Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

A mi kostka bardzo źle leży na nadgarstku... Rangeman czy gst leżą bardzo dobrze. Taki kształt nadgarstka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.01.2024 o 19:19, murcins napisał(-a):

1000014321-01.jpg

 

Piękny. Mam do niego niesamowity sentyment... a raczej do jego pierwszej wersji 6600 :) To był mój pierwszy G kupiony chyba gdzieś w okolicach 1995r. albo i 1994r. 

Edytowane przez Darecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Czwarty Ząb napisał(-a):

I jak wrażenia?

Sent from my SM-N976B using Tapatalk
 

Pozytywnie. Jest wygodny, czytelny i wygląda bardzo dobrze na ręku. Chodzi ze mną codzienne 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Dawno nie zaglądałem na ZC :)

Mam pytanie bo w moim DW6500E rozsypał się na kawałeczki kawał plastiku który otaczał zegarek - czyli cały ten bumber czy nie wiem jak to nazwac z napisami Protection i G-Shock. I w sumie został mi zegareczek który wygląda jak taki który nosiłem jakieś 30 lat temu :D
Tamten może nawet jeszcze bym po wymianie baterii odpalil ale mojego gShocka bardzo lubie tym bardziej że nie jest Made in Thailand a nie China. To coś da się kupić? A jeśli tak to jakie jest słowo klucz? Bo w sumie pojęcia nie miałem że to coś nie jest integralną częścią zegarka...
Pozdrawiam!

Bardzo lubię ten zegarek - to taki koń roboczy którego szkoda by mi było się pozbywać...


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, ptaku2 napisał(-a):

Witam!

 

Dawno nie zaglądałem na ZC :)

Mam pytanie bo w moim DW6500E rozsypał się na kawałeczki kawał plastiku który otaczał zegarek - czyli cały ten bumber czy nie wiem jak to nazwac z napisami Protection i G-Shock. I w sumie został mi zegareczek który wygląda jak taki który nosiłem jakieś 30 lat temu :D
Tamten może nawet jeszcze bym po wymianie baterii odpalil ale mojego gShocka bardzo lubie tym bardziej że nie jest Made in Thailand a nie China. To coś da się kupić? A jeśli tak to jakie jest słowo klucz? Bo w sumie pojęcia nie miałem że to coś nie jest integralną częścią zegarka...
Pozdrawiam!

Bardzo lubię ten zegarek - to taki koń roboczy którego szkoda by mi było się pozbywać...

Proszę 🤗🤗🤗

Screenshot_2024-01-23-23-14-31-11_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

I na następne lata starczy 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Panie - "bezel" - zapomniałem o tym słowie :) Wielkie dzięki - bo zacząłem już przeglądać nowe G-Shocki - sporo się pozmieniało  -ale akurat plastik zdecydowanie bym wolał niż stalowy :)
Wielkie dzięki!


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, murcins napisał(-a):

20240126-182544.jpg

 

Olaboga! Cały arsenał kostek 🙂😃 Tak z czystej ciekawości, ile sztuk liczy Twoja kolekcja Casio? 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Chefren napisał(-a):

Olaboga! Cały arsenał kostek 🙂😃 Tak z czystej ciekawości, ile sztuk liczy Twoja kolekcja Casio? 😀

42 Casio w tym 29 Gshock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.