Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dariusz chlastawa

Pomóżmy Martynce w walce z rakiem !

Rekomendowane odpowiedzi

To może ja zacznę :)

Ścienny 50zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cornelius

Scienny 66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalendarz biurkowy powędruje do kolegi wujek Mietek, a kalendarz ścienny do kolegi Cornelius :)

 

GRATULUJĘ! :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mamy do zlicytowania dla Martynki album klubowy KMZiZ z okazji 10-tej rocznicy powstania klubu.


 


 


post-44476-0-21535900-1514896818.jpeg


post-44476-0-52553600-1514896824_thumb.jpg


post-44476-0-66338900-1514896848_thumb.jpg


post-44476-0-44233700-1514896861_thumb.jpg


post-44476-0-24414600-1514896876_thumb.jpg


post-44476-0-51784900-1514896888_thumb.jpg


post-44476-0-18319400-1514896918_thumb.jpg


 


 


Zaczynamy tradycyjnie od 1 zł.


 


Licytacja zakończy się w niedzielę 7 stycznia o godzinie 19:00.


 


 


Wylicytowaną kwotę, podobnie jak w przypadku Licytacji dla Krzysia, wpłacamy na konto KMZiZ. Szczegóły jak wpłacić podeślę na PW po zakończeniu licytacji kalendarzy.


 


 


 


Pomóc Martynce możesz też na kilka innych sposobów :)


 


Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 zł z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.


 


Zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809


w informacjach uzupełniających – koniecznie:


"Siemińska 6039".


Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację albumu klubowego. Wygrał kolega meXy. Zwycięzcy serdecznie gratuluję!

 

 

Jeśli masz jakieś przedmioty, które byłbyś skłonny przekazać na licytację dla Martynki to pisz PW do ladek22 lub maila: [email protected] w tytule podając „Przedmiot na licytację dla Martynki”.

 

 

Pomóc Martynce możesz też na kilka innych sposobów :)

 

Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 zł z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.

 

Zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809

w informacjach uzupełniających – koniecznie:

"Siemińska 6039".

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809

w informacjach uzupełniających - koniecznie:

"Siemińska 6039".

 

 

Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni 

Niestety wieści nie są dobre ,Mama Martynki napisała dziś "Guz wcale nie był stabilny, nigdy nie został zatrzymany. Rósł po 1-2-3mm, co było uznawane za lekarzy za błąd odczytu, przesunięcie fazy itp. Porównany wczoraj przez naszą dr, o co ją prosiłam od 1 lutego, wykazał progresję w stosunku do zeszłego roku aż o 1cm! czyli ponad 25% jego wielkości...

Po następnym MR za 2 m-ce kolejna chemia 1f61e.png1f61e.png1f61e.png
koniec marzeń o powrocie do szkoły, o wyjeździe na wakacje, o zapuszczaniu włosów... znów obrzęki, znów niechodzenie, wycieńczenie... wyję w środku, bo nie mogę przy małej...
całą noc przepłakaliśmy...
żadne diety, żadne suplementy, nic - wszystko do lamusa. Tylko mutacje w guzie mają znaczenie i trzeba w nie trafić, inaczej nic się nie uda 1f62d.png1f62d.png

edyne co możemy teraz zrobić, to wysłać próbkę guza do laboratorium oncompass w Budapeszcie. Tam przebadają molekularnie tkankę i określą mutacje lub ich brak. Dobiorą najlepiej pasujące terapie dla Martynki, żeby nie dawać jej chemii "w ciemno"

Koszt tych badań wynosi 5700 - 6100 EUR. Będziemy zbierać fundusze, by jak najszybciej zrobić te badania"

 

 

MOJA PROŚBA _ POMOŻMY !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Panowie jakiś nr konta. Dużo nie mam, ale choćby symbolicznie chciałbym pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie Panowie jakiś nr konta. Dużo nie mam, ale choćby symbolicznie chciałbym pomóc.

