Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ci stokrotki zmutowały :blink: :blink:

 

 

:D :D

 

Piotr taki mamy klimat :D

 

Siemka, Panowie myślę w co przebrać mojego GW-M5610. Mam go w wersji podstawowej i tak mi się opatrzył że szok jedynie ma czarny bullbar, myślałem przebrać go na żółto, pomarańczowo bądź czerwono doradzicie jakiś kolorek ? A może co innego, znacie jakiś dobry sklep gdzie kupię taki komplet bezel + pasek ?

 

edit: Wybór padł chciałbym taką żarówiastą pomarańcz, doradzi ktoś laikowi gdzie wyrwać taki komplet ?

ZIBI/Time Trend, Świat Zegarków itp. sklepy, Allegro ...


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ZIBI/Time Trend, Świat Zegarków itp. sklepy, Allegro ...

 

 

Chciałbym to szybko wyrwać a o ZIBI się naczytałem :( Tego są dwa odcienie, bo jak oglądam to jedne są bardziej matowe a jedne ładnie świecą (żarówiaste).

 

To będzie git i będzie pasowało ?

 

http://allegro.pl/bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-i6923763431.html

 

http://allegro.pl/pasek-dw-6900-dw-6900mm-4-gw-m5610-i7396162388.html#thumb/2

Edytowane przez MichuONB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym to szybko wyrwać a o ZIBI się naczytałem :( Tego są dwa odcienie, bo jak oglądam to jedne są bardziej matowe a jedne ładnie świecą (żarówiaste).

 

To będzie git i będzie pasowało ?

 

http://allegro.pl/bezel-casio-dw-d5600-gw-m5610-g-5600-gw-m5600-i6923763431.html

 

http://allegro.pl/pasek-dw-6900-dw-6900mm-4-gw-m5610-i7396162388.html#thumb/2

Skoro w opisie jest napisane, że części są przeznaczone do modelu zegarka, który posiadasz, to czemu miałoby nie pasować?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem może jakieś podróby czy coś aż tak się nie znam jak Wy. Może gdzieś w lepszej cenie wyrwę, czy ta jest spoko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W trawie piszczy:

 

DSC07934.jpg

 

 

i bańki puszcza:

 

DSC07973.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili koledzy, wpadł mi w oko G-Shock B100D-1AER w wersji z bransoletą. Mam pytanie - czy posiada go ktoś i mógłby zrobić jakieś fotki "na żywo"? Zastanawiam się nad kupnem w ciemno, nadgarstek około 18cm. Wszelkie sprawy związane z bluetoothem i ogólnie to co zegarek posiada są mi znane ale nasuwa mi się jedno pytanie - ile zegarek wytrzyma w ciemności po pełnym naładowaniu na słońcu? Ktoś sprawdzał taki scenariusz? To byłby mój pierwszy zegarek z baterią słoneczną i nic nie wiem o tej technologii szczerze mówiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mili koledzy, wpadł mi w oko G-Shock B100D-1AER w wersji z bransoletą. Mam pytanie - czy posiada go ktoś i mógłby zrobić jakieś fotki "na żywo"? Zastanawiam się nad kupnem w ciemno, nadgarstek około 18cm. Wszelkie sprawy związane z bluetoothem i ogólnie to co zegarek posiada są mi znane ale nasuwa mi się jedno pytanie - ile zegarek wytrzyma w ciemności po pełnym naładowaniu na słońcu? Ktoś sprawdzał taki scenariusz? To byłby mój pierwszy zegarek z baterią słoneczną i nic nie wiem o tej technologii szczerze mówiąc.

Kwiatek dużo fajnych zdjęć tego zegarka porobił, pozwolę sobie podlinkować kilka. Ale ostatnio go mierzyłem i moim zdaniem on aż tak fajnie na żywo nie wygląda jak na tych fotkach. :P

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-33?do=findComment&comment=2233784

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-30?do=findComment&comment=2223238

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-30?do=findComment&comment=2220034

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-29?do=findComment&comment=2218488

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-43?do=findComment&comment=2278016

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/152773-jakiego-g-shocka-masz-dzisiaj-na-r%C4%99ku/page-38?do=findComment&comment=2256326

 

A co do ciemności, to w specyfikacji jest chyba, że wytrzymuje do pół roku w całkowitej ciemności. W praktyce jeśli użytkujesz zegarek normalnie, to się tym martwić nie musisz. Wystarczy nie kisić zegarka gdzieś w szufladzie.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te fotki mnie przekonały. Nawet jeśli nie będzie tak ładnie wyglądał na ręku to zaryzykuję :) Dziękuję. 

 

EDIT: zegarek zamówiony ;) 

Edytowane przez MJRegul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie gulfik w naturalnym środowisku :) Żeby nie bylo. Jezioro NIEGOCIN, data: 18.06.2018r., pierwszy pomiar o godz. 14.21 trwal az 3s i odbyl sie na AŻ 1,4m... :Dpost-71037-1529360023,2651_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne jeziorko,moje młodzieńcze lata, pół roku tam w wojsku w T-72.

Zegar też super

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo kolego, na tych zegarkach jest minuta różnicy. To niedopuszczalne. Powiem wiecej. To oburzające, wręcz skandaliczne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równo minuta, musiałem się walnąć przy przedstawianiu minut :P przepraszam ;D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zegarkach jest pół roku różnicy. :P

 

Po takich fotach zawsze mnie kusi, aby spróbować kostki jeszcze raz. :/


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosteczka świetna sprawa. Obecnie posiadam DW-5600. Używam jako zegarek do pracy na dzień zamiennie z luminoxem na noc :) Tani, niezniszczalny. Nie żal w razie W. Do tego kompaktowy w rozmiarach. Do tyrania zegarek idealny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta kompaktowość rozmiarów zawsze sprawiała, że się każdej kostki pozbywałem. Marzy mi się żeby wypuścili kostkę wyglądającą dokladnie jak ta na zdjęciu Marcina, albo ewentualnie jak zwykłe DW-5600, tylko kilka mm większą od DW-5600. Cos jak z serią GD-X6900.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5600J jest wieksza od DW-5600. Możesz spróbować.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5600J jest wieksza od DW-5600. Możesz spróbować.

GW-5600J z olx to twój?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5600J z olx to twój?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Nie.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5600J mi się wizualnie nie podoba.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5600J jest wieksza od DW-5600. Możesz spróbować.

Dużej różnicy nie ma - niemniej uważam że kostka wielkości DW-5600 jest w sam raz dla wszystkich, nooo może poza bardzo nielicznymi dla których jest za duża :P

 

DSC00417.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużej różnicy nie ma - niemniej uważam że kostka wielkości DW-5600 jest w sam raz dla wszystkich, nooo może poza bardzo nielicznymi dla których jest za duża

 

 

Jaka jest dokładnie rożnica w szerokości, hesteś w stanie podać, zmierzyć?

 

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Mudki na WS się pokończyły :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.