Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rk7000

Klub miłośników zegarków Tisell

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyną wadą przedmiotowego Tisell'a jest to, że jest robiony na wzór i podobieństwo Roleksa.

Ludzie najczęściej kupują "oczami", a znam ten sposób zachowania z innego hobby jakim jest audio - bo jak coś jest ładne, a więc podoba się, to jest nabywane.

I nie ważne co jest w środku, gdyż to traktuje się jako wartość dodaną.

Nie ważne że jak się nawet popsuje, to serwis jest znacznie tańszy niż w przypadku szfajcara, a i od przeglądu do przeglądu okres znacznie dłuższy - bo Miyota 9015 to taki dokładny wół roboczy.

Zejdźcie na ziemię szanowni dyskutanci, bo jedyne co można Tisell'owi zarzucić, to podobieństwo i wzorowanie się na najlepszych.

Czyż mama Wam nigdy nie mówiła, "wzoruj się na najlepszych" ?

A o tym, co cyka w środku tego dyskusyjnego zegarka to lepiej cicho sza, aby nie było poruty, że to również in-housowy mechanizm z równie zacnej firmy !

 

Tego modelu Tisell'a nie kupię, ale tylko z racji zbyt mocnej inspiracji Roleksem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wiadomość PAJACU...

Chodzi Ci o tą wiadomość? "Człowieku czy Ty masz do mnie jakiś problem, że cały czas pijesz do mnie z tym bazarkiem? Napisałem Ci, że możesz napisać recenzję i pozamykać wszystkie te dyskusje. Co ci nie pasuje? Dla Twojej wiadomości to jestem na Tym forum od kilkunastu lat ale skasowałem i utworzyłem na nowo konto. Po co pier**lisz cały czas coś bez sensu?"

Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć.Dyskusji nie zamierzam zamykać na Twoje życzenie, bo nie po to ją otwierałem.Proszę Cię jeszcze raz abyś tu nie trolował i jeśli chcesz nabinać posty przejdź do innych tematów i na przykład komplementuj paski kolegów.Jeśli nie posłuchasz to niestety zmuszony będę prosić Moderatora o interwencję bo "od tego oni są od tego są oni" :)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o tą wiadomość? "Człowieku czy Ty masz do mnie jakiś problem, że cały czas pijesz do mnie z tym bazarkiem? Napisałem Ci, że możesz napisać recenzję i pozamykać wszystkie te dyskusje. Co ci nie pasuje? Dla Twojej wiadomości to jestem na Tym forum od kilkunastu lat ale skasowałem i utworzyłem na nowo konto. Po co pier**lisz cały czas coś bez sensu?"

Nie wiem co mam Ci odpowiedzieć.Dyskusji nie zamierzam zamykać na Twoje życzenie, bo nie po to ją otwierałem.Proszę Cię jeszcze raz abyś tu nie trolował i jeśli chcesz nabinać posty przejdź do innych tematów i na przykład komplementuj paski kolegów.Jeśli nie posłuchasz to niestety zmuszony będę prosić Moderatora o interwencję bo "od tego oni są od tego są oni" :)

Ujawnienie prywatnej wiadomosci wystarczy za komentarz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie posłuchasz to niestety zmuszony będę prosić Moderatora o interwencję bo "od tego oni są od tego są oni" :)

Wątpię, by któryś spełnił Twoje życzenie...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

takie kąsanie po skarpetkach jest mało estetyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość GCE

Panowie chyba dałem fajną propozycję. Kolega napisze recenzję, każdy będzie mógł się zapoznać i może skończy się sianie tym zegarkiem i polemika w każdym zakamarku forum. Ja bym tak zrobił. Tak też napisałem "bez napinki".

 

Kolego esteta, Ty chyba byłeś niezłym donosicielem za dzieciaka ;) Uciekam z tego wątku bo jak tu wchodzę to czuję zapach padliny.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba dałem fajną propozycję. Kolega napisze recenzję, każdy będzie mógł się zapoznać i może skończy się sianie tym zegarkiem i polemika w każdym zakamarku forum. Ja bym tak zrobił. Tak też napisałem "bez napinki".

 

Kolego esteta, Ty chyba byłeś niezłym donosicielem za dzieciaka ;) Uciekam z tego wątku bo jak tu wchodzę to czuję zapach padliny.

 

Pozdrawiam.

