Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Tak, zarząd zwykły jest kluczowy. Jeśli kupuję na odległość perfumy, których zapachu nie znam to jaka jest możliwość ich "sprawdzenia" jeśli nie ten przysłowiowy "psik" ? Nie da się. Poza tym jak pisałem, ubytku nawet nie widać, bo jak więc mogłem napisać że tylko otworzyłem, nie użyłem i odsyłam, ale jakoś uczciwość mi nie pozwala.

Ponadto jeśli na jakieś 30 zamówień żadnego nie zwróciłem ani nie wymieniałem to raczej nie jestem w grupie testerów ;)

I na koniec. Przepisy znam, bo sam prowadzę między innymi sklep internetowy, a jak nie mam czasu na szarpanie to przekazuję takie tematy koledze adwokatowi, który się w tym lubuje. Z większych spraw w moim imieniu rozprawił się już z x-komem u którego wydałem już sporo kasy na elektronikę, a po ostatnim incydencie przestałem. Na zlecenie naszego kolegi rozniósł w drobny mak serwis Apple we Wrocławiu.

No, ale nie temat o tym. Myślę, że tu nie trzeba będzie walczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszałem że zazwyczaj zwracają całość kwoty jak nie widać ubytku.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś tak

 

44c972d4650d.jpg

 

A przyszły dziś

 

e02d4c7958af.jpg

 

f3734117362b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma Terre Hermesa to chętnie przygarnę. Raczej eau toilette. Parfum mniej mi pasuje.

W dobrej cenie na allegro ze smartem (e-glamour). Ja kupiłem :) Edytowane przez mnkn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał,100%, dzisiaj były Montale po 176pln tester 100ml ale zanim zdarzylem wpisać e-mail to już koszyk pusty... i honey aoud i Vetiver Patchouli odeszły w niepamięć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

InPost ledwo zipie, ale jakoś dojechały. Jeden zapach męski, jeden damski, oba moje. :D

 

KGrTB7V.jpg

 

W związku ustrzeleniem flakonu Patchouli będę miał na zbyciu używaną dotychczas odlewkę (podobnie jak świeży dekancik Chergui, który raczej mnie do siebie nie przekona mimo świetnego serca). Anyone?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę Łukasz,że przekonałeś się do dego lalika.Jak dobrze pamiętam byłeś wobec niego dość zdystansowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MHAEM, Elixir nie znam.

 

Adam, odstraszały mnie mocno mieszane opinie i nawet się z nim nie zapoznałem, bo - gdy jeszcze był normalnie dostępny - przechodziłem fazę frustracji pt. „czemu te wszystkie perfumy mają tak słabe parametry”. Teraz osiągnąłem już zen i pozwalam sobie na spokojniejsze zapachy, więc się skusiłem. Tym bardziej, że jest na wyginięciu. :)

 

Ale zaskoczył mnie, bo na podstawie nut spodziewałem się czegoś kompletnie innego. Mimo wszystko jestem pewny, że gdzieś coś podobnego już wąchałem. Nie jest zły. Na wiosnę powinien sobie radzić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten lalique, spoko zapach. Dość długo siedzi na skórze. Nie jest tak ciężki jak EN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś tak

 

70781cdf6fd7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

voyageur specyficzny (zreszta jak większośc "lalików") i trzeba amatora na niego.

Kiedyś miałem i nawet nie pamiętam, czy dalej mam, czy poleciał do kogoś z perfuforum ... 

Edytowane przez brakus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, chętnie wymienię - 30ml z widocznym ubytkiem na coś - jak ktoś ma coś fajnego jakiego araba lub klasyczny koloński.post-357-1584966955,9111_thumb.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armaf Tag Him, warte uwagi?b3a1f5cae3f205823f016d4d55016436.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę po południu, bo mam ale nie pamiętam :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś zniknął mi post, w każdym razie, wylądował na bazarku ale może tu też puszczę anons ;) Chanel Pour Monsieur EDP 75ml - stan jak na foto- jakby Panowie byli zainteresowani to proszę o kontakt

post-61879-0-22824200-1585039407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nigdy nie zwracałem, bo nigdy taki fakap mi się nie trafił, a perfumy zapachowo jak mi nie pasowały to komuś w rodzinie oddawałem, ale tu jest inna sytuacja.

To co kupiłem to po prostu guano i nie dam tego nikomu.

Tak, czy siak nie wiem jak są w stanie te 3 pryśnięcia przeliczyć na % tym bardziej, że ubytku w butelce nie widać i równie dobrze mogłem zaznaczyć, że rozpakowane i nieużywane.

Jak rozpatrzyli zwrot?

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, oni tam mają teraz takie tempo, że z tydzień to potrwa.

 

A może w ogóle nie będą otwierać że strachu przed wirusem i zwrócą Jashowi całość z automatu? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do oddania

 

c924985a05df.jpg

 

+ jeszcze Cordovan Banana Republic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak rozpatrzyli zwrot?

Maja do 14 dni. Na razie cisza

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie poszedł Armaf. Ile za niego?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.