Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Master Yoda

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

To ja byłem drugim chętnym (a właściwe chyba pierwszym patrząc na chronologię wydarzeń) i sprzedawca "sprzedał" mi taką kiepską wymówkę, że aż szkoda gadać... W środku jest kompletny, mogę Ci podrzucić zdjęcia zanim do Ciebie dojdzie...

Edytowane przez JanekTheFizyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bure PASÓWKA za 650zł z przesyłką

Zegarek w pełni sprawny bardzo ładnie chodzi

Jaka średnica zegarka i uszu na pasek kolego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja byłem drugim chętnym (a właściwe chyba pierwszym patrząc na chronologię wydarzeń) i sprzedawca "sprzedał" mi taką kiepską wymówkę, że aż szkoda gadać... W środku jest kompletny, mogę Ci podrzucić zdjęcia zanim do Ciebie dojdzie...

Pisałem do niego koło godziny dziewiątej. Zdjęcia nie pytałem, to co mnie interesuje to widać :)

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal szukam takich wskazówek :) dobrze zapłacę lub wyślę paczkomatem 0,5 l dobrego bimbru na miodzie

Może być też cały mechanizm ze wskazówkami, bo w sumie to szukam też całego balansu :)

 

nie wiem, od czego to, ale takimi dysponuję

post-108281-0-05879100-1580464448_thumb.jpg

post-108281-0-48992700-1580464530_thumb.jpg


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę, najwyżej się nie przydadzą, ale wyglądają właściwie :)

Napisz na pw konto i kwotę, albo adres dla butelki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljocik poszukiwany

Im lepszy stan, tym lepiej fbbdd5bcd58e13f495ac1f605cdcb4a3.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Komandira z samolotami albo łodzią podwodną. Ewentualnie mam na wymianę za "czołg" albo almibię

takie mam na wymianę.

58cb1f672c349.jpg

 

008becfe2276b.jpg

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię sprawny mechanizm kaliber 2214, taki jak poniżej.

Oferty proszę na priv.

post-111694-0-04329400-1580589442_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukuję poljota tzw. UFO w wersji automat,najlepiej z dwukolorową tarczą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego antymagnetycznego jak pokazał @rysqut powyżej, kupię wkładkę antymagnetyczną


"Proszę pamiętać, że zdecydowane stwierdzenia, takie jak „wszystko”, „zawsze” i „bez wyjątku” rzadko mają zastosowanie w dziedzinie radzieckich zegarków". (Mroatman)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wostok karlsson nowy nienoszony z paszportem i pudełkiem rok produkcji 12.02.1992 mechanizm 2403 na punktualnym chodzie,350zł z wysyłką po mojej stronie,ewentualnie kupie idealną tarcze do gajowego

post-46659-0-14092600-1580639917_thumb.jpg

post-46659-0-61642700-1580639935_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy paszport (zgodne numery) jest od tego zegarka?

tak od tego choc wypisany recznie

post-46659-0-97720100-1580649810_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostwok kgb automatyczny mechanizm 2416b 31 kamieni,nowy nieuzywany,punktualny,bez pudełka,cena 200zł plus 8zł poczta

post-46659-0-99105000-1580653846_thumb.jpg

post-46659-0-04418100-1580653859_thumb.jpg

post-46659-0-69708900-1580653871_thumb.jpg

post-46659-0-36929400-1580653885_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostwok kgb automatyczny mechanizm 2416b 31 kamieni,nowy nieuzywany,punktualny,bez pudełka,cena 200zł plus 8zł poczta

Jest jakaś różnica pomiędzy w/w a Wostokiem KGB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś różnica pomiędzy w/w a Wostokiem KGB?

zegarki Ostwoki zostały wyprodukowane przez Vostok dla szwajcarskiej firmy Ostwok SA Illnau począwszy od około 1995.Była to firma która sprzedawała je w europie zachodniej. Te zegarki różnią się od oryginalnego zegarka Vostok tylko przez użycie logo Ostwok na tarczy zegarka,były tez ponoc dokładniej kontrowane pod wzgledem jakosci i wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarki Ostwoki zostały wyprodukowane przez Vostok dla szwajcarskiej firmy Ostwok SA Illnau począwszy od około 1995.Była to firma która sprzedawała je w europie zachodniej. Te zegarki różnią się od oryginalnego zegarka Vostok tylko przez użycie logo Ostwok na tarczy zegarka,były tez ponoc dokładniej kontrowane pod wzgledem jakosci i wykonania

No ale gdzie ty tu widzisz jakieś sygnowanie, logo? To normalna amfibia KGB. Nazwa Ostwok była na pudełkach w których sprzedawano i dokumentach, a tu ich brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale gdzie ty tu widzisz jakieś sygnowanie, logo? To normalna amfibia KGB. Nazwa Ostwok była na pudełkach w których sprzedawano i dokumentach, a tu ich brak.

tak wygląda wostok ,ma inną koronkę i sygnowanie a w ostwoku brak sygnatury(akurat w tym modelu ) bo w innych mechanicznych bywały faktycznie z logo ostwoka

post-46659-0-07651700-1580667341_thumb.jpg

post-46659-0-90863500-1580668078_thumb.jpg

Edytowane przez jarek08s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten jest już po prostu późniejszy, noworuski. koronka zmieniła się w czasie co nie znaczy że tamten to Ostwok. Bez papierów i pudełka to po prostu Amfibia i nie ma co dorabiać historii. To ani lepiej ani gorzej :)

A tu egzemplarz który miałem, też bez sygnowania i z płaską koronką:

post-49869-0-34077200-1580668827_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ze ani gorzej ani lepiej to ja osobiscie wiem,ale chciałem rzetelnie opisac co sprzedaje zostanę przy swoim ze to ostwok (znam pochodzenie) choc po Twoim zdjeciu wostoka to juz różnicy miedzy nimi nie widzę,czasami miewam z pudełkami ale i tu pojawiłby sie konflikt bo pudełka są popielate i czarne i tak by spór trwał i trwał,wiec konkluzja jest taka ze  to zegarek rosyjski automatyczny którego korzenie wywodzą sie z Czystopola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak jako ciekawostkę to Boctok znaczy Wschód tak samo jak pierwszy człon tej Niemieckiej firmy Ost = Wschód czyli taki Niemiecki Boctok

A o zegarku nic nie wiem - językiem tylko ja chciał błysnąć B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.