 

 

Tutaj na Facebooku jest numer konta, gdzie mona wpłacać pieniądze. Czas jest tutaj bardzo istotny! Udostępniajcie na swoich profilach na FC, Twiter i innych informację o Martynce

 

https://www.facebook.com/martynkasieminska/

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na Facebooku jest numer konta, gdzie mona wpłacać pieniądze. Czas jest tutaj bardzo istotny! Udostępniajcie na swoich profilach na FC, Twiter i innych informację o Martynce

 

https://www.facebook.com/martynkasieminska/

 

 

Na Facebooku KMZiZ jest już informacja o Martynce https://www.facebook.com/KMZiZ/  Udostępniajcie proszę niech informacja idzie w świat!

 

 

Jeśli masz jakiś przedmiot, który chciałbyś przekazać dla Martynki to pisz prywatną wiadomość do ladek22 Po ustaleniu szczegółów wystawimy przedmiot od Ciebie w tym temacie.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przekazać dla Martynki zegarek angielskiej marki Rocar.

 

Zegarek to składaczek złożony z przepięknej srebrnej koperty Dennison z 1922r., werku Smiths cal.60466E, tarcza, koronka i wskazówki bliżej nie znane...
Historia romansu. Opis jak stałem się posiadaczem i dlaczego zakupiłem ten zegarek tutaj -> http://zegarkiclub.p...u/#entry2143967
 
Zaczynamy tradycyjnie od 1 zł.
 
Licytacja potrwa tydzień i zakończy się w sobotę 24 lutego o godzinie 19-tej.
 
Wylicytowaną kwotę, podobnie jak w przypadku Licytacji dla Krzysia, wpłacamy na konto KMZiZ. Szczegóły jak wpłacić podeślę na PW po zakończeniu licytacji zegarka.
 
 
Pomóc Martynce możesz też na kilka innych sposobów  :)
 
Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.
 
Zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809
w informacjach uzupełniających - koniecznie:
"Siemińska 6039".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy

 

Nie wiem jak ogarnąć to technicznie ale jestem otwarty na wszelkie sugestie Moda.

W każdym razie leżą już u mnie ponad rok, nowe nie używane kapitalne buty Scota - Tri Carbon rozmiar 42.

https://www.scott.pl/produkt/110/1190/buty-szosowe-tri-carbon/

Nie trafiłem z rozmiarem, zapomniałem odesłać. Zamówiłem kolejne w rozmiarze 43. Świetne też na upał.Polecam.

Proponuję aukcję do 15 marca. Wyślę je osobie która zaoferuje najwyższą kwotę. Po otrzymaniu przesyłki wygrywający robi przelew na konto MARTYNKI.

Wkleję to również do chłopaków z tematu rowerowego.

 

Pozdrawiam Michał.

post-89160-0-41509500-1518978054_thumb.jpg

post-89160-0-75630200-1518978066_thumb.jpg

post-89160-0-84664600-1518978071_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbije, 110zl

 

To i ja podbiję, 250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz jakiś przedmiot, który chciałbyś przekazać dla Martynki to pisz prywatną wiadomość do ladek22 Po ustaleniu szczegółów wystawimy przedmiot od Ciebie w tym temacie.

 

Osoby, które chcą przekazać na licytację dla Martynki jakiś przedmiot prosimy, ze względów organizacyjnych i dla porządku, o uprzednie napisanie wiadomości prywatnej do donika27ladek22 albo rk7000. Wspólnie i na spokojnie ustalimy wszelkie szczegóły dotyczące terminu trwania aukcji.

 

 

Pomóc Martynce możesz też na kilka innych sposobów   :)

 

Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.

 

Zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809

w informacjach uzupełniających - koniecznie:

"Siemińska 6039".

 

 

Porządek licytacji:

zegarek Rocar - Istvan - 250 zł

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat i jeszcze raz zachęcam do licytacji zegarka...koperta taka jak dla Rolexa :D  Piękna, ze wspaniałą inskrypcją i oznaczeniami po zegarmistrzach...kawał historii!

 

post-87540-0-66676300-1519300868_thumb.jpgpost-87540-0-47728500-1519300851_thumb.jpgpost-87540-0-80641200-1519300901_thumb.jpgpost-87540-0-94940800-1519300911_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakończenie licytacji zegarka Rocar podarowanego przez kolegę Wacor dziś o godzinie 19:00. Licytujcie proszę ten ciekawy zegarek! Wszystko dla Martynki!


