Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie wpadło coś rocznicowego :D

 

 

Myślałem o nim ale za mało kwadratowy jak dla mnie ;) Gratulacje :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o nim ale za mało kwadratowy jak dla mnie ;) Gratulacje :)

Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny!

Do 5735 pasują paski od 5035 i innych kostek serii 5XXX ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny!

Do 5735 pasują paski od 5035 i innych kostek serii 5XXX ?

Tak pasują:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pepepatryk :)

 

Bezel raczej nie będzie pasował, 5700 jest większy.

 

 

Porządki..

 

CmZ2Nkh.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadacie G-shocki z bluetoothem? Łączą się Wam bezproblemowo z telefonami na androidzie?


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, posiadacie G-shocki z bluetoothem? Łączą się Wam bezproblemowo z telefonami na androidzie?

GR-B100, GBA-800, GBD-800 z Samsungiem S6 bez najmniejszego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Bo zastanawiam się czy jakiś 5 letni g-shock z bt będzie łączył się z telefonem z nowszym androidem? Zegarek będzie u mnie lada dzień ale ciekawość już mnie zżera :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Bo zastanawiam się czy jakiś 5 letni g-shock z bt będzie łączył się z telefonem z nowszym androidem? Zegarek będzie u mnie lada dzień ale ciekawość już mnie zżera :)

A który model? GB-6900? GB-5600? Czy coś jeszcze innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GB-5600

Końcówka AA to jaki rynek? (Azja)?

Edytowane przez Breitling

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GB-5600

Końcówka AA to jaki rynek? (Azja)?

AA jest w tej części kodu, gdzie nie jest to oznaczenie rynku, tylko modelu. Pełna nazwa modelu to pewnie GB-5600AA-..., gdzie dopiero tam, gdzie wstawiłem trzy kropki, jest oznaczenie rynku przeznaczenia. A który to dokładnie model? Kevin Lyons?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to GB-5600AA ale nie jest to edycja limitowana z tego co wiem. Biała tarcza i bordowy bezel z paskiem.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to GB-5600AA ale nie jest to edycja limitowana z tego co wiem. Biała tarcza i bordowy bezel z paskiem.

WG mnie powinno działać. U mnie ten starszy (mam GB-6900AA-1BER) działał bez problemu na SGS6. Na obecnym S8 nie instalowałem starszej apki G-Shock, ale przypuszczam, że też powinno biegać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie tak jak mówisz to będzie pięknie :). Nowe ubranko już mu kupiłem. Czekam na sam zegarek. Oczywiście dam znać jak dojdzie. Dziękuję za pomoc.


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyka, ze chodzac przy tych trzech trzeba by ubierac kapcie jak w muzeum. :P;) Swietne.

Tak samo twierdzi moja żona :P ale byłem zdziwiony ponieważ 5735 jej się bardzo spodobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich fanow G-Shock'a! Jestem tu nowy Panowie i chciałbym podzielić się z Wami swoim zainteresowaniem. Kiedyś za dzieciaka używałem Casio DW 280, który potrafił wiele znieść. Potem trochę Timexa, ale ogólnie sprzęt według mojej oceny bardziej awaryjny. No i wróciłem parę lat temu do DW 290, ale jakoś mi nie "leżał". No i tak wpadłem na temat Waldka - Waldziora jak odnawia swoje DW 003 z 1996 roku. Bardzo ciekawy wątek. Casio vintage według mojej oceny bardzo wyrobił reputację dla Casio, bo właśnie dzięki nim, ale nie tylko, marka ma pozytywne opinie. Kolejny temat, DW 6600, który prezentuje TomG80 na YouTube. Bardzo ciekwa recenzja i kolejny G-Shock vintage. Postanowiłem szukać materiału na swój zegarek, który za kilkanaście lat ma być pełno wartościowym Casio vintage ze wszystkimi papierami. Nie zamierzam zmieniać zegarka lub zastępować go innymi modelami. Ma być to uniwersalny zegarek dający frajdę. Wybór padł na Casio GA 700. Taki trochę "Stalker" wśród zegarków. Nawet "oddycha" gdy jest różnica temperatur, niemal jak by miał duszę he, he. Mój egzemplarz był ustawiany 1 czerwca z zegarem atomowym, obecnie po prawie 5 miesiącach przyspieszył o 1 sekundę! Zimą przyspiesza około 3 sekund, a latem w upały spóźnia niecałą sekundę na miesiąc. No cóż trochę się tu rozgadałem. Pozdrawiam Wszystkich i życzę Wam Panowie by wasze zegarki mierzyły jak najwięcej szczęśliwych chwil. Pozdrawiam.

post-100864-0-89324400-1540240173_thumb.jpg

Edytowane przez Bald8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie witamy w klubie, ladnie piszesz, tak casio to fenomen, nie ma drugiej takiej firmy, dziesiątki modeli i ich roznych wersji,

tu każdy ma swoje indywidualne upodobania i oczekiwania i co najfajniesze,ze możemy je spelniac w zasadzie bez ograniczen, no może poza jednym, czyli kasa jaka możemy i chcemy wylozyc, tez zaczynałem w podobny sposób, jako jeden z pierwszych moich casio był dw290 i nadal jest u mnie. :)  pozdrawiam S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.