Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jego po prostu nie czuć po godzinie. I to jest najsmutniejsze. Wcale nie trzeba krzyczeć zapachem i zwracać na siebie uwagi. Zwykły zjadacz chleba nie kupi sobie pachnidła za 400 zł +... Obecna wersja to dla mnie profanacja udanego DH i kompromitacja Diora... :(


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jego po prostu nie czuć po godzinie. I to jest najsmutniejsze. Wcale nie trzeba krzyczeć zapachem i zwracać na siebie uwagi. Zwykły zjadacz chleba nie kupi sobie pachnidła za 400 zł +... Obecna wersja to dla mnie profanacja udanego DH i kompromitacja Diora... :(

Po dziesięciu godzinach nadal czuje ten zapach, wiec nie wiem co masz na myśli.

Każdy zapach ma swoich zwolenników i przeciwników, świat byłby bardzo nudny gdybyśmy wszyscy używali tych samych zapachów. Mi osobiście, poprzednia wersja nie zapadła na tyle w pamięci, abym po nią sięgnął kilkukrotnie.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos biurowego casualowego zapachu na codzień.Jaki jest Wasz nr.1?

Ja bym powiedział Dior Homme, ale w oryginalnej wersji ze srebrną rurką - ideał. Ze współczesnych - Terre d'Hermes Pure Parfum. Trwały, ale nie tak głośny jak klasyczny Terre EDT.

 

@loco50 - czy mógłbyś opisać w kilku słowach tego Bentleya Intense? Nie mam okazji w okolicy go przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos biurowego casualowego zapachu na codzień.Jaki jest Wasz nr.1?

Moim numerem jeden, od kilku lat, jest Chanel ALLURE HOMME SPORT, w wydaniu EDT.


"Jesteśmy architektami swojego przeznaczenia" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzę do biura i rzadko noszę to samo 2 dni z rzędu, ale do takich celów ze swojej półki wybrałbym - gdybym koniecznie musiał - Platinum Egoiste lub Pradę L'Homme.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ostatnio Przemysławkę, Konsula i Dreamera. Przemysławka jest kosa, Dreamer ciepły, fajny i podoba się płci pięknej. Konsul ostry kurw@ jak brzytwa, czyli Oleksy zamknięty we flakonie. Pzdr!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie trzy bardzo dobre :)

Dreamer przeszedł niestety zmianę.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale cały czas daje radę :)


Kupiłem tez żółte Proraso. Ciekawe zapach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dobrze :)

Nie znam tego Proraso. Mam tej firmy mydło do golenia (zielone).


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, akurat wczoraj wziąłem się z aparatem za te klimaty. :)

 

I9r1Lw6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli. Podobny do podstawki, ale bardziej piwniczny.

 

Czy byłbyś w stanie poratować odlewką 5-10 ml tego dzieła Elixir Patchouli? bo nie wiem, czy w ciemno brać flakon bo opinie ma szatańskie niemniej podstawowa wersja, której mówiliśmy imo jest świetna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ostatecznie kliknąłem z Notino Guerlain L'Homme Idéal Cologne ;)

Przyszły i niestety odsyłam szybciej niż przyjechały. Pierwszy raz nie jestem w stanie powiedzieć, jaki te perfumy mają zapach ;( psik i czuć tylko powietrze. Kompletnie żadnego zapachu. Albo trafiłem feler, labo takie słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dostałeś płyn odkażający? Podobno Guerlain przestawił teraz linię produkcyjną na tryb antywirusowy. Zachowałbym jako limitkę.  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Opinię masz na podstawie próbki, czy rozpakowałeś flakon?

Flakon. Zrobiłem dosłownie dwa psiknięcia, może trzy i poza wilgocią na szyi nie poczułem nic. Dla mnie porażka kompletna.

Może dostałeś płyn odkażający? Podobno Guerlain przestawił teraz linię produkcyjną na tryb antywirusowy. Zachowałbym jako limitkę.  :D

Ten z Orlenu wychodzi taniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, spróbuj go dorwać. Mam zaprzyjaźnioną stację u siebie w mieście. Dzwoniłem dziś rano do kierowniczki z zapytaniem o dostępność, to usłyszałem tylko śmiech oraz dźwięk drugiego telefonu w tle. „O, słyszysz? Pewnie znowu z sanepidu albo urzędu marszałkowskiego się dobijają, bo chcą kupić.” :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, to faktycznie porażka. A możesz zwrócić na zasadach zwrotu konsumenckiego mimo, że flakon był rozpakowany i użyty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Oczywiście, a dlaczego nie. Tak też zrobiłem. Po prostu zaznaczasz na ich formularzu w jakim stanie oddajesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oni Ci wtedy potrącają % od wartości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie wiem, nigdy nie zwracałem, bo nigdy taki fakap mi się nie trafił, a perfumy zapachowo jak mi nie pasowały to komuś w rodzinie oddawałem, ale tu jest inna sytuacja.

To co kupiłem to po prostu guano i nie dam tego nikomu.

Tak, czy siak nie wiem jak są w stanie te 3 pryśnięcia przeliczyć na % tym bardziej, że ubytku w butelce nie widać i równie dobrze mogłem zaznaczyć, że rozpakowane i nieużywane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sytuacja z tym zwrotem. Daj znać jak to pójdzie, chciałbym podnieść swoją świadomość praw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że liczą jakieś 10-20% utraty wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To u mnie to nie przejdzie. Poza tym nie wiem jak do tego podchodzą przepisy KC, ale jak będzie trzeba to szybko zweryfikuję. W zasadzie ja i tak będę zamieniał na coś innego więc raczej nie powinno być problemu.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, no ciekawe, jak Ci to pójdzie. Na bank w pierwszej kolejności czeszą gości, którzy bawią się w bezpłatne testy. Ale jak się uprzesz, to może faktycznie Ci się uda. „Zwykły zarząd” z punktu 5. jest pewnie kluczowy. Zawsze masz jeszcze możliwość złożenia reklamacji.

VIII. Uprawnienie do odstąpienia od umowy

	1. Klient będący konsumentem w rozumieniu art. 22[1] Kodeksu Cywilnego może od niej odstąpić bez podania przyczyny poprzez złożenie stosownego oświadczenia w terminie 14 dni. 
           Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
	2. Klient może sformułować oświadczenie samodzielnie bądź skorzystać ze wzoru oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
	3. Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru lub w przypadku umowy o świadczenie Usług od dnia jej zawarcia.
	4. Prawo do odstąpienia od umowy przez konsumenta jest wyłączone w przypadku:
	
		a) umowy, w której przedmiotem świadczenia jest Towar ulegający szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
		 umowy, w której przedmiotem świadczenia jest Towar dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia
                   lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
		c) umowy, w której przedmiotem świadczenia są Produkty, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
		d) umowy zawartej w drodze aukcji publicznej;
		e) dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu 
                   do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez Sprzedawcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
	
	
	5. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była 
           konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony Towar należy zwrócić na adres do Sprzedawcy.
	6. Sprzedawca niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy zwróci konsumentowi wszystkie otrzymane od niego 
           płatności.
	7. Jeżeli konsument wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi 
           poniesionych przez niego dodatkowych kosztów.
	8. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny.
	9. Klient ponosi tylko bezpośredni koszt zwrotu Towaru, chyba że Sprzedawca zgodził się je ponieść.
Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.