 


Porządek licytacji:


zegarek Rocar - Istvan - 250 zł


Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minęła godzina 19:00, więc pora zakończyć licytację zegarka Rocar podarowanego przez kolegę Wacor. Najwyższą kwotę 250 zł zaoferował kolega Istvan. Zwycięzcy serdecznie gratuluję, a darczyńcy serdecznie dziękuję! 

 

Jeśli masz jakieś przedmioty, które byłbyś skłonny przekazać na licytację dla Martynki to pisz PW do donika27ladek22 albo rk7000 do lub maila: [email protected] w tytule podając „Przedmiot na licytację dla Martynki”.

 

Pomóc Martynce możesz też na kilka innych sposobów :)

 

Możesz wysłać SMS o treści "POMOC 6039" na nr. 75165 Koszt sms-u 6,15 zł z czego 5zł trafia na subkonto Martynki.

 

Zbliża się okres rozliczeniowy PIT. Możesz przekazać dla Martynki swój 1% - wystarczy podać w zeznaniu podatkowym nr KRS 0000270809

w informacjach uzupełniających – koniecznie:

"Siemińska 6039".

 

Przypominam, że do 15 marca można licytować sportowe buty Scotta - Tri Carbon rozmiar 42. Szczegóły w postach wyżej!

Edytowane przez ladek22

Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy, ze względu na brak zainteresowania butami sportowymi Scotta - Tri Carbon podarowanych przez kolegę Repsak, postanowiliśmy przenieś licytację do Allegro. Można te świetne buty licytować tutaj: http://allegro.pl/show_item.php?item=7206204385

 

W licytacji dla Martynki pojawi się tutaj niebawem bardzo fajny przedmiot :)


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

mam coś co może się komuś spodoba, na aukcję w szczytnym celu, dla dziecka - taki fajny mini robot edukacyjny, nazywa się to Ozobot. Mikrorobot, jeździ po liniach kolorowanych na podłożu, wykonuje proste polecenia odczytując kolory kamerką w podstawie. Bardzo fajna edukacyjna rzecz i bardzo dobra zabawa dla małego odkrywcy.

3689d1a6391b3110b1b8e697aed81961.jpg

Tutaj jest link do polskiego opisu i instrukcji (zaznaczę tylko, że nie mam nic wspólnego z poniższymi stronami ani filmami, nie jest to reklama poniższych sklepów lub działalności):


http://ozobot.pl

 

Tutaj film instruktażowy:

 


Robocik jest nowy, opakowanie nie otwierane, leży u mnie w szafie rok, ale jest w pełni sprawny (moje dzieci bawią się takimi samymi, stąd wiem, że sprawny).

 

Zaczynamy tradycyjnie od 1 zł

 

Licytacja potrwa do wtorku 6 marca 2018 do godziny 19:00.

 

Pozdrawiam serdecznie, na pytania postaram się odpowiedzieć.

A za ewentualne błędy czy przeoczenia - wybaczcie, przepraszam, nieczęsto piszę takie posty i ręce trochę drżą ze stresu :)

 

Mam nadzieję, że z sukcesem pomożemy Martynce.

 

Darek

Edytowane przez mikuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez emstel
      Witajcie,
       
      Ostatnio poluję na zegarki Sevenfriday. Dziś zobaczyłem aukcję jednego z nich: http://allegro.pl/nowy-zegarek-sevenfriday-p3-1-industrial-engines-i5891256058.html
       
      Zastanawia mnie jego autentyczność. Wiem, że jest dużo podróbek na aliexpress i obawiam się, że to może być jedna z nich. 
      Zwróćcie uwagę na napis RING. Na stronie producenta jest jedynie "RING: C5H8", tutaj mamy jakiś dłuższy ciąg. Sprawdzałem filmiki różnych recenzentów i u nich było podobnie jak na stronie producenta.
       
      Czy dobrze mi się wydaje?
       
      Pozdrawiam,
      Mateusz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.