Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Czarny wyświetlacz w 800-tace jakoś mi nie podszedł i cza było dokonać zwrotu, ale że przyroda nie lubi pustki ;D dziś przyjechał nowy G-OOŚĆ :D

post-92765-0-17507200-1539703915_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny wyświetlacz w 800-tace jakoś mi nie podszedł i cza było dokonać zwrotu, ale że przyroda nie lubi pustki ;D dziś przyjechał nowy G-OOŚĆ :D

O, pozytyw ładny. A takiego pudełka na G to jeszcze nie widziałem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba takie ze stojaczkiem w środku. Też takie do GD-350 dostałem. Również byłem zaskoczony takim opakowaniem

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano ano pudełeczko ze stojaczkiem.Też liczyłem na puszkę ale nie opakowanie jest ważne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Król na Teide

 

1539729174airbrush_20181011204514.jpg

Edytowane przez Zibi8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Znalazłem ;-) Przepraszam za zamieszanie. Wprowadzono mnie w błąd. 

Edytowane przez bazant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Ktoś się orientuje o dostępność zegarka Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER w mniej więcej normalnej cenie?

 

Dzwoniłem do Zibi i wszystko wyprzedane i raczej nie będzie możliwości że będą ponownie.

 

Po lekkim rozczarowaniu szwajcarami robię zwrot w kierunku japońskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się orientuje o dostępność zegarka Casio G-Shock GMW-B5000D-1ER w mniej więcej normalnej cenie?

 

Dzwoniłem do Zibi i wszystko wyprzedane i raczej nie będzie możliwości że będą ponownie.

https://www.ebay.pl/itm/Casio-GMW-B5000D-1ER-Limited-35th-Anniversary-Edition-Full-Metal-Square/232958335184?hash=item363d6618d0:g:A58AAOSwZq5bxwiu:rk:1:pf:0


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Widziałem tę ofertę, jednak najpierw spróbuję podzwonić u Nas po sklepach może się trafi, dodatkowo można przedłużyć gwarancję do 6 lat.

 

Nigdy nie kupowałem nic na eBayu i nie bardzo wiem o co tam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swój kupiłem tutaj:

https://www.bijourama.com/p-montre-gmw-b5000d-1er-montre-serie-limitee-bluetooth-multifonctions-acier-etancheite-20-atm-mixte-casio-296517-203.html

 

Czekałem ponad 1 mies. ale wszystko dotarło super. No i u mnie wyszedł za 395 EUR bo 2 kupony z kodami udało mi się połączyć.

Ale póki co po wpisaniu BRANW dają jeszcze 10%.

Kupiłem u nich nowego MTG i tą kostkę właśnie i mogę ich śmiało polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem tę ofertę, jednak najpierw spróbuję podzwonić u Nas po sklepach może się trafi, dodatkowo można przedłużyć gwarancję do 6 lat.

 

Nigdy nie kupowałem nic na eBayu i nie bardzo wiem o co tam chodzi.

Takie Allegro


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie niby nie ważne ale jak sprzedajesz zegarek to jakoś prawie wszyscy pytają o komplet.

 

Bo madki i gimbusy z olx, to myślą, że jak jest pudełko, to na 100% "orginał"  :P  


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Wracając jeszcze do tematu.

post-65162-0-12306600-1539798866_thumb.jpg

Z tych dwóch zegarków dowiedziałem się że pozłacana wersja jest limitowana a wiadomo coś o tej drugiej wersji całej stalowej?

Nie znalazłem jednoznacznej informacji że to limitowana wersja, piszą o jubileuszowej i w jednym ze sklepów do których dzwoniłem dowiedziałem się że powinna być w normalnej sprzedaży tylko czasowo się wyprzedała bo to nowość była.

Sam już nie wiem czy kupić gdzie się da czy czekać aż pojawi się ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem czy dorobią, są i będą nowe odsłony na gumie i w negatywie. Poza tym nawet jak będzie drugi rzut to polska cena i tak będzie wyższa od podlinkowanej zagranicznej po rabacie, nie zapominaj, że zyjesz w najbogatszym kraju EU - frycowe trzeba płacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie niby nie ważne ale jak sprzedajesz zegarek to jakoś prawie wszyscy pytają o komplet.

Pisząc nie ważne miałem na myśli że nie istotne w czym przyszedł (puszka czy kartonik ze stojaczkiem) ważne że JESSST Ale oczywiście oryginalne opakowanie zachowie chić wiem że raczej zostanie ze mną na zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ta oferta jest pewna i godna polecenia?

http://www.zegarki24h.pl/5284,casio-baby-g-bga-230-3b.html

Sklep tutaj polecany a zegarek chyba spoza dystrybucji ZIBI?

 

Pozdrawiam

 

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Tak, możesz brać śmiało, sklep jest pewny, zegarek spoza dystrybucji Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.