Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

Jest kość :D

 

A ile teraz za takiego trzeba zapłacić? Może sam sobie sprawie?

Mam na myśli GW

5000.

Edytowane przez Glaza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wykupiliście wszystkie GW-5000 na ebay :( Mam nadzieję, że będą mieli niebawem dostawę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nic nie dostałem, myślałem że jest jakiś ogólny :(

też żałuję... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary zdecydowanie !


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który?

Stara czy nowa szkoła?  :)

Tomek zdecydowanie stary. Macałem ostatnio tego nowego i jest taki po prostu nijaki. Obawiałem się w nim bransolety a zegarek chciałem kupić. Po obejrzeniu na żywo miałem zupełnie odwrotne uczucie. Bransoleta nie jest taka zła, takie toolowe wrażenie robi (chociaż stara i tak fajniejsza), ale sam zegarek jest według mnie słaby wizualnie.

Wszystkie trzy w zasadzie oglądałem i miałem wrażenie takiej jakby małej solidności w porównaniu do wcześniejszych kostek. W tej żółtej, tak jak na renderach, był moduł krzywo i to pierońsko krzywo. :P Z tych trzech wersji najlepsze wrażenie na mnie ten niebieski zrobił, jakby go na tej bransie zrobili, to z braku laku bym go może nawet przygarnął.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek zdecydowanie stary. Macałem ostatnio tego nowego i jest taki po prostu nijaki. Obawiałem się w nim bransolety a zegarek chciałem kupić. Po obejrzeniu na żywo miałem zupełnie odwrotne uczucie. Bransoleta nie jest taka zła, takie toolowe wrażenie robi, ale sam zegarek jest według mnie słaby wizualnie.

Moim zdaniem trzeba poczekać na inne kolory. Teraz faktycznie jest trochę smutno, ale niebieska ramka go nawet ładnie ożywia. Niemniej też mi jakoś stara seria M5610 bardzie podchodzi. Szkoda, że nie można ich wzajemnie przebierać - bezele niestety nie pasują.89085f66c6b3e97108672ae4a171e678.jpgd00840023232cd92eab3fcfb7974cbb8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bransolety są wymienne?

Wszystko wskazuje, że tak, bo paski na pewno. f07b6f80dc9ab399753d2ccfa3ecdf7c.jpg4682f627ae962b5fa6bd859bb3aa41a9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny piątek o ile mnie pamięć nie myli w Stanach odnosi się do sklepów stacjonarnych , od promocji w internetowych jest cyber monday który w sumie zaczął się już dziś bo mamy po północy , więc może dziś coś w necie poszukiwaczom się trafi ;p

 

Wysłane z mojego HTC One M9 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, z salonu Time Trend w warszawskiej Arkadii. Nie wiem, ile ta plansza tak stoi, ale najwyraźniej coś nie pykło podczas produkcji. ;)33ac8a37cf52fcdcc2f3e3b47d3c4258.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Takie tam, z salonu Time Trend w warszawskiej Arkadii. Nie wiem, ile ta plansza tak stoi, ale najwyraźniej coś nie pykło podczas produkcji. ;)

 

Może jakas nowa linia e-shock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam, z salonu Time Trend w warszawskiej Arkadii. Nie wiem, ile ta plansza tak stoi, ale najwyraźniej coś nie pykło podczas produkcji. ;)

To napewno podróbka salonu Time Trend

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez _Kwiatek_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak piszą koledzy wyżej, to z pewnością linia zegarków e-Shock w salonie Time End ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literki na tym górnym logotypie wyglądają na doklejane.

Pewnie G odpadło, a pani dokleiła. Jak dla mnie widać, że jest trochę nierówno :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie doklejała patrząc z góry, wysunęła tylko szufladę i nie chciało się wyjąć całego ekspozytora. XD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może ktoś z was nie chce przygarnąć mojego Kinga? Ciągle tylko gxw na łapie.8742e69548e4260c32a4c46c2161b76b.jpg9d3a3a7b91fe83bc901378281c9aa318.jpg7bc78ea56ef26626a20276e1da580fcd.jpg

 

Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że plasticzany czterośrubkowiec nie złapał sygnału to jasna sprawa ... bo nie potrafi  spiteful.gif

No ale aby stalowy Japoniec nie złapał to dziwna sprawa ... może się zaraził od niepełnosprawnego mosking.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowiec nie miał szans, wylądował w pokoju gdzie nawet zasięg mojej żony nie sięga :P

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z pena powyżej też niezły  :P


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.