Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kobiet przyszło by co do czego żadna by się nie oparła,kobiety są próżne oddały by się nie męzszczyźnie tylko jego sławie.

Z pewnością są wyjątki,ale one potwierzają powyższe stwierdzenie :)

Oczywiście nie myślałem o wszystkich - staruszki i te niezbyt atrakcyjne nie mają szans :)

 

Mam nadzieję, że to takie żarty i nie piszesz tego serio? ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To takie prawdziwe żarty :P:), ale nie o tym jest ten wątek :)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żarty,ale procentowo zdecydowana większośc kobiet postąpiłaby wg.mojego scenariusza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To żarty,ale procentowo zdecydowana większośc kobiet postąpiłaby wg.mojego scenariusza:)

 

Bardzo możliwe :) Ja nie kumam teog bo moim zdaniem gość zabardzo urodziwy nie jest i wiekszość kobiecych opini na jego temat jakie słyszałem jest podobna no ale czynnik sławy moze działać :)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srutu tutu...majty z drutu. Gość przystojny jest i tylko ślepy albo zazdrośnik/zawistnik udaje, że tego nie widzi. Kobiety generalnie lubią zadbanych facetów a on o siebie dba w dodatku ciało ma wręcz modelowe ( tak piszę to jako facet....zaraz pewnie zostanę zwyzywany od gejów jak to w PL jest w modzie ) . Popieram Akisma....zdecydowana większość by mu nie odmówiła.

 

Jak próżne są kobiety niech świadczy przykład chodźby obrzydliwego Simonna MOlla czy jak mu tam co obracał grzeczne warszawskie mężatki jak chciał i wykorzystywał ich zwykłą ciekawość " jak to jest z czarnym" .

Obyście się Panowie nigdy nie musieli przekonać o tym jak i czy próżne są wasze partnerki. "Ufaj ale kontroluj" :D ...jak to kiedyś pierdyknął nasz prezydent do zdaje się Obamy :-)

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... facet ma żenujący gust i w tym wszystkim jest po prostu straszny / śmieszny :)

W/g jakich kryteriów Go oceniasz ?

Ciekaw jestem, co Krystyna by powiedział, gdyby Ciebie zobaczył...pewnie łoł B)

Robi co robi, ubiera i nosi się jak chce...zgłoś się na jego stylistę, popraw jego wizerunek ;)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że niezależnie od tego co mówimy, całe miliony kobiet na świecie, byłyby gotowe za nim polecieć na pstryknięcie palcem. Tak jak napisał Marcin, kobiety lubią jak facet jest bardzo zadbany. Oczywiście nie wszytkie, bo druga część nie lubi jak ich faceci siedzą w łazience dłużej od nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ufaj ale kontroluj" :D ...jak to kiedyś pierdyknął nasz prezydent do zdaje się Obamy :-)

 

Gwoli ścisłości oryginalny tekst: "Zaufanie to dobra rzecz, ale kontrola jeszcze lepsza", a autor to Józef Stalin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W/g jakich kryteriów Go oceniasz ?

Ciekaw jestem, co Krystyna by powiedział, gdyby Ciebie zobaczył...pewnie łoł B)

 

Nie wiem co krystyna powiedziałaby na widok klasycznej męskiej elegancji, ale przypuszczam że nie zrozumiałby takiego podejścia do własnego wyglądu.

Poważnie pytasz według jakich kryteriów oceniam? Twoim zdaniem wg. jakichkolwiek ten facet może być stylowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co krystyna powiedziałaby na widok klasycznej męskiej elegancji, ale przypuszczam że nie zrozumiałby takiego podejścia do własnego wyglądu.

Znaczy chodzisz w granatowym lub brązowym garniturze ? Trudno...

Chodzi mi o to, że każdy się ubiera jak chce i lubi. Niektórzy tak, jak im karzą inni - dla pieniędzy. Inni tak, jak im się wydaje, że będzie klasycznie, modnie, dobrze...

A generalnie to w/g mnie indywidualna sprawa każdego stylisty.

To jak jest później odbierany, to już inna sprawa. Ale tolerancję trzeba posiadać ;)

Natomiast ludziom pokroju Krystyny jest więcej wybaczane...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki, że niezależnie od tego co mówimy, całe miliony kobiet na świecie, byłyby gotowe za nim polecieć na pstryknięcie palcem.

 

tutaj bym polemizowala, chyba ze kolega ma na mysli 17-letnie dzięwczęta :)

 

aczkolwiek - gosc jest zadbany, ma pieknie zbudowane ciało i to trzeba docenic :)

a cala reszta - to juz rzecz odrebna i nie ma co generalizowac.

tyle w tym off-topie :)

Edytowane przez Sylwia1gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony możemy mu zazdrościć z drugiej zaś współczuć - facet na każdym kroku musi grać,pozować..udawać.Mogę się założyć ,że czasami ma dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy chodzisz w granatowym lub brązowym garniturze ? Trudno...

Chodzi mi o to, że każdy się ubiera jak chce i lubi. Niektórzy tak, jak im karzą inni - dla pieniędzy. Inni tak, jak im się wydaje, że będzie klasycznie, modnie, dobrze...

A generalnie to w/g mnie indywidualna sprawa każdego stylisty.

To jak jest później odbierany, to już inna sprawa. Ale tolerancję trzeba posiadać ;)

Natomiast ludziom pokroju Krystyny jest więcej wybaczane...

 

Toleruję go bez problemu a, prywatnie uważam, że to jeden z najbardziej bezstylowych celebrity :)

Tak samo nie lubię np disco polo czy eurodisco ale nie przeszkadza mi że ktoś to śpiewa - trochę jedynie śmieszy.

 

PS w brązowych garniturach nie chodzę ;)

Edytowane przez Bartosz 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fashioncrshorts.jpg

Jak mi powiecie, że to jest stylowy.. eee.. "facet", to najdelikatniej mówiąc, nie zgadzam się. Nie zgadzam się też z tym, że kobietom podoba się takie coś - oczywiście, że ma swoje wielbicielki, ale ile z nich tak naprawdę byłoby zainteresowane jego wyglądem, a ile pieniędzmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wklejajcie tutaj takich zdjęć bo za przeproszeniem rzygać się chce. Obraz nędzy i rozpaczy.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fashioncrshorts.jpg

Jak mi powiecie, że to jest stylowy.. eee.. "facet", to najdelikatniej mówiąc, nie zgadzam się. Nie zgadzam się też z tym, że kobietom podoba się takie coś - oczywiście, że ma swoje wielbicielki, ale ile z nich tak naprawdę byłoby zainteresowane jego wyglądem, a ile pieniędzmi?

 

Gdzie ona ma zegarek?


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Transocean, Beckham jest "twarzą" marki.

 

Breitling-Transocean-Chronograph-Unitime-5.jpg

Edytowane przez Pablos_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ona ma zegarek?

Zdjęła do golenia nóg.

David widzę robi się na Clinta Eastwooda :P

Edytowane przez TIK TAK

 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś spróbuje po tym niezbyt wyraźnym zdjęciu,

 

co ma na ręku Zbigniew Brzeziński, doradca ds bezpieczenstwa narodowego prezydenta USA Cartera, i doradca wielu prezydentów USA ?

 

z5063449Q,Zbigniew-Brzezinski.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry Winston


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.