Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

W sklepie SWISS? Ciekawe porządki. :P

 

To weź jeszcze pod uwagę, że on ma 24mm w uszach. Owszem, są meshe i nato w tym wymiarze, ale asortyment wzorów jest jednak ograniczony.

 

Co do rynku wtórnego, to widuję ten model na grupach i na portalach aukcyjnych za kwoty rzędu 500-600 złotych, w rekordowo niskiej cenie był tu na bazarku jakiś czas temu, bodajże 350?   

Asortyment na Ali jest w potocznym znaczeniu tego słowa nieograniczony, tzn. ściśle mówiąc wzorów o tym rozmiarze nie brakuje. Wiem, bo tydzień temu zakończyłem całkowity przegląd w tej dziedzinie. Wierzcie, zajęło to parę tygodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Problem w tym, że tak jak mówiłem mam malutki nadgarstek 16,5 cm ...

Zapomnij o tym zegarku mając taki nadgarstek.

Naprawdę poszukaj czegoś mniejszego bo to niewygodne bydle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go mierzylem to nawet pasował, ciężki, masywny ale dało się to przeżyć. Może tak mi się on spodobał, że nawet nie zauważyłem wad dotyczących rozmiaru. Mam aktualnie mętlik w głowie, bardzo mi się podoba ten zegarek

Zapomnij o tym zegarku mając taki nadgarstek.

Naprawdę poszukaj czegoś mniejszego bo to niewygodne bydle.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go mierzylem to nawet pasował, ciężki, masywny ale dało się to przeżyć. Może tak mi się on spodobał, że nawet nie zauważyłem wad dotyczących rozmiaru. Mam aktualnie mętlik w głowie, bardzo mi się podoba ten zegarek

 

Jak Ci się podoba to kupuj bo to jest główny powód zakupów zegarkowych i nie tylko :) tyle że ja osobiście doradzałbym Ci kupno używki, bo jak dojdziesz do wniosku że jest za duży (a gwarantuję Ci że wcześniej czy później do takiego wniosku dojdziesz), przy odsprzedaży będziesz miał mniejsza stratę wartości niż w przypadku zakupu nowego w sklepie. Co do gumy z "fałdami" to się tym nie przejmuj bo bez trudu dokupisz pasek w rozmiarze 24mm i zamienisz na taki jak Ci się podoba.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym go na lata, więc jednak musi być wygodny... Jak go mierzylem, to był wygodny, racja - ciężki, ale wygodny. Teraz jestem w martwym punkcie :o

Jak Ci się podoba to kupuj bo to jest główny powód zakupów zegarkowych i nie tylko :) tyle że ja osobiście doradzałbym Ci kupno używki, bo jak dojdziesz do wniosku że jest za duży (a gwarantuję Ci że wcześniej czy później do takiego wniosku dojdziesz), przy odsprzedaży będziesz miał mniejsza stratę wartości niż w przypadku zakupu nowego w sklepie. Co do gumy z "fałdami" to się tym nie przejmuj bo bez trudu dokupisz pasek w rozmiarze 24mm i zamienisz na taki jak Ci się podoba.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Widocznie ten zegarek nie jest dla mnie stworzony... Szkoda, bo jest śliczny I ma wszystko czego potrzebuje :/ Już byłem na niego nastawiony.

Popatrzę jakie wymiary na Seiko monster, ale to też raczej gigant jak się patrzy :/

Ktos zna zegarki w podobnej stylistyce?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra... Widocznie ten zegarek nie jest dla mnie stworzony... Szkoda, bo jest śliczny I ma wszystko czego potrzebuje :/ Już byłem na niego nastawiony.

Popatrzę jakie wymiary na Seiko monster, ale to też raczej gigant jak się patrzy :/

Ktos zna zegarki w podobnej stylistyce?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Monster wcale nie jest taki duży i  osobiście wolę go od skx-a.

Tego citka miałem w wersji niebieskiej i mile go wspominam, ale po jakimś czasie moje zegarkowe ADHD dało o sobie znać i poszedł w świat

post-70887-0-54558500-1526205311_thumb.jpg

post-70887-0-92133100-1526205343_thumb.jpg

Zdjęcia oczywiście tego nie oddadzą, ale tu masz jako-takie porównanie na moim 16,5 nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty?

Monster to maluszek, idealny dla. Ciebie :)

Seiko monster orange 2 gen. 43 mm, to już trochę lepiej

Tyle że będzie ciężej znaleźć używke, tak mi się zdaje

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Monster wcale nie jest taki duży i osobiście wolę go od skx-a.

