Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Fenomenalny francuski aktor Michel Piccoli często nosił ten zegarek - co to może być? Bo wygląda mi znajomo, ale nie mogę wpaść na właściwy trop.

gettyimages-115507233-2048x2048.thumb.jpg.9a4544dae3592e1b2c4c4693fd3223e9.jpg

crop.jpg.c700e89ad98f7c6f1cd3ebe06a3b18df.jpg

Fenomenalny francuski aktor Michel Piccoli często nosił ten zegarek - co to może być? Bo wygląda mi znajomo, ale nie mogę wpaść na właściwy trop.

gettyimages-115507233-2048x2048.thumb.jpg.9a4544dae3592e1b2c4c4693fd3223e9.jpg

crop.jpg.c700e89ad98f7c6f1cd3ebe06a3b18df.jpg
Ksztaltem przypomina troche Cartiera Tanka Cintrée lub Americaine, ale indeksy i koronka nie pasuja...

6 godzin temu, sanik napisał(-a):

Daniił Miedwiediew i Bovet.

Trudno aby nosił coś innego jak bierze pieniądze aby nosić Boveta.

A96FFB08-F247-4331-8BFB-BE6A7C4F4E85.png

Kupię katalogi firm zegarkowych.

Co nosi Michał Kubiak (siatkarz)? Nowy SUB czy może coś innego w podobnym stylu?

20.09.jpg

Na zbliżeniu nie widać osłony koronki...

21.09.jpg

Edited by radekglaz

Premiera nowego Bonda w Londynie.
Daniel Craig z Omegą Aqua Terra.

Przy okazji zwrócilem uwagę oglądajac foto w pełnej rozdzielczości ( https://hypebeast.com/2021/9/wrist-check-james-bond-no-time-to-die-premiere-london ), że środkowe "links" w bransolecie wyglądają na lekko "sfatygowane" więc jest szansa, że noszony przez niego nie tylko na okazje promocji filmu.660a4ac94da0189f217a9899764cf506.jpg0350bffa6e7a6565e7e42296fa9d5fad.jpg

Zegarek jakoś średnio mi podchodzi, ale marynarka... jakby to napisać, by nie zostać posądzonym o dziwne rzeczy... hmmm, odrzuca? 🤔

Edited by Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

40 minut temu, Walter_87 napisał(-a):

Zegarek jakoś średnio mi podchodzi, ale marynarka... jakby to napisać, by nie zostać posądzonym o dziwne rzeczy... hmmm, odrzuca? 🤔

I nawet - w moim odczuciu - nie sam kolor. Kolor może być OK, ale w połączeniu z tym materiałem jest to dziwne i jakieś takie na siłę udziwnione.

Oj tam, wyglada jakby sie przebral za kanape / fotel a wy sie po prostu na modzie nie znacie :P

Edited by cordi7

Oj tam oj tam… W „towarzystwie” pewnie wszyscy wiedzą od jakiego projektanta i za ile. 😛

Dzisiaj obchodzi urodziny George Weah, były piłkarz m.in. AC MILAN, PSG, OLYMPIQUE MARSYLIA, MONACO, CHELSEA i MANCHESTER CITY, piłkarz roku FIFA i France Football.

Aktualnie prezydent Liberii.  :)

https://r-scale-20.dcs.redcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p1/i/11c484ea9305ea4c7bb6b2e6d570d466/f590c099-2ef8-4d6f-9259-ee927c408901.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1/2&srcy=0/1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=80

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Zupełnie zapomniałem o jego epizodzie w Marsylii. A dziś czytałem wpis o tym, że jako prezydent Liberii jest mocno krytykowany niestety. 

Viv Anderson, pierwszy czarnoskóry reprezentant Anglii i dwukrotny zdobywca Pucharu Europy z Forest, nosi Panerai (fani na pewno podadzą dokładny numer):

0_JS215090019.jpg

1 godzinę temu, Edmund Exley napisał(-a):

A dziś czytałem wpis o tym, że jako prezydent Liberii jest mocno krytykowany niestety.

A co ja mam powiedzieć? Codziennie jestem krytykowany przez moich kumpli z pracy za to, że nie jestem prezydentem Liberii.   ;)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl