Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

Ładnie na filmie wygląda. Coraz więcej zegarków chciałoby się mieć... i jak tu nadążyć z finansami.  :wacko:

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulus57, nie cytuj zdjęć w każdym wątku bo stąpasz po cienkim lodzie  :P  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Paulus57, nie cytuj zdjęć w każdym wątku bo stąpasz po cienkim lodzie  :P  :D

Starałem się, ale mi tym razem nie wyszło. ;)

 

Postarałem się lepiej. :rolleyes:

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paulus57, nie cytuj zdjęć w każdym wątku bo stąpasz po cienkim lodzie  :P  :D

Do odważnych świat należy :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do odważnych świat należy :)

Władza nad światem?? Muszę przemyśleć. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Władza nad światem?? Muszę przemyśleć. B)

Nie ma co myśleć . Ja za 15 minut zacznę be96039171c4c0d6086bb5105b3c9302.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie ma co myśleć . Ja za 15 minut zacznę

Właśnie konkurencja jest głównym problemem w tej dziedzinie.

PS: Niezły kubek. :)

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio mówiłem o pewnym Citku, ale podałem się bo miał 45 mm i mi odradziliście. Znalazłem Citizen 0040, co sądzicie o tym zegarku na rękę 16,5 cm?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostanio mówiłem o pewnym Citku, ale podałem się bo miał 45 mm i mi odradziliście. Znalazłem Citizen 0040, co sądzicie o tym zegarku na rękę 16,5 cm?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Ten jest o 3 mm mniejszy. Ja mam nadgarstek 18 cm i Citizena 44 mm, pasuje dobrze, to chyba w Twoim przypadku ten wymiar powinien być OK. Najlepiej jednak przed zakupem przymierzyć, choć tak prywatnie przyznam, że ja tego nie praktykuję. ;) Właściwie dopiero przy średnicy 48 mm (mam i taki), dopiero zaczynam mieć wątpliwości co do dopasowania (do 18 cm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 mm to już dla mnie bestia. Mam jeden 44mm I da się żyć, ale jest o wiele lżejszy od tamtego Citka, który ma jak się nie mylę 44,5 mm. Ten wydaje się być super, Wr 200, zakręcana koronka itd.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

48 mm to już dla mnie bestia. Mam jeden 44mm I da się żyć, ale jest o wiele lżejszy od tamtego Citka, który ma jak się nie mylę 44,5 mm. Ten wydaje się być super, Wr 200, zakręcana koronka itd.

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Zachowując proporcje, to dla Ciebie 45 mm dla 16,5 cm, jak dla mnie 48mm przy 18 cm. Tak więc jak Ci wygląd pasuje, kupuj i ciesz się :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem lekko odstraszony, aczkolwiek waga robiła swoje. A 0040 znalazłem w świetnej cenie, w w dodatku jest mniejszy, więc i lżejszy :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie OK, NY0040 jest kompaktowy, nieduży i bardzo dobrze "noszący się" zegar. W dodatku znacznie lepiej wykonany niż jego naturalny konkurent czyli SKX.  


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostałem lekko odstraszony, aczkolwiek waga robiła swoje. A 0040 znalazłem w świetnej cenie, w w dodatku jest mniejszy, więc i lżejszy :)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Wagi zegarka bym się bardzo nie bał. Przy pierwszym zakupie wydawało mi się, że max. waga nie powinna przekroczyć 100 g (najlepiej tytan zamiast stali). Potem stałem się bardziej tolerancyjny i mój najcięższy ma chyba 220 g. Da się nosić. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jedyne co mnie odstrasza w 0040 to guma :/ Szkoda, że nie bransoleta, oryginał będzie kosztował duuuuuużo

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie odstrasza w 0040 to guma :/ Szkoda, że nie bransoleta, oryginał będzie kosztował duuuuuużo

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Jak się ma smaka na maka, to trzeba bulić. Kanapka domowego wyrobu kosztuje mniej. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też racja :D Kupię pewnie jakiś odpowiednik, byle z pełnych ogniw :) A jakieś inne propozycje zamiast tego zegarka?

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie odstrasza w 0040 to guma :/ Szkoda, że nie bransoleta, oryginał będzie kosztował duuuuuużo

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

 

A od czego mesh albo parciaki? 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parciaków mam dużo, mesh jeden w sumie też, a na bransolecie nic ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie rezygnował z tego zegarka, a bransoletę albo NATO dasz radę dobrać jakiś zamiennik. Zdaje się chyba czarna wersja była sprzedawana z bransoletą. Może ten wariant Ci spasuje?

Propozycja Kolegi 4palce z meshem też jest jakimś rozwiązaniem problemu. W meshu wystarczy dobrać tylko szerokość, reszta raczej bez kłopotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten egzemplarz, który znalazłem jest na gumie, a cena bardzo atrakcyjna. Innych używek nie widziałem :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Parciaków mam dużo, mesh jeden w sumie też, a na bransolecie nic ;)

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Przy doborze bransolety trzeba pamiętać by ostatni element uzupełniający zgadzał się z dwoma parametrami: szerokość między uszami i dokładna średnica koperty. W końcu koło, to koło. Na próbę kup tani zamiennik z Ali za 10 USD i pokombinuj.

Ten egzemplarz, który znalazłem jest na gumie, a cena bardzo atrakcyjna. Innych używek nie widziałem :/

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

O ile wiem, to niebieskie były oryginalnie tylko na gumie, a czarne na bransolecie. Jak się mylę to proszę o sprostowanie - nie jestem pewien na 100%.

POPRAWKA: Sprawdziłem trochę, czarne też były na gumie.

Edytowane przez Paulus57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przy doborze bransolety trzeba pamiętać by ostatni element uzupełniający zgadzał się z dwoma parametrami: szerokość między uszami i dokładna średnica koperty. W końcu koło, to koło. Na próbę kup tani zamiennik z Ali za 10 USD i pokombinuj.

 

Trochę mało parametrów ;).

A kąty, długość uszu w zegarku, odległość otworów od koperty itp itd.

Poza tym jeszcze trzeba będzie przeszlifowac krawędzie dotykające do koperty przy uszach - ny0040 ma to wyokrąglone, większość bransolet będzie tam zrobiona na "ostro".

 

Na zatoce są jakieś bransolety pasujące do Ny0040 za w przeliczeniu 130zł z wysyłką. Szkoda że ogniwa końcowe nie są pełne, ale poza tym wydaje się że ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cały czas słyszę określenie "zatoka" w ramach naszej zegarkowej pasji. Może i wyjdę na laika, ale co to właściwie oznacza? Czyżby miało to związek z eBay jako internetowej zatoce? :D

 

Czy taka bransoleta za 130 zł ma pełne ogniwa? Oprócz tych o których mówiłeś :D

Edit: czy ja dobrze widzę, że ten zegarek ma tylko 20mm w uszach? To dość mało :o Znalazłem bransolety do niego na Ebay za 30 USD, ktoś zamawiał?

Edytowane przez SzymonJestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ezatoka ;)

Właśnie o tych bransoletach wspominałem 29,95+6$ za przesyłkę co daje +-130zł

Na zwijankę toto nie wygląda, ale na żywo jej nie widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.