Lincoln Six Echo 89065 #9651 Napisano 19 Września 2017 Tym bardziej, że prawdziwy zegarek dla osiemdziesięciolatków to.....: 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9652 Napisano 19 Września 2017 A co nosi lub nosił Quantin Tarantino? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9653 Napisano 19 Września 2017 Na górnym IWC Big Pilot a na dolnym chyba Girard-Perregaux 1966 Annual Calendar. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Czesia 0 #9654 Napisano 19 Września 2017 Bardzo proszę powiedzcie co za zegarek tej Werner plisss, będę wdzięczna, szukam od kilku miesięcy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #9655 Napisano 19 Września 2017 Bardzo proszę powiedzcie co za zegarek tej Werner plisss, będę wdzięczna, szukam od kilku miesięcyJa już swój typ przedstawiłem przy wcześniejszym Twoim pytaniu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9656 Napisano 19 Września 2017 http://aukcje.wosp.org.pl/anita-werner-zegarek-damski-i662421 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #9657 Napisano 19 Września 2017 Nie ten 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Czesia 0 #9658 Napisano 19 Września 2017 czyli jaki? omega?nie chodzi mi o festinę tylko o srebrny na srebrnej bransolecieJa już swój typ przedstawiłem przy wcześniejszym Twoim pytaniu.Miałeś na myśli omegę? nie bardzo umiem się poruszać po tym forum 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #9659 Napisano 19 Września 2017 Ja stawiam na omegę seamaster 300M 28mm quartz. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9660 Napisano 19 Września 2017 Zapytaj pani Anity na FB. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Leppard 193 #9661 Napisano 20 Września 2017 Witam! Co mogła nosić Urszula Sipińska (polska piosenkarka) w 1972 r. ? Raczej nie "ruska", pewnie coś "z drugiego obszaru płatniczego" 0 CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #9662 Napisano 20 Września 2017 Jest ktoś w stanie stwierdzić co nosi znany celebryta, muzyk i właściciel salonów fryzjerskich Nergal i jego kolega prezenter Kędzierski? Ja zawsze jestem słaby w rozpoznawaniu, do tego zdjęcie słabe, ale może ktoś trafi? ;d 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
sanik 91454 #9663 Napisano 20 Września 2017 Kędzior ma chyba Tudora BB Dark. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9664 Napisano 20 Września 2017 Też wydaje mi się że Pan z prawej ma Tudora BB dark, a z lewej Tudor Black Schield. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89065 #9665 Napisano 20 Września 2017 Nergal ma salony fryzjerskie? Jestem całe 666 dni do tyłu z newsami, do... diabła! 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
svj 0 #9666 Napisano 21 Września 2017 Ostatnio Wojewódzki nosi nowy zegarek i to chyba nie jest już Tag. Nie mogę znaleźć dobrego zdjęcia. Widział ktoś z Was, próbował identyfikować to "drogie" cudo? Sam w swoim programie mówił, że to coś drogiego. Hm, ciekawy jestem co wg niego to oznacza? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomek.wzr 151 #9667 Napisano 21 Września 2017 Zrobiłem print screena. Lange & Sohne Datograph? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9668 Napisano 22 Września 2017 Chyba nie. Totalizatory wydają się być wyżej i przyciski jakoś inaczej wyglądają. Ale mogę się mylić 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mizu80 14 #9669 Napisano 22 Września 2017 Nie podejrzewam żeby w ogóle wiedział o istnieniu takiej firmy i za mało lansu bo ludzie nie wiedzą co to jest za marka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomek.wzr 151 #9670 Napisano 22 Września 2017 Chyba macie rację. Datownik powinien być w tym samym kolorze co mini tarcze, pasek też jakiś dziwny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tolor 38 #9671 Napisano 22 Września 2017 A nie prościej zajrzeć na jego instagrama, podpowiem że najlepiej ten zegarek widać na zdjęciu z Kamilem Bednarkiem. https://www.instagram.com/p/BXSYHE2lloR/?taken-by=kuba_wojewodzki_official 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Mizu80 14 #9672 Napisano 22 Września 2017 (edytowane) http://albertriele.ch/pl/p/limitedsopot Nie spodziewałbym się nic innego.TVN to jeden wielki product placement. Edytowane 22 Września 2017 przez Mizu80 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9673 Napisano 22 Września 2017 Aztorin i Albert Riele nosza chyba wszyscy "celebryci" w TVN. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
tomek.wzr 151 #9674 Napisano 22 Września 2017 Miało być tak pięknie a wyszło jak zwykle. Myślałem, że będzie jakiś progres względem TAGa... To chyba ten model (jest wersja 40mm i 44mm, dołączają pasek do bransolety): http://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/premiere/3860http://www.apart.pl/zegarki/albert_riele/premiere/3276 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9675 Napisano 22 Września 2017 Marcin Gortat i hulk submariner Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach