Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To zależy czy będą je produkować czy tak jak można tu i ówdzie przeczytać  to krótka seria miała być. Jeśłi to drugie to można się spodziewać że do góry pójdzie cena - zresztą zobacz co się dzieje z cenami limitowanych kostek na 20-to, 25-cio, 30-to lecie, za kompletny zegarek z pudełkiem krzyczą cenę taką że spokojnie "prawdziwy szwajcarski" zegarek w automacie możesz kupić... Moim zdaniem GMW ma sporą szansę stać się niezłą inwestycją...

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

O ograniczonej produkcji ( limitacji ) czytałem ale miało to chyba dotyczyć " złotej " wersji ( tak na marginesie tej która mi się bardziej podoba :) )

Jednak jakby to miało dotyczyć obydwu modeli i ceny by miały z czasem rosnąć , to cóż , trzymam się wtedy postanowienia : nie kupuje w tym roku więcej zegarków. :)

Nadal uważam ze 500 $ to i tak sporo za ta taki zegarek.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie są takie ładne grzybki? U mnie jeszcze posucha

 

Dolny Śląsk, a dokładnie Spalona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze się nosi :)

image.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożegnalna fotka z mniejszym bratem bransoletkowcem :)

 

20180720_133447_p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojechał bardzo szybko Francuski sklep jak najbardziej uczciwy post-101935-1532094206,892_thumb.jpegpost-101935-1532094326,7313_thumb.jpegpost-101935-1532094332,6101_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Nie jest duży. Najmniejszy z G jakie mam. post-101935-1532094570,6947_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zaktualizowali cenę na nowego MTG, można wrzucać na bazarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faktycznie zmienili na 799 EUR. Dobra cena była...choć i tak radość miesza się z wyrzutami, że nie jest to mało pieniędzy. Kto wie czy nie wyląduje na bazarku

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Kto wie czy nie wyląduje na bazarku

 

Szkoda by było bo akurat u Ciebie na łapie fajnie wygląda... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)

No ale sprzedaj i to najlepiej na alle. lub innym oxie abyśmy tu w tym samym zegarku nie biegali :D

1.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda by było bo akurat u Ciebie na łapie fajnie wygląda... ;)

Dzięki piękne Zegarek zostaje.

Podoba mi się bardzo. Żona mówi żeby "plastiki" sprzedać a jego zostawić

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje :)

No ale sprzedaj i to najlepiej na alle. lub innym oxie abyśmy tu w tym samym zegarku nie biegali :D

 

jest moc

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem, ten nowy MT-G to taka skrajność.

Z jednej strony bardzo mocno zaciera się to "MT", z uwagi na brak bransolety. Oczywiście zaraz ktoś powie, że w S1000D jest bransoleta ale nie ma metalowej koperty więc też nie bardzo "MT" no ale mimo wszystko w tej kategorii + dla S1000D.

Z drugiej strony jak na niego patrzę, to widzę jakby np GPW itp miał metalową kopertę i był bez bezela. MR-G 1 by podobnie wyglądał bez bezela jak dobrze pamiętam.

Czegoś mi tu brakuje. Albo w stronę plastiku, albo w stronę metalu.

Oczywiście rozumiem producenta i projektowanie modeli na każdą kieszeń i pod dane preferencje takie jak np to, że nie każdy lubi bransolety i nie każdy lubi paski, (ja np ostatnio bardzo często noszę zegarki na paskach, co mnie bardzo dziwi)

Połączenie metalowej koperty i paska bardzo dobrze wyszło przy Giezach dzięki zastosowaniu małych bezeli. Szkoda, że już do tego Casio nie wraca.

Tak czy inaczej boję się, że kiedyś Casio zrobi psikusa, i wypuści MT-G w kopercie z plastiku z zakrecanym, plastikowym deklem, z gumowym bezelem i na metalowej bransolecie.

A co? Kto im zabroni?

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie sporo jest tych premier ostatnio i jest ryzyko przekombinowania. Bo czasem wydaje się już co można dodać lub ująć? Jest pewne podobieństwo do GPW.

Zegarek bardzo ładnie wykończony i jest mniejszy niż widać to na.zdjeciach. Dziwne to jest, ale na żywo jest bardzo zgrabny, że tak powiem. Na sportowo ale elegancko post-101935-1532117101,9538_thumb.jpegpost-101935-1532117110,7121_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój

Full Metal Jacket

Fajna trójka :D

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tabarts i murcins

Macie GWG-1000 i żabę - wiem, że to zupełnie inne zegarki, ale gdybyście mieli wybierać, to który zagrzałby miejsce na dłużej?  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tabarts i murcins

Macie GWG-1000 i żabę - wiem, że to zupełnie inne zegarki, ale gdybyście mieli wybierać, to który zagrzałby miejsce na dłużej?  ;)

Trudne pytanie ale już nad tym myślałem w tym tygodniu, jakbym musiał wybierać to zostawiłbym żabę ponieważ jest to cyfrowy G (dla mnie bardziej praktyczny) oraz posiada metalową kopertę :)

 

i7xiJWW.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudne pytanie bo oba zegarki lubię W G "zakochalem" się dzięki GWG-1000 - to był mój pierwszy G-Shock.

Jeśli miałbym wybierać, który z tej dwójki to wybrałbym Mudmastera. Jest bardziej praktyczny. A wygląd to kwestia gustu. Choć Frogman ma to coś post-101935-1532118237,2976_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tabarts i murcins

Macie GWG-1000 i żabę - wiem, że to zupełnie inne zegarki, ale gdybyście mieli wybierać, to który zagrzałby miejsce na dłużej? ;)

Wiem, że nie do mnie było kierowane pytanie i obecnie nie posiadam żaby ale był okres, że miałem właśnie te dwa modele. Osobiście bardziej ciągnie mnie do żab (z natury lubię nietuzinkowe rzeczy) lecz myślę, że wybór będzie/jest ukierunkowany potrzebami. Ja osobiście z gadżetów najczęściej używam Baro i właśnie dlatego dziś jest ze mną Gwg-1000. Chociaż marzy mi się jeszcze kiedyś żabka :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda w "kupie" MT-G najbardziej błyszczy

Co do zdjęć to muszę chyba iść na korepetycje do kolegi Waldka post-101935-1532118755,0333_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co Casio wypuści w przyszłości, może nawet zegarek z drewna.

Wiem natomiast jedno, ten MTG-B1000 jest imo zgrabniejszy i ładniejszy od MTG-S1000 a na pewno jakościowo bardziej dopracowany.

Miałem wcześniej MTG-S1000D-1A4 i MTG-S1000D-1A9 więc mam się do czego odnieść :)

Natomiast sam też siebie nie rozumiem, jestem zwolennikiem bransolet i prawie każdy zegarek noszę na kajdanie, wszystkie nurasy a nawet koszulowce jak np. Certina DS-1 też nosi się na stali.

Przed zakupem miałem obawy i nawet szukałem czy jest wersja nowego MTG na bransie bo bałem się tego paska.

Na szczęście okazał się super wygodny (jakościowo jak Gieza nawet ciut lepszy, grubszy ale tak samo elastyczny uraten) i już go sobie na bransie nie wyobrażam :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.