Tego citka miałem w wersji niebieskiej i mile go wspominam, ale po jakimś czasie moje zegarkowe ADHD dało o sobie znać i poszedł w świat

attachicon.gifP1210527.JPG

attachicon.gif20170611_101537.jpg

Zdjęcia oczywiście tego nie oddadzą, ale tu masz jako-takie porównanie na moim 16,5 nadgarstku.

Dobra, czyli trzeba będzie brać Monstera, dzięki za pomoc!

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster to trochę inny styl niż SKX.

SKX wg. mnie jest jednym z wygodniejszych zegarków w codziennym użytkowaniu.

post-410-0-95590600-1526205599_thumb.jpg

post-410-0-37889200-1526205660_thumb.jpg


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie zastanawiał tylko brał Blue Raya:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/162369-orient-ray-2-niebieski-faa02005d9/


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray fajny zegarek, ale ja chce coś w stylu seiko monster czy tego citizena. Aczkolwiek jeśli nic nie znajdę, to Ray będzie raczej u mnie ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asortyment na Ali jest w potocznym znaczeniu tego słowa nieograniczony, tzn. ściśle mówiąc wzorów o tym rozmiarze nie brakuje. Wiem, bo tydzień temu zakończyłem całkowity przegląd w tej dziedzinie. Wierzcie, zajęło to parę tygodni.

 

To prawda wszystko jest do zdobycia, jednak paski zwykłem kupować osobiście, a nie online. Raz kolor nie spasuje, innym razem faktura, kiedy indziej znowu okazuje się że maskownice bransolety nijak nie podejdą do zegara, do którego miały pasować. :wacko: A już czekanie kilka tygodni skutkuje tym, że często nie mam już zegarka do którego pasek zamówiłem. :D  U siebie na miejscu w rozmiarze 20-22mm mam czego zapragnę.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda wszystko jest do zdobycia, jednak paski zwykłem kupować osobiście, a nie online. Raz kolor nie spasuje, innym razem faktura, kiedy indziej znowu okazuje się że maskownice bransolety nijak nie podejdą do zegara, do którego miały pasować. :wacko: A już czekanie kilka tygodni skutkuje tym, że często nie mam już zegarka do którego pasek zamówiłem. :D  U siebie na miejscu w rozmiarze 20-22mm mam czego zapragnę.  

Wiadomo, że pasek lepiej dotknąć, ale ja przy zakupie na Ali  miałem szczęście wybierając produkt firmy ZLIMSN. Dobry jakościowo miękki pasek z prawdziwej skóry za mniej niż 30 zł. Polecam z czystym sumieniem ich produkty. Mój wybór był może z góry skazany na sukces, bo zastępował niesławny produkt skóropodobny do Seiko Alpinista?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się linkiem proszę, może wypatrzę coś do Amfibii, ta ze mną na pewno zostanie. :wub:


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziel się linkiem proszę, może wypatrzę coś do Amfibii, ta ze mną na pewno zostanie. :wub:

Jeżeli to prośba do mnie, to podpowiadam wpisz sobie nazwę ZLIMSN w wyszukiwarkę Aliexpress. Pojawią Ci się wszystkie dostępne tam źródła. Pozostaje tylko posortować wg ceny, et viola. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, prośba była do Ciebie, przecież nikt inny się nie wypowiadał;) Obsługę wyszukiwarki jako tako opanowałem, miałem nadzieję, że wskażesz konkretny, dobry jakościowo, miękki pasek z prawdziwej skóry w cenie poniżej 30PLN.    


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak, prośba była do Ciebie, przecież nikt inny się nie wypowiadał ;) Obsługę wyszukiwarki jako tako opanowałem, miałem nadzieję, że wskażesz konkretny, dobry jakościowo, miękki pasek z prawdziwej skóry w cenie poniżej 30PLN.    

To taki pasek.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki pasek.

 

 

Dzięki, może jednak coś dopasuję na miejscu.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, może jednak coś dopasuję na miejscu.

Mają sporo fajnych wzorów. Na zdjęciach wyglądają przyzwoicie, a taki jak na tym zdjęciu, tylko w kolorze oliwkowo-zielonym kupiłem i sprawdziłem. Starannie wykonany, a w dotyku elastyczny i pachnie skórą nie plastikiem. Kupiłem go za 8 USD, teraz mogą być drożej, bo zakupu dokonałem w czasie promocji na Aliexpressie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poprzeglądam jeszcze, nie ma pośpiechu bo skórkę to najwcześniej jesienią założę. Takie coś mi chodzi po głowie.

 

post-94542-0-35545600-1526232515.jpg post-94542-0-57255400-1526232656.jpg

 

Prosty, surowy, ale też mięsisty pasek.


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jakby go projektował Salvador Dali. ;) 

Co nie znaczy, że brzydki, wręcz przeciwnie. Szkoda, że szkiełko mineralne. Przy tej cenie mogliby dać szafir.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.