emszyp 0 #2301 Posted February 23, 2021 Cześć! Ktoś pozbywa się czegoś aktualnie? 0 Share this post Link to post Share on other sites
szuwi 6612 #2302 Posted February 24, 2021 Był czarmy Enterprise na bazarku, ale zawartość starego bazarka zniknęła w związku ze zmianami. Może sprzedawca znowu wystawi. 0 Share this post Link to post Share on other sites
disaster3 1013 #2303 Posted February 24, 2021 @emszypkojarze, że forumowicz @wojtech miał jakiegoś Ball'a na sprzedaż i był czarny. Może to ten o którym wspomina @szuwi . Nie wiem czy się sprzedał, czy nadal aktualny ale możesz napisać na PW, ewentualnie może sam się pojawi w wątku i da znać 0 Share this post Link to post Share on other sites
Rebrov 223 #2304 Posted February 24, 2021 12 godzin temu, emszyp napisał(-a): Cześć! Ktoś pozbywa się czegoś aktualnie? 0 Share this post Link to post Share on other sites
szuwi 6612 #2305 Posted February 24, 2021 Pisałem o tym wskazanym przez kolegę @Rebrov - fajny zegarek w fajnej cenie. Mam tali sam, tylko z jasną tarczą i jestem zadowolony. 0 Share this post Link to post Share on other sites
emszyp 0 #2306 Posted February 24, 2021 2 godziny temu, Rebrov napisał(-a): Dzięki Panowie! Napisałem już do @Jackk na priv. Ciekawi mnie jeszcze ta wersja Duck Unlimited w czarnej tarczy, ale zastanawia mnie ta data (jakby podwójne okienko). Jak to wygląda w realu ? Faktycznie jakby nieprzemyślane czy ma to jakiś sens? 0 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #2307 Posted February 24, 2021 17 godzin temu, emszyp napisał(-a): Cześć! Ktoś pozbywa się czegoś aktualnie? Napisz na PW czego potrzebujesz. Mam w kolekcji 8szt i może czas na zmiany 0 Share this post Link to post Share on other sites
jagol 93 #2308 Posted February 27, 2021 Mój już od pięciu lat służy bezproblemowo.Nie miał lekko i widział wiele 😀 1 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #2311 Posted February 28, 2021 Taki też się pojawił 0 Share this post Link to post Share on other sites
ledr 5553 #2312 Posted February 28, 2021 Perełka! Chyba najpiękniejsze chrono Balla, jakie ostatnio widziałem. 0 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #2313 Posted February 28, 2021 No widzisz Leszku, a ja go kupiłem bez przekonania 0 Share this post Link to post Share on other sites
boski 690 #2315 Posted March 4, 2021 Ma ktoś do odstąpienia czarnego firemana enterprisa? 0 Share this post Link to post Share on other sites
eisbar03 383 #2316 Posted March 21, 2021 Już jakiś czas jest ze mną, ale dopiero dołączam i wrzucam fotkę 🙂 7 Share this post Link to post Share on other sites
rmak 27414 #2317 Posted March 24, 2021 Przypomnę się z moim 1 Share this post Link to post Share on other sites
tombla 1894 #2318 Posted March 24, 2021 (edited) 8 minut temu, rmak napisał(-a): Przypomnę się z moim Wszedzie pełno Twoch cudeniek 😉😉😉😁 Mam I ja😉 Edited March 24, 2021 by tombla 1 Share this post Link to post Share on other sites
boski 690 #2319 Posted March 26, 2021 Po 19 dniach użytkowania muszę napisać, że jestem mega zadowolony. Całkiem solidny, porządnie wykonany i bardzo dokładnie wyregulowany. Średnio +0,6s na dobę. Rozbudził we mnie apetyt na marvelighta 😅 7 Share this post Link to post Share on other sites
KRZYSIO 8774 #2320 Posted March 26, 2021 Tak to niestety działa 1 Share this post Link to post Share on other sites
blut 679 #2321 Posted March 26, 2021 No to u mnie tak 4 Share this post Link to post Share on other sites
tombla 1894 #2322 Posted March 26, 2021 2 minuty temu, blut napisał(-a): No to u mnie tak Znaczy po Twojemu 😊 Rewelacja. 0 Share this post Link to post Share on other sites
eisbar03 383 #2323 Posted March 28, 2021 Dziś wrzucony na pasek 8 Share this post Link to post Share on other sites
ledr 5553 #2324 Posted March 28, 2021 Na wiosennie, jasny pasek rozpogodził cały dzień, nie tylko błękit tarczy; 3 Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner! Share this post Link to post Share on other sites