Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
albiNOS 01

Zjawiska trudne do wyjaśnienia lub niewyjaśnialne

Recommended Posts

Nim więcej na ten temat napiszę, proszę o przyjrzenie się zdjęciu. Zrobiłem je przez przypadek (miałem włączyć kamerę) Nie było w jakikolwiek sposób edytowane. Czy widzicie coś niepokojącego.

post-70090-0-29852000-1527509605_thumb.jpg

Edited by albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Na pierwszy i drugi rzut oka, na wyświetlaczu telefonu, nic takiego nie widzę na tym zdjęciu

Guest TigerBear

Nie bądź taki enigmatyczny. Napisz wprost o co biega.

Guest TigerBear

Jest jakiś napis. O to chodzi ?

Czy widzicie coś niepokojącego.

Niepokoi mnie, że ktoś mógł tak zapuścić ten budynek <_< ;)  :lol:

Czwarte okno od lewej ma coś na kształt łba dużego psa ? w dwóch górnych sekcjach.

refleksy sloneczne w brudnych szybach?wygkadaja jak matka boska, albo hefajstos slbo manitou w zalexnosci od wyznania?

Odbicie Marii Curie Skłodowskiej, dolne okna, czwarte od lewej ;)

ng6mnrm.png

Sądząc po rozmiarach, to musi być troll. Forumowy?

post-6402-0-23566200-1527510651_thumb.jpg

Pozdrawiam

Piotr

W sobotę, to jest 26.05.2018 za pozwoleniem stróża, wszedłem z kolegą na teren byłego radzieckiego szpitala w Legnicy. To kompleks o obszarze około 7 hektarów. Miejsce, gdzie nie jest łatwo wejść legalnie, zwykle poruszają się po tym obiekcie wielbiciele ASG, o czym świadczą tysiące małych białych kuleczek, z plastiku. Ale nie to jest istotne. Nie mieliśmy zbyt dużo czasu, (przerwa 20 minutowa w pracy). Największy budynek to sam szpital, jest naprawdę wielki, miał nawet oddział psychiatryczny. Docelowo ponoć był przeznaczony na wypadek wojny z Układu Warszawskiego z NATO, do celów ewakuacji rannych z pierwszej linii frontu. Jeszcze wcześniej był to bodajże szpital wermachtu.

Edited by albiNOS 01

Rosnące drzewo na pierwszym planie ma kształt człowieka wiszącego na krzyżu z czymś na prawym boku co przypomina włócznię.  

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Zasadniczo nie jestem ani sceptykiem, ani jakimś specjalnie wierzące w taką tematykę, ale gdy pokazałem żonie zdjęcie, była w lekkim szoku. Ja za wiele nie widziałem, ale też mam problem z odcieniami i kolorami (daltonista z deka). Potem żona dała to na jakąś grupę na F, i zaczęła się jazda (zorientowaliśmy się gdy wróciliśmy wieczorem do domu). Wypowiadali się różni ludzie, różne rzeczy widzieli, czuli, przerażony byłem, zryło mi głowę, bałbym się spać sam p tym przez kilka dni. CO więcej, mam kilka filmów, też z kostnicy, czasem głupawy z deka komentarz. Ale za bardzo tych filmów nie mogę opublikować, bo kolega jest widoczny... w mundurze.

Rosnące drzewo na pierwszym planie ma kształt człowieka wiszącego na krzyżu z czymś na prawym boku co przypomina włócznię.

Też na to zwrócono uwagę, liście tak dziwnie się ułożyły, napisali mi też, ze jeżeli to nie fotomontaż, to gratulują. Co mnie najbardziej przeraziło.

Jest na Youtube film czlowieka, który bada zjawiska paranormalne. Przerażający z deka, jest tam w tej kostnicy. Ma jakąś aparaturę, która ponoć wzmacnia dźwięki czy jakoś tak, nie wiem na jakiej zasadzie to działa, postaram się dodać zaraz link.

Edited by albiNOS 01

To trzeba mieć albo zrytą banię, albo ekstremalnie silną psychikę by nagrać coś takiego w takim miejscu: Nie wiem czy nie fejk, ale wrażenie robi, przynajmniej na mnie.

wrzuć link do tej dyskusji FB

Jak żonka wróci ze sklepu to poproszę ją, ale tam chyba trzeba być w grupie, może znajdę jakieś skriny.

Guest supaplex

Każdy ocenia przez własny pryzmat, widzisz co chcesz zobaczyć.

Dla mnie, na tym zdjęciu nie ma nic niepokojącego, ot stary zniszczony budynek. Ale za to twoja reakcja na cały ten fejsbukowy cyrk, jest nader niepokojąca.

Albinos, nie przejmuj się, tam nic nie ma... Zwykły opuszczony budynek.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

przykro mi, nic nie widzę.

A! już znalazłem https://pl.wikipedia.org/wiki/Pareidolia

To pierwsze co wziąłem pod uwagę, mózg mamy tak skonstruowany, że ,,dorabia" sobie różne niewidoczne elementy. Ale ostatecznie nie pozostaję przy tym, bo mimo wszystko mocno mnie to zaciekawiło.

ja na filmiku nic nie słyszałem niepokojącego 

Naturalną rzeczą jest że czujemy lęk przed tym czego nie znamy, a jeśli chodzi o rzeczy paranormalne to już wogóle.

ja na filmiku nic nie słyszałem niepokojącego

Tak od około 24 minuty jest scena z prosektorium.