Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Bliźniaki :)

Bardzo limitowana seria Dw6600b Cable Guy Columbia Tristar home video do promocji filmu "Telemaniak" z Jim'em Carrey'em.

97 rok i tylko 750 sztuk :)

Produkcja, Japonia.

 

 

21af5b3ca97959fb.jpg

 

40c35f581c19b9d3.jpg

 

b2698e4cbe3d9d4a.jpg

 

Troszkę przykurzone :)

 

4d87afd02414392a.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliźniaki :)

Bardzo limitowana seria Dw6600b Cable Guy Columbia Tristar home video do promocji filmu "Telemaniak" z Jim'em Carrey'em.

97 rok i tylko 750 sztuk :)

Produkcja, Japonia.

 

Piękne sztuki! 6600 sam w sobie to super klasyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu też wrzucę :)

546a421b19f287bb0249d765026377c7.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poszukiwanych mało kto zagląda więc dodam jeszcze tutaj ;)

 

Może ma ktoś na sprzedaż gw5000  :D cena do 1k +/-, nowy lub w stanie idealnym. Jak coś to PW. 

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poszukiwanych mało kto zagląda więc dodam jeszcze tutaj ;)

 

Może ma ktoś na sprzedaż gw5000  :D cena do 1k +/-, nowy lub w stanie idealnym. Jak coś to PW. 

Tu masz nówkę za niecałe 1200, napisz do nich tylko, żeby wysłali zwykłą pocztą , może Ci się uda jak mi kiedyś...

https://www.ebay.com/itm/Casio-G-Shock-GW-5000-1JF-Tough-Solar-Radio-Controlled-Multiband-6-Mens-Watch-/132168977284?hash=item1ec5e28b84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz nówkę za niecałe 1200, napisz do nich tylko, żeby wysłali zwykłą pocztą , może Ci się uda jak mi kiedyś...

https://www.ebay.com/itm/Casio-G-Shock-GW-5000-1JF-Tough-Solar-Radio-Controlled-Multiband-6-Mens-Watch-/132168977284?hash=item1ec5e28b84

Dzięki ale w pierwszej kolejności czekam aż trafi się w PL ;) kilka ofert w tym roku odpuściłem niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kostkowych wyjadaczy. Spójrzcie proszę na zdjęcie 5035 na bransolecie. Już, któryś raz zauważyłem brak spójności krawędzi bezela z krawędzią bransolety (widać to w górnym prawym narożniku nad złotą śrubką) Da się to oczywiście poprawić przez dociśnięcie. Oznacz to, że bransoleta pracuje na teleskopie. W żadnym wypadku taka pierdoła nie przeszkadza mi wizualnie.

 

Zastanawia mnie inna rzecz: Czy zegarek nie poszybuje kiedyś na podłogę ? Ta bransoleta nie jest od tego modelu a on ma zakręcany dekiel - może to on (jego grubość) jest tego powodem ? Naprężenie spowodowane przez dekiel plus naprężenie spowodowane ruchem nadgarstka, próbują wypchnąć / wystrzelić bransoletę z teleskopów i koperty? Jak jest u Was  ? ( Szczególnie w modelach z deklem na śrubki - czy też pracuje ?)

 

53af77673c851871545f23fd86857cea.jpg

a27b5cc4b17974261b97e19a238c60d2.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kostkach sie nie znam aż tak, ale wydaje się, że u mnie jest wszystko ok.

 

1b20bed45e54a63c.jpg

 

c581c9cff44d97c1.jpg

 

e9bc6091506668e6.jpg

 

f4fb01428e0af86e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki Kocie, czekam na innych

 

Idąc dalej coś tam pracuje co widać po linii odlewu bransolety i bezela, chociaż ruchu na teleskopie nie widzę, albo jest on za mały. Nie widzę też, żeby się przemieszczał i wykrzywiał. Może to tylko to gumowe / kompozytowe pierze, którym oblany jest metalowy stelaż ?

 

Jak od spodu nacisnę na endlinki to też jestem w stanie odgiąć (odsunąć od dekla) te wypustki, które opierają się o dekiel.

 

c812cbd8cbdf94fb10e64470e60ed3bb.jpg

f387d57ecaac98cd5c80e1e98732994d.jpg

QsYWKl.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoje fotki później ale to standard, u mnie nie ma spójności na kajdanie i na pasku również. Tylko w gw5600j mam idealnie ale tam pasek ma specjalnie wycięcia na bezel. Miałem kilka gwm5610 kilka DW i wszędzie jest też sam problem.

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak mówiłem nurtowała mnie kwesia ew. zerwania a nie strona wizualna.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wnerwia wizualnie, wpisz sobie w Google np dw5030c i nawet na renderach pasek nie przylega idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynym minusem kostki jest właśnie teleskop zamiast wkrętu na śrubę jak w gmw-b5000 czy g-9100 gdzie dodatkowo pasek ma jeszcze profilowane nacięcia...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HIT! Znaleziony na Czechach, osobiscie po niego dymałem 200km ale było warto :D  :wub:

Jutro lepsze foty pójdą, czesiek spuścił jeszcze z ceny to na pifko zostało i knedliczka :blink:  :P

post-95535-0-94640100-1539273951_thumb.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.