Jan M. Krawczyk 291 #9576 Napisano 31 Sierpnia 2017 (edytowane) Może i nie, ale to powinno się zmienić. Jeśli nadal będą wybierali wszystko tak bezpłciowo, będzie pełno lemingów w granatowych garniturach. Ale są tacy, którzy się temu nie poddają i zwykle o takich się pamięta. Jak rządzić mają dobrze, jeśli nawet dobrze nie potrafią postawić na swoim. Lub boją się co ktoś powie. Jak się boją, to w jaki sposób mają coś ugrać? Chyba, że tylko o status quo chodzi, to faktycznie wystarczy granat i EA na ręce :/ Edit. Żeby nie było, pisałem ogólnie, zarówno o jednych, jak i drugich. No i wybaczcie off topic Edytowane 31 Sierpnia 2017 przez Jan M. Krawczyk 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #9577 Napisano 31 Sierpnia 2017 Jednemu "afera zegarkowa " zniszczyła karierę , tak wiec inni nie chcą już ryzykować . 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
cowall 7 #9578 Napisano 31 Sierpnia 2017 Afera powstala z powodu kretactwa i niewyjasnionych okolicznosci w jaki nabyto zegarek.Minister zarabiajacy 15 tysiakow miesiecznie moze sobie pozwolic na zegarek za 30 tysiecy, jesli nabywa go w sposob uczciwy. Jesli tak robi to umie wyjasnic w jaki sposob go nabyl i to udokumentowac w razie koniecznosci. Jednemu "afera zegarkowa " zniszczyła karierę , tak wiec inni nie chcą już ryzykować . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #9579 Napisano 31 Sierpnia 2017 Oczywiście. Przecież w historii Nowaka i Misia nie chodziło o to, że mają drogie zegarki, tylko, że ściemniali, co do tego, jak je nabyli i nie wpisali ich, mimo obowiązku, do oświadczeń majątkowych. Dla mnie gość, który (co widać po garniturze, butach, etc.) przykłada WIELKĄ wagę do wizerunku, a ze strachu przed... no, nie wiem - dziennikarzami, suwerenem, fiskusem? - nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #9580 Napisano 31 Sierpnia 2017 Jak widać , zapewne nie chce tracić czasu na tłumaczenia , wyjaśnienia że go stać itd . Lepiej nie ryzykować. 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9581 Napisano 31 Sierpnia 2017 A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu? 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #9582 Napisano 31 Sierpnia 2017 Ja mówiłem akurat w sensie ogólnym - nie odnosiłem się do Jakiego - jakby co. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Edmund Exley 8662 #9583 Napisano 31 Sierpnia 2017 Bogdan Dziworski, znakomity reżyser, operator i fotograf, nosi dobre zegarki - Omega Speedmaster i Longines Olympic 2004: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #9584 Napisano 31 Sierpnia 2017 (edytowane) A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu?Ta formacja ma dekretem prezesa zakaz epatowania luksusem...żeby suweren się nie w...ł Edytowane 31 Sierpnia 2017 przez desmo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9585 Napisano 31 Sierpnia 2017 Jedyny "dekret" Prezesa jaki znam, to ten by nie mieszać zegarków z polityką 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #9586 Napisano 31 Sierpnia 2017 Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie kadry z zegarkiem Audemars Piguet. Brawo. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #9587 Napisano 31 Sierpnia 2017 Oczywiście. Przecież w historii Nowaka i Misia nie chodziło o to, że mają drogie zegarki, tylko, że ściemniali, co do tego, jak je nabyli i nie wpisali ich, mimo obowiązku, do oświadczeń majątkowych. Dla mnie gość, który (co widać po garniturze, butach, etc.) przykłada WIELKĄ wagę do wizerunku, a ze strachu przed... no, nie wiem - dziennikarzami, suwerenem, fiskusem? - nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny.Zgadzam się bo rzeczywiście bez żadnych obaw przed kimkolwiek można zamiast Emporio Armani założyć Tissota, Steinharta, Vratislavię, Certinę, etc.Dwóch ostatnich prezydentów naszego kraju nosiło właśnie Tissoty. Chyba, że jeden z drugim Armani z Kleinem stanowią przedmioty o dużej wartości sentymentalnej, np. prezent od bliskiej osoby. 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #9588 Napisano 1 Września 2017 Bill Clinton nosił cyfrowego Timexa, George W Bush Junior też Timexa w kwarcu, to mocne zagrania pod publikę https://blog.crownandcaliber.com/watches-worn-u-s-presidents/ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #9589 Napisano 1 Września 2017 Ta formacja ma dekretem prezesa zakaz epatowania luksusem...