Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Duda już się pojawił z tą kostką. Tylko pasek jakiś dziwny


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Komorowski nosi Atlantic'a. Było swego czasu dosyć głośno, jakoby głowie państwa nie przystawało noszenie zegarka za kilkaset złotych.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zegarku prezydenta Komorowskiego zrobiło się głośno przy okazji

 

http://www.fakt.pl/Zegarek-Komorowskiego-Ile-kosztuje-zegarek-Komorowskiego-Wartosc-zegarka-Komorowskiego-Za-ile-Komorowski-kupil-zegarek-Co-Komorowski-ma-na-reku-Zegarek-prezyden,artykuly,178402,1.html

 

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/zegarek-naszego-prezydenta-130-razy-tanszy,278089.html

 

Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki ;)  (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?).


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezydent Komorowski nosi Atlantic'a. Było swego czasu dosyć głośno, jakoby głowie państwa nie przystawało noszenie zegarka za kilkaset złotych.

Politykom , którzy nosili dużo droższe zegarki , nie wyszło to na dobre :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki ;)  (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?).

 

To nie takie proste niestety. Temat już wielokrotnie wałkowany. Zakładam, że z grupy, która nie dobiera sobie sama ubrań, również i zegarek jest kwestią głęboko przeanalizowaną. A takich pewnie jest większość :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma na ręce prezes Comarch, Janusz Filipiak?

 

JNtvHp3.jpg

 

Bransoleta zawieszona w tak "filuterny" sposób sugerowałaby Tag Heuer Link. Możliwe to?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma na ręce prezes Comarch, Janusz Filipiak?

 

JNtvHp3.jpg

 

Bransoleta zawieszona w tak "filuterny" sposób sugerowałaby Tag Heuer Link. Możliwe to?

 

Dość trafny wywiad z J. Filipiakiem, m.in. na temat zegarków:

 

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,133683,14400594,Janusz_Filipiak__Milioner_ma_wygladac_na_milionera.html

 

"

Zegarek? 

 

- Miałem porządny, ale mi go rąbnęli. I to w Szwajcarii. Więc nie mam.

 

A szejk ma! 

 

- Niech ma. W tym przysłowiowym drogim hotelu nie muszę mieć zegarka na ręce i sprawdzać nerwowo czas. Ciężko iść bez garnituru, w majtkach samych na przykład. Zgodzi się pan? 

 

Zgodzę. 

 

- A zegarek mnie nie rajcuje, to nie mam. Mam tylko te elementy, które są mi potrzebne do wykonywania pracy. Zegarek może kosztować 300 tysięcy euro, a ten, co mi ukradli, kosztował 25 tysięcy euro. Nie był bardzo drogi. 

 

Sto tysięcy złotych. 

 

- I więcej nie kupię. "


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, czytałem już kiedyś ten wywiad. Dość stronniczy. Wyszedł na dupka, a sporo racji ma


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie z pewngo forum niezegarkowego - co to za blink-blink?

sobotajpg_wweshse.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Napisz lepiej co to za cygański król?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niejaki Michał "Sobota" Sobolewski :lol:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O zegarku prezydenta Komorowskiego zrobiło się głośno przy okazji

 

http://www.fakt.pl/Zegarek-Komorowskiego-Ile-kosztuje-zegarek-Komorowskiego-Wartosc-zegarka-Komorowskiego-Za-ile-Komorowski-kupil-zegarek-Co-Komorowski-ma-na-reku-Zegarek-prezyden,artykuly,178402,1.html

 

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/zegarek-naszego-prezydenta-130-razy-tanszy,278089.html

 

Swoją drogą widziałem gdzieś w sieci info jak jedna ze szwajcarskich manufaktur - tych prestiżowych, ale "mniej medialnych/znanych" robi prezent każdemu nowowybranemu prezydentowi USA obdarowując go zegarkiem swojej produkcji, pomimo, iż oni zazwyczaj noszą raczej budżetowe zegarki ;) (pusty gest pod publiczkę czy też nie przykładają wagi do tego elementu męskiego stroju?).

Ta manufaktura to Vulcain. Polecam zajrzeć na ich stronę www. Piękne zegarki i manufakturowe mechanizmy. Nie tylko te z linii 50s Presidents'...

 

Sent from my mobile phone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Politykom , którzy nosili dużo droższe zegarki , nie wyszło to na dobre :)

Były Prezydent Kwaśniewski doczekał się reelekcji, a miał już wtedy IWC Da Vinci Perpetual i słynnego Franck'a Muller'a od pewnego równie znanego lobbysty(rzekomo) ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były Prezydent Kwaśniewski doczekał się reelekcji, a miał już wtedy IWC Da Vinci Perpetual i słynnego Franck'a Muller'a od pewnego równie znanego lobbysty(rzekomo) ;)

Są wyjątki .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dość trafny wywiad z J. Filipiakiem, m.in. na temat zegarków:

 

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,133683,14400594,Janusz_Filipiak__Milioner_ma_wygladac_na_milionera.html

 

- I więcej nie kupię. "

 

Jak dla mnie, dziennikarz go trochę prowokował. 

Ten wywiad jest o wiele mniej "dupkowaty"

 

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jego kreację w Hamlecie z 93 r. Niech się pochowają Holoubki i inne Gibsony... Bardzo silnie zaakcentował rozdarcie Hamleta między matką (Gertrudą) a Ofelią.

Cóż za dramatyzm ;) 

 

Może powinieneś zaproponować jakiejś dużej wytwórni tego gatunku, pisanie libretta do ich nowych utworów? ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.