Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość norbie

Klub Miłośników Zegarków ZENITH

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na to zdjęcie... wyjdzie dobrze .

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że po tygodniu ciężko będzie go oddać


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę, że po tygodniu ciężko będzie go oddać

Chciałbym odzyskać inżyniera więc...:P

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka

Sesyjka porannaa3f0fa3607ca3e2767e4c50a0545bee1.jpg735e7457164feda597d9b7b85e9b5a57.jpg08674028733811c87cb3e5713b0648fd.jpge3809ece6ad267a2e987b8397bba36ff.jpg522b6a2da3cc37232faeaa5b177e32c2.jpg54246d1bf8e1fe1d0a7d36aef7ef38f2.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Chciałbym odzyskać inżyniera więc...:P

 

Ja bym zostawił zenka :D

 

Świetne makro, ta tarcza i szczegóły na niej są rewelacyjne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym się nie zastanawiał ani chwili, tylko zostawił Zenka  :) nie wracaj po inżyniera ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co na to Mariusz;D


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szybko bo mi się łapy trzęsą jeszcze i robiłem kaszlakiem.

post-59414-0-21572000-1560425909_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu chodził za mną Zenith i po kilku Omegach, Tudorach i Breitlingach padło na 

model Zenith El Primero Chronomaster Skeleton ref. 49.2520.400/98.R578

Koperta ceramiczna z delikatnie wypukłym szkłem w stylu Speedego. Zapięcie motylkowe podwójne tytanowe powlekane na czarno. Tu lepiej mi pasowało z Omegi Planet Ocean, ale jest jak jest. Pasek guma trochę twarda 4mm powlekana włóknem węglowym. ( mam dwa więc jedno mogę zbyć, ale na mnieszy nadgarstek) potrzeba trochę czasu  by  się ułożyła do ręki. 

 Transparentny przykręcany dekiel i wr 50. no cóż....mówi się trudno, ale to nurek nie jest.

 

Koperta 45mm/13mm Co do tarczy jest obłędna komórką nie da rady uchwycić gry światła. Wiszące indeksy, szczegółowość, wskazówki jest  po prostu rewelacja w porównaniu z zegarkami które miałem. Fajne rozwiązanie daty, która jest na obracanym pierścieniu z zaznaczoną na czerwoną datą aktualną na dole. Drugi element czerwony to końcówka wskazówki i koniec. Kaliber  El Primero 400 B.

Może jakbym miał dobre foto to bym pokazał piękno tego zegarka, a tak cóż.......

Ogólnie jestem zadowolony. 

 

małym wieczornym opisem.

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

post-59414-0-14045800-1560449614_thumb.jpg

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Super ta reedycja.

Możesz podać źródło, bo na stronie Zenitha tego nie ma? Czy to nie jest jakaś wesoła (choć wysmakowana) twórczość? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo w Bazylei więc na pewno nie radosna twórczość. Zegar bardzo fajny, chodź nie moje klimaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny lecz Tricolora nie przebije. ja póki co cieszę się pierwszym Zenkiem.

post-59414-0-25361900-1560506691_thumb.jpg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hubex

Widziałem na żywo w Bazylei więc na pewno nie radosna twórczość. Zegar bardzo fajny, chodź nie moje klimaty.

Znalazłem. Dzięki za info. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.b34eeb1c425bbaf48dc2ae1def49a36d.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję.Zenith jest Zenith i temat zamknięty :D .Zegarek nietuzinkowy, chociaż nie moja bajka bo do mnie nie przemawiają open hearty i skeletony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile kosztuje bransoleta do El Primero w wersji 38mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym modelu rutenu nie żałowali.

post-59414-0-71105400-1560693000_thumb.jpeg


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien rozstania58d75a15ee7c0f751a81ad5b06cda569.jpg

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegar, nawet rozmiar bym zaakceptował "optycznie" ale dla mnie niewygodny. Jak już to będzie wersja 38mm... ale na razie sprzeniewierzyłem kapitał na inny zegar wiec musi poczekać. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.