Dobra męska decyzja.Uciekaj i nie troluj.Tylko bądź słowny :) :) :)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginał ?post-48316-0-43651000-1469277885_thumb.jpg

A zapięcie to koreńskie, czy chińskie?post-48316-0-37172200-1469277956_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY za propagowanie na forum podróbek markowych zegarków otrzymujesz kolejne ostrzeżenie.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny Tisell wygląda tak :)

post-77242-0-99200100-1469279331_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

MY 

nie wyśmiewaj Estetyka  , już dawno nie widziałem takiej szalonej radości i niekłamanego zadowolenia z dokonanego zakupu

prawdziwy pasionat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak zapięcie w oryginale :) :)

post-77242-0-25110600-1469283039_thumb.jpg


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolega forum zegarkowe z medycznym chyba pomylił,oprócz tego,że trochę Origami sobie lepi na nadgarstku :) :)

Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MY 

nie wyśmiewaj Estetyka  , już dawno nie widziałem takiej szalonej radości i niekłamanego zadowolenia z dokonanego zakupu

prawdziwy pasionat

Szalona radość? jemu odbiło i tyle - ile można pisać o jednym zegarku w dodatku Chińskim

Kupił ........  i wszystko nim wysmarował ot co

Można się pochwalić zakupem ale tak nachalna agitacja to przekracza już normy dobrego smaku - jesteś gorszy od jechowych w niedzielny poranek 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalona radość? jemu odbiło i tyle - ile można pieprzyć o jednym zegarku w dodatku Chińskim

Kupił gówno i wszystko nim wysmarował ot co

Można się pochwalić zakupem ale tak nachalna agitacja to przekracza już normy dobrego smaku - jesteś gorszy od jechowych w niedzielny poranek 

 

Rasowy troll potrafi świętej cierpliwości ludzi sprowokować. Nigdy nie sądziłem, że możesz używać gorszych (?) słów niż ja ;)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ciupke mnie poniosło ale pisząc tamtego posta byłem spokojny  :)

Dużo pracy mam i zaglądam dopiero wieczorami co nowego na forum a wszędzie tylko ten Tissot ..... sorry Tissel 

Jaki zegarek by nie był czy to oryginalny czy nie czy za 100 czy za 100 000 to każdy się znudzi jak go ktoś wkleja gdzie popadnie i wręcz zamęcza a tak jest w tym przypadku i to nie tylko moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant, a mnie zdumiewa jakaś podwójna moralność - gdyby to był dział szwajcarski albo, nie daj Boże  - Rolexa, to już by dawno poleciały ostrzeżenia, bany albo szlaban na wątek, a tutaj ruchanie loszek, smarowanie gównem ( i to z poparciami ) i nic, bo ktoś ośmielił się podniecać - fakt że już niezdrowo i do zanudzenia - jakąś taniochą, w dodatku "mocno inspirowaną" bożkiem. Niefajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant, a mnie zdumiewa jakaś podwójna moralność - gdyby to był dział szwajcarski albo, nie daj Boże  - Rolexa, to już by dawno poleciały ostrzeżenia, bany albo szlaban na wątek, a tutaj ruchanie loszek, smarowanie gównem ( i to z poparciami ) i nic, bo ktoś ośmielił się podniecać - fakt że już niezdrowo i do zanudzenia - jakąś taniochą, w dodatku "mocno inspirowaną" bożkiem. Niefajnie.

Jaki pan taki kram.

Do ruchania i gowna zapomniales dodac upublicznianie prywatnych wiadomosci, ale jak rozumiem to w druzynie do ktorej dolaczyles norma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś ostra dyskusja czy otwierać dział zegarków Chińskich - wielu aktywnych forumowiczów było przeciwnych jednak podjęto decyzję aby taki dział powstał i to był błąd 

Chyba tylko Sea-Gul jest ich zegarkiem wartym pokazywania na tym forum reszta to podróbki znanych marek a od takich są inne fora i tam mogły pozostać 

Jeśli kogoś uraziłem smarowaniem ....... to zaraz wykropkuje i za to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki pan taki kram.

Do ruchania i gowna zapomniales dodac upublicznianie prywatnych wiadomosci, ale jak rozumiem to w druzynie do ktorej dolaczyles norma.

Mało rozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarant, a mnie zdumiewa jakaś podwójna moralność - gdyby to był dział szwajcarski albo, nie daj Boże  - Rolexa, to już by dawno poleciały ostrzeżenia, bany albo szlaban na wątek, a tutaj ruchanie loszek, smarowanie gównem ( i to z poparciami ) i nic, bo ktoś ośmielił się podniecać - fakt że już niezdrowo i do zanudzenia - jakąś taniochą, w dodatku "mocno inspirowaną" bożkiem. Niefajnie.

 

 

Bugs, +1

 

 

Pozdrawiam, Piotrek.

 

Srał was pies, tylko że psa szkoda...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.