Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest z trwałością g shockow, mocno wizualnie odbiegaja od stanu pierwotnego po kilku miesiącach, latach uzywania

To zależy, jakiego rodzaju używania. Na pewno warto mieć na uwadze fakt, że jasne kolory paska i bezela barwią się odzieży. Dlatego na miesiące chłodna zalecam zegarek z czarnym, granatowym lub grafitowym ubrankiem, a na lato - jeśli Ci się podoba - coś jaśniejszego. Bardzo dużym plusem, jeśli chodzi o G-Shocki, jest duża i łatwa dostępność zamiennych bezeli i pasków - do większości modeli można kupić komplet za 100zł lub mniej i tym samym odświeżyć wygląd zegarka. Na poniższym filmiku, który popełniłem przy okazji wymiany paska i bezela w zegarku kolegi zza biurka w firmie widać, jak na dłoni, jak niewielkim kosztem można sprawić, by zużyty zegarek wyglądał z powrotem, jak nowy:

 

https://youtu.be/g8CH745E7rU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy, jakiego rodzaju używania. Na pewno warto mieć na uwadze fakt, że jasne kolory paska i bezela barwią się odzieży. Dlatego na miesiące chłodna zalecam zegarek z czarnym, granatowym lub grafitowym ubrankiem, a na lato - jeśli Ci się podoba - coś jaśniejszego. Bardzo dużym plusem, jeśli chodzi o G-Shocki, jest duża i łatwa dostępność zamiennych bezeli i pasków - do większości modeli można kupić komplet za 100zł lub mniej i tym samym odświeżyć wygląd zegarka. Na poniższym filmiku, który popełniłem przy okazji wymiany paska i bezela w zegarku kolegi zza biurka w firmie widać, jak na dłoni, jak niewielkim kosztem można sprawić, by zużyty zegarek wyglądał z powrotem, jak nowy:

 

a jak wygląda sprawa jeśli chodzi o wyświetlacz? mocno sie rysuje/niszczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak wygląda sprawa jeśli chodzi o wyświetlacz? mocno sie rysuje/niszczy?

Szkiełko jest zazwyczaj dobrze chronione przez bezel, więc trzeba się naprawdę postarać, żeby je zarysować. Poza tym jest mineralne, więc jego twardość jest już całkiem znaczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkiełko jest zazwyczaj dobrze chronione przez bezel, więc trzeba się naprawdę postarać, żeby je zarysować. Poza tym jest mineralne, więc jego twardość jest już całkiem znaczna.

Zazwyczaj jest tak, że jak się uważa to człowiek przypierdzieli zegarkiem, jak ma się to w pompie - to raczej nic takiego się nie dzieje

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was ma może GSG-100 i powie o nim jakieś dobre słowo?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was ma może GSG-100 i powie o nim jakieś dobre słowo?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Ja miałem na chwilę GWG-100-1AER, a kolega z firmy ma GWG-100-1A3ER. Ja kupiłem swój dla nakręcenia recki, jakbyś miał ochotę, to zapraszam do obejrzenia. A kolega jest bardzo zadowolony.

 

https://youtu.be/n05_wAMAGyI

 

Gwoli formalności tylko wspomnę, że GWG-100 to wersja z Wave Ceptor oraz Tough Solar, a GSG-100 ma na pokładzie tylko Tough Solar, ale jest okrojony z Wave Ceptora.

Edytowane przez TomG80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam GWG 100. Jest w sieci sporo filmików i recenzji więc co tu dużo pisać... Mogę powiedzieć tak... Kawał dobrego zegarka. Wygląda naprawdę solidnie. Jeśli ktoś nie potrzebuje sensorów, to bardzo fajny zegarek. Solar, Wave Ceptor, o to mi najbardziej chodziło. Zastanawiałem się nad zakupem GAW 100, bo to jednak połowa ceny a funkcje te same, ale po założeniu na rękę GWG 100... bez porównania. GWG 100 bije prezencją GAW 100 na łeb na szyję. Tyle ode mnie ;)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś z Was ma może GSG-100 i powie o nim jakieś dobre słowo?

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Właśnie mam gsg i w zasadzie nie widzę różnicy w wykonaniu porównując do Gwg-100. Jedyna różnica to brak radia ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam szybkie trzy pytania jak to jest z watchshop, mianowicie

  1.  Gwarancja której udzielają na gshock jest międzynarodowa?
  2. Nie natkne się na podróbke?
  3. Kupując u nich nie płaci się za nic więcej? Mam na myśli jakieś cło itp
  4. Między stroną .pl a .com są zauważalne różnice, mogę brać bez obaw na .com?
Edytowane przez Raczek1318

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć, mam szybkie trzy pytania jak to jest z watchshop, mianowicie

  • Gwarancja której udzielają na gshock jest międzynarodowa?
  • Nie natkne się na podróbke?
  • Kupując u nich nie płaci się za nic więcej? Mam na myśli jakieś cło itp
  • Między stroną .pl a .com są zauważalne różnice, mogę brać bez obaw na .com?

1. Tak, jest to gwarancja europejska honorowana w Polsce.

2. Nie.

3. Jeśli zegarek jest tani, to mogą dojść koszty wysyłki (widać to w podsumowaniu zamówienia). Cła nie ma, bo wysyłka jest z Wielkiej Brytanii.

4. Tak, oczywiście, tylko musisz się liczyć z opłatą za przewalutowanie w Twoim banku, która jest niemała. Jeśli nie posiadasz karty rozliczanej w GBP, to dochodzi opłata za przewalutowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Cześć, mam szybkie trzy pytania jak to jest z watchshop, mianowicie

  • Gwarancja której udzielają na gshock jest międzynarodowa?
  • Nie natkne się na podróbke?
  • Kupując u nich nie płaci się za nic więcej? Mam na myśli jakieś cło itp
  • Między stroną .pl a .com są zauważalne różnice, mogę brać bez obaw na .com?

1.tak

2.nie

3.bez dodatkowych opłat

4.bez obaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć że jakość wykonania na wysokim poziomie ;-)

fd6b99b68daaac28f509727efdf8a0d7.jpg

54e8edb36761d02ce5e82e78c13806bf.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dawno mnie nie było, a ze nowy nabytek wpadł to przyszedłem się pochwalić ;p

O kurczę, ale trafiłeś - od dawna ten zegar chodzi mi już po głowie. Super jest! Wagon pieniędzy czy więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurczę, ale trafiłeś - od dawna ten zegar chodzi mi już po głowie. Super jest! Wagon pieniędzy czy więcej?

Trochę musiałem wyłożyć ale bylo warto. Kiedyś miałem wersje bez wc i żałowałem sprzedaży. Teraz trafiła się wersja gw więc powrót z przytupem ;) karbonowy pasek i metalowa szlufka tez robią robotę. Mam już 3 zegary w komplecie na które zawsze chorowałem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny stan jak na ten model.

W koncu udalo Ci sie znowu dorwać.

Miałem kiedyś, fajna wersja.

6ec3afd74e457a801038f55dffdf68c4.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.