żeby suweren się nie w...łI o to właśnie chodzi , nie epatować luksusem.Z zegarka za 15 000 pln to i tak trzeba by sie było tłumaczyć . 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #9590 Napisano 1 Września 2017 Politycy po aferze wiedzą że lepiej nie rzucać się w oczy. Drogi zegarek to mogą po domu nosić... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartek79 1704 #9591 Napisano 1 Września 2017 Lewandowskiemu gust się wyrabia... MC Gregor też niczego sobie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Istvan 3241 #9592 Napisano 1 Września 2017 nosi gówniany zegarek, jest tragikomiczny. Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny. Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomaliusz 23274 #9593 Napisano 1 Września 2017 Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny. Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.500+Z każdego z Nas na innych forach tematycznych mogą mieć beke A bierzecie pod uwagę że jak gro społeczeństwa uważa tę markę za szczyt luksusu?A i tu też 500+ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #9594 Napisano 1 Września 2017 Maciej Rybus (pilkarz) - AP 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mizu80 14 #9595 Napisano 1 Września 2017 (edytowane) Robert Lewandowski przyjechał na zgrupowanie kadry z zegarkiem Audemars Piguet. Brawo. I w okularach dla bajeru, hehe Edytowane 1 Września 2017 przez DawPi Nie cytujemy zdjęć. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #9596 Napisano 1 Września 2017 (edytowane) Nie zgodzę się, ponieważ nie każdy musi się znać na wszystkim. Ja także nie mam pojęcia o wielu rzeczach i pewnie na forum obuwniczym, odzieżowym, samochodowym i Bóg wie jeszcze jakim, ktoś napisałby, że jestem tragikomiczny. Pamiętajcie, że to tylko zegarek i nie warto kogoś obrażać z tego tytułu.Wyciąłeś kawałek mojej wypowiedzi pozbawiając ją istotnego kontekstu. To jednak wypacza sens mojego posta - tym bardziej, że w kolejnym napisałem, że mówiłem o ogólnym zjawisku, a nie o Patryku Jakim personalnie. Więc jeszcze raz, skoro może nie zostałem zrozumiany zgodnie z moimi intencjami. Nie nazywam nikogo "tragikomicznym" z powodu nieznajomości marek zegarkowych, etc. Mówiłem o innym zjawisku. Chodziło mi o polityków, którzy np. ubierając garnitury za 10 koła i buty za 3-4, mając doskonałą orientację w różnicy między Timexem na baterię a Longinesem za 20 tysięcy złotych, decydują się na tani zegarek WYŁĄCZNIE z obawy przed reakcją mediów, wyborców, itd. To, nie dość, że przeciwskuteczne (ludzie nie są aż tak głupi, żeby nie mieć świadomości, kto ile może trzepać kasy), to jeszcze pokazuje ich jako hipokrytów. Edytowane 1 Września 2017 przez Lincoln Six Echo 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #9597 Napisano 1 Września 2017 I w okularach dla bajeru, hehe Ale nie dopasował koloru paska od spodni i od zegarka. Hmmm... 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #9598 Napisano 1 Września 2017 (edytowane) Wszystko zależy od osoby.Założyciel Ikei czy ten od facebooka jeżdżą kilkuletnimi Volvo.Wielu bogatych wydaje pieniądze tak aby przynosiły zysk a nie na zbytki.Znane są postacie sportowców którzy zbankrutowali.Wielu jie potrzebuje zegarka albo nie zwraca uwagi na jego markę. Edytowane 1 Września 2017 przez Remy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9599 Napisano 1 Września 2017 Ale Lincoln Six Echo napisał przecież, że nie chodzi o to, że nie przywiązują do tego wagi. Ale poprzez np. wspomniany garnitur i buty, pokazują, że przywiązują wagę, ale decydują się na tani zegarek w konkretnym celu. 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88875 #9600 Napisano 1 Września 2017 Ale Lincoln Six Echo napisał przecież, że nie chodzi o to, że nie przywiązują do tego wagi. Ale poprzez np. wspomniany garnitur i buty, pokazują, że przywiązują wagę, ale decydują się na tani zegarek w konkretnym celu.Dżizas, chociaż Ty, Janie! Dziękuję! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach