RG

Guest TigerBear

Przecież te zapachy, to plastik wszechobecny.

Nie rozumiem zachwytów, nawet zważywszy na cenę i parametry.

A ja po raz czwarty kupiłem 150 ml butlę Roberto Verino Pure. Jak na razie to mój ulubiony zapach na równi z Hugo Boss Pure, Dior Homme Sport oraz Azzaro Chrome:)  Bardzo świeży i trwały, czyli taki jak lubię :) 

Testowałem także Azzaro Chrome Pure (chyba nowość), mocniejszy od oryginału ale niesamowicie trwały, za nic nie mogłem go zmyć z siebie a na koszuli było czuć w pokoju nawet po zawieszeniu jej do szafy.

Przecież te zapachy, to plastik wszechobecny.

Nie rozumiem zachwytów, nawet zważywszy na cenę i parametry.

Są sztuczne, to fakt niezaprzeczalny nawet dla mnie, a ja nos mam taki sobie. Dobre tylko pierwsze wrażenie.

A Bottled czy 1Million jako oryginał to nie plastik? Te podróby są tak samo sztuczne jak oryginały, lecz za tą cenę dosyć trwałe i bardzo mocno zbliżone. Nie oszukujmy się ale oba zapachy (oryginały) nie są to perfumy najwyższych lotów niestety. Więc jako takie podróby też nie będą genialne...

S7

Guest TigerBear

Boss'a lata temu używałem, dość namiętnie.

Melona, co prawda zaraz po premierze, kilka razy testowałem.

Nie zgodzę się, że są aż tak syntetyczne jak biedronkowo-lidlowo-tescowe twory.

Faktycnie, nie są to najwyższych lotów składniki, ale różnicę czuć.

Guest TigerBear

Każdy ma swój nos, doznania olfaktoryczne i swoją opinię co do zapachów.

S7

Masz rację.

Ani myślę narzucać Ci mojej ooinii :)

Ty masz swoje doznania ja swoje.

A wymieniać się nimi jest bardzo wskazane.

Akurat trafiło na podróbki Hugo, którego długo używałem i Paco, którego aktualnie najczęściej używam. W x-bolcie różnicy nie czuję, może zapomniałem zapachu, w No1 różnice czuję, jest słodszy, rzeczywiście trochę syntetyczny, ale to chyba najbliższy do 1 Miliona zapach jaki wahałem.

Zgadzam się jednak z Wami, że każdy na swój węch i on jest najważniejszy.

Police to marka, która robi chyba najdziwniejsze flakony :D Niektóre wyglądają dość tandetnie. A jak jest z zapachami? Warto się zainteresować?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ten mi sie podoba. Innego bym nie kupił od nich. In2you, police, champion to perfumy na codzień.

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Najdziwniejszy flakon jaki widziałem było to Moschino Fresh... Można się pomylić ;)

post-35535-0-72735800-1531600376_thumb.jpg

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Hahaha, świetne są Ktos je miał? Zaciekawily mnie :D

Edit: widzę, że są damskie. Ciekawe czy były jakieś komentarze, że to szowinistyczny flakon

Edited by SzymonJestem

Moja córka używała. Fajny świeża.