meXy 637 #301 Napisano 30 Lipca 2006 Nowi, bójcie się! :wink: 0 Co-Axial Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość #302 Napisano 30 Lipca 2006 nie wiedzą, z kim "tańczą" jak to mawiał detektyw R. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gasior 1 #303 Napisano 30 Lipca 2006 Sorry damiano, jak teraz zauważyłem są to niestety stare odcinki. Nowe są chyba tylko na BBC2. No i w internecie... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
lewandek 56 #304 Napisano 2 Sierpnia 2006 A teraz chyba najciekawsze. Czy to nie bransoleta od Monstera? O_o Zegarek Jamesa w zblizeniu:[/url] 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartheck 10 #305 Napisano 2 Sierpnia 2006 Niestety brak potwierdzenia zdjęciami ale Taga nosi Leszek Kuzaj (jest ambasadorem marki - nie mylić z ambasadorem a'la chłopaki nie płaczą ). Żródło http://www.kobe.pl/main.php?src=zegarki&id=tag_heuer 0 "A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość #306 Napisano 2 Sierpnia 2006 James z Top Gear ubiera się koszmarnie.... wątpię, żeby to był jakiśsensowny sikor. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterFan 981 #307 Napisano 2 Sierpnia 2006 :shock: ...nie widzę związku :? Marcin 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Klod100 48 #308 Napisano 2 Sierpnia 2006 James w poprzedniej serii nosił Portugalczyka chrono, potem też lotnika - w końcy jest pilotem Na zdjęciu ma chyba Rado Original. 0 _________Klaudiusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nagib 2 #309 Napisano 5 Sierpnia 2006 Witam - Stary Chory Dziadzio ale ma Rolexa;) [img=] Pozdrawiam 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartheck 10 #310 Napisano 9 Sierpnia 2006 W wywiadzie dla Przeglądu Tomasz Stańko nosi Tissota T-Touch (zdjęcie zamieszczę jutro). Zdjęcia (sorry za jakość i wygląd ale to skan i wycinanka za pomocą painta) 0 "A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kkwpk 1669 #311 Napisano 9 Sierpnia 2006 Fidel na tym zdjęciu prezentuje się całkiem dobrze. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Nagib 2 #312 Napisano 9 Sierpnia 2006 ..podobnie jak Rolex. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Klod100 48 #313 Napisano 9 Sierpnia 2006 Luca Toni z "la Squadra Azzura" nosi JLC Squadra Hometime 0 _________Klaudiusz Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
mabok 2 #314 Napisano 10 Sierpnia 2006 Czy ktoś mi może powiedzieć jaki to zegarek u Beckhama? A może raczej budzik? Dandys za wszelką cenę (nawet śmieszności): 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość rend #315 Napisano 11 Sierpnia 2006 Beckham mial Jacobs & Co za 60k£ Ale go sprzedal na aukcji. Za 50k£ 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
dariusz chlastawa 589 #316 Napisano 11 Sierpnia 2006 tego kiczu to bym za darmo nie chciał - chyba że też pod walec 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grzesiek 6 #317 Napisano 11 Sierpnia 2006 Czemu Beckham ma na głowie kalesony :?: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
MasterFan 981 #318 Napisano 11 Sierpnia 2006 0 "Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka" Samuel Butler Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grzesiek 6 #319 Napisano 11 Sierpnia 2006 Ty się śmiejesz, a ja się o niego martwię. Może go zatoki bolą? Może ma katar? Niech mu ktoś powie, że w tym (chyba)Porsche to można dach zamknąć jak w główkę zimno. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
neuro 3 #320 Napisano 29 Sierpnia 2006 zegarek & komóra Romana ; budzik Jarosława orast szanowany posiadacz Zenitha http://www.youtube.com/watch?v=xhNSaXVmp7Q...ted&search= (sorry jeśli już gdzieś było ) 0 Michał Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin_L 14 #321 Napisano 29 Sierpnia 2006 Czemu Beckham ma na głowie kalesony :?: Oboje wyglądają jak małpki I te poważne miny Marcin 0 Marcin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meXy 637 #322 Napisano 29 Sierpnia 2006 Takiej tragedii w polskiej polityce jeszcze nie było... :cry:świat się już przestał śmiać...http://wiadomosci.onet.pl/1377668,11,item.html 0 Co-Axial Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marcin_L 14 #323 Napisano 29 Sierpnia 2006 Takiej tragedii w polskiej polityce jeszcze nie było... :cry:świat się już przestał śmiać...http://wiadomosci.onet.pl/1377668,11,item.html Mexy, to jest "wolna" i "niezależna" rosyjska prasa, więc hm... jakoś mnie to nie rusza Poza tym, obciach zawsze naszym politykom towarzyszył, od Jaruzela poczynając (przemówienia, okulary, generalissimus), przez Wałęsę (no comments...) na Kwaśniewskim kończąc (dwór, prezio, Tadeo Iwiński podszczypujący tłumaczki, Jola - Shaza dopóki się wizażystka za nią nie wzięła, prezio chlejący i słaniajuący się na oficjalnych wizytach). Nie wpadałbym w panikę, szkoda tylko, że wszystkich łączy socjalizm :| Marcin 0 Marcin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
meXy 637 #324 Napisano 29 Sierpnia 2006 Tylko że socjalizm skończył się już dość dawno, a ta banda nieudaczników tylko tym zyje. Kogo do cholery obchodzi, że jakis gość był, czy nie był TW, skoro najmłodsi i najambitniejsi wyjechali już z tego kraju. I właśnie z tego są dumni nasi politycy, że sól naszej ziemi pracuje ku chwale gospodarki niemieckiej, brytyjskiej lub francuskiej... Pozostanie nam kiedys zaorać nasz piękny kraj i zasadzić las... :cry: 0 Co-Axial Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grzesiek 6 #325 Napisano 29 Sierpnia 2006 Pozostanie nam kiedys zaorać nasz piękny kraj i zasadzić las... :cry:A nie leppiej zasadzić (za przeproszeniem :oops: ) kartofle :wink: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach