Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Krathor

Klub Miłośników Zegarków Maurice Lacroix

Recommended Posts

Kup to co Ci się podoba a nie to co tańsze

Łatwiej powiedzieć niż zrobić...

.

ten brak normalnej gwarancji trochę mnie odstrasza...

Umiesz racjonalnie uzasadnić, dlaczego i po co Ci w ogóle gwarancja? To nie jest lodówka, czy telewizor. Sam posiadam 25 zegarków mechanicznych tej klasy i chyba żaden nie ma gwarancji.

Edited by Istvan

Gwarancja na zegarek potrzebna jest z dokładnie tego samego powodu co na telewizor czy lodówkę. To wybór osobisty, jeden lubi ryzyko drugi nie.

Dawno tu nikogo nie było... 

A mój ML tak sobie radzi podczas podróży do domu z pracy :)

spacer.png

.

Tik tak 

IMG_20200805_105107.jpg

Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Guest Zegarmaniak

Witam,

Ja ostatnio odkryłem, że sklep ********* nabył u siebie tą markę. Są tam starsze modele, ale ceny mają mega przystępne. Pontosy widziałem od 5 tysi, a Masterpieca mają bodajże od 13. Dla mnie to trochę dużo :) , ale chyba opłacalnie. Nad Pontosem się zastanowię. Myślicie, że warto?

Edited by Zegarmaniak
Zły odbiór postu

Zegarmaniak , Pontos to świetna linia i za takie pieniądze nie ma się nad czym zastanawiać.  Trzeba iść,  zrobić test nadgarstkowy wybranego modelu i rozbić świnkę skarbonkę.  Potem wystarczy tylko nosić z dumą swoją zdobycz i wrzucić do nas fotkę  zegarka na ręku  :)

mkrzycho79 ooo...to..to... wlasnie tego aikona w tym kolorze chcę niebawem kupić,  jak się  sprawuje? 

Też o nim myślałem ale ten dekiel na śruby mnie zniechęcił.Tak po za tym mi się podoba.Teraz są chyba dwa rozmiary 42i39mm

Zegar super. Przyzwyczaiłem sie do GSa w kwarcu i trochce aikon zaczął mi ciążyć i ta wielkość . Teraz wybrałbym 39. Ale polecam

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka

Brzoza2,  ten zegar to już klasyka  w najlepszym wydaniu :) mkrzycho79 dla mnie zdecydowanie 42 mm , przeskok z DS -a uwazam za bardzo słuszny 👍 mirek 1969 w tych śrubach jest cały jego urok . Taki "wyróznik" od mocnej inspiracji AP Royal Oak 😃

W dniu 20.08.2020 o 09:26, Zegarmaniak napisał:

Witam,

Ja ostatnio odkryłem, że Gliwicki Outlet Apartu nabył u siebie tą markę. Są tam starsze modele, ale ceny mają mega przystępne. Pontosy widziałem od 5 tysi, a Masterpieca mają bodajże od 13. Dla mnie to trochę dużo :) , ale chyba opłacalnie. Nad Pontosem się zastanowię.

Zastanów się nad tym w jaki sposób reklamujesz tu na forum zegarki sprzedawane w aparcie. Marketing internetowy trzeba umieć, wy nie umiecie 👎 Myslicie, ze zalożenie konta i napisanie 5 naiwnych postów sprawi, że ktoś ten apartowy paździeż kupi? Niedoczekanie. Tak jak miałem o aparcie neutralną opinię, tak przez tą nieudolną reklamę mam opinię negatywną i będę odradzał zakupy w tej sieci.

post-108913-0-27329400-1586680331.jpg

9 minut temu, loco50 napisał:

Jeden z pierwszych moich zegarków auto. 

Jeden z pierwszych,  a jak idealnie trafiony 👍

Kupiony chyba z 5 lat temu. Nie pamiętam dokładnie. 

21 minut temu, tombla napisał:

A to mój pierwszy ML. 

Pierwszy,  ale może nie ostatni. Gratulacje 👍

Edited by ArtiP

Ja u ML znalazłem kiedyś zegarek, który mi bardzo odpowiadał ze względu na grubość koperty.

Zaledwie 8 mm (no daleko jeszcze do rekordów mistrzów od Piageta tj. nieco ponad 5 mm), ale jest to baaaardzo wygodne.

To bardzo przydatna cecha u tzw. garniturowców.

nowe m1.jpg

24 minuty temu, LAIK1972 napisał:

Ja u ML znalazłem kiedyś zegarek, który mi bardzo odpowiadał ze względu na grubość koperty.

Zaledwie 8 mm (no daleko jeszcze do rekordów mistrzów od Piageta tj. nieco ponad 5 mm), ale jest to baaaardzo wygodne.

To bardzo przydatna cecha u tzw. garniturowców.

Piaget obecnie ma grubość 4.3 mm , a już jest concept o grubości 3.85 mm .  Niech kolega pokaże zegarek w całej okazałości  :)