Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj póki są, cena nieziemska, biorąc pod uwagę normalne ceny MTG :) Zawsze możesz oddać za przysłowiowe "pół ceny" na bazarku ;)

 

Premia dopiero za 2 tygodnie  <_<  wiem, że gdzieś w temacie już było ale mógłbyś podesłać link do strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie dostępny to cena na pewno się zmieni na te które są aktualnie dostępne :D

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak w innych miejscach dostępny za 799E ;) trudno, będzie w PL to kupię normalnie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale przecież można kupić z dostawą na bodajże 23.08, więc co za problem ;) Przynajmniej mi tak pokazuje. Zaraz sam kliknę, żeby sprawdzić, czy działa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba narazie niedostępny ?

Jak niedostępny, jak dostępny, to nawet ja bez znajomości francuskieegoo to stwierdzam :) (23.08.2018)

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę po jednym na rękę, a co :P

Dzieciom byś wziął, a nie sobie, ojciec :D A Ty nie opijasz czasem czegoś, tylko siedzisz na forach?


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, chyba będę musiał przestać czytać forum...kupiłem rano tego MTG srebrnego u Francuza z Waszego linka  :rolleyes: Może doleci pod choinkę...

Skusiła mnie ta cena po rabacie - 425,50 EUR. Euro teraz drogie, ale pobrało z karty razem z transportem -1 913,35 pln.

:) Koniec z zakupami!!! Tłumaczę sobie tak, że cena za Romka 2 + tego nowego MTG w sumie mnie wyszła gdybym kupił jednego z nich w PL w TT.

Minus - z TT mógłbym już go mieć (np. Romka 2), a teraz trzeba czekać, ale póki co jest co ubierać na nadgarstek, więc się zaczeka.

425.50 €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz konto walutowe?

Jeśli nie to doliczy bank jeszcze opłatę za przewalutowanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapłaciłem kartą i mam blokadę na 1913,35 PLN ze zwykłego konta złotówkowego. Bank tutaj dołożył ponad 70 PLN prowizji za przewalutowanie.

Nie wyszło źle. Choć widzę teraz, że w Polsce za 3150 PLN w promocji też kupi.   ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapłaciłem kartą i mam blokadę na 1913,35 PLN ze zwykłego konta złotówkowego. Bank tutaj dołożył ponad 70 PLN prowizji za przewalutowanie.

Nie wyszło źle. Choć widzę teraz, że w Polsce za 3150 PLN w promocji też kupi.   ;)

To dobry bank jak płaci jeszcze za przewalutowanie za klienta, też tak chcę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieciom byś wziął, a nie sobie, ojciec :D A Ty nie opijasz czasem czegoś, tylko siedzisz na forach?

Dobrze prawisz, taki mały to będzie dla dzieci :P Heheh

 

Na opijanie przyjdzie czas, narazie prawie 24h na dobę z córką ale czas na forum zawsze się znajdzie ;)

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zapłaciłem kartą i mam blokadę na 1913,35 PLN ze zwykłego konta złotówkowego. Bank tutaj dołożył ponad 70 PLN prowizji za przewalutowanie.

Nie wyszło źle. Choć widzę teraz, że w Polsce za 3150 PLN w promocji też kupi.   ;)

Blokada jest do momentu rozliczenia a wtedy kwota końcowa może się zmienić :)

Obsługa przewalutowania jest u mnie w banku zawsze w innym/kolejnym saldzie.

Zobacz jaka kwota zostanie rozliczona po blokadzie, z reguły jest większa i czy nie przyjdzie kolejne oddzielne saldo z opłatą za obsługę obsługi  :P

No ale mimo wszystko nawet jak dojdzie jeszcze parędziesiąt złociszy to i tak super cena, gratuluję :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Na stronie jest info, że nie jest dostępny a udało się zamówić? Czy ja się pogubiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaka kwota zostanie rozliczona po blokadzie, z reguły jest większa i czy nie przyjdzie kolejne oddzielne saldo z opłatą za obsługę obsługi  :P

 

OK, muszę to sprawdzić  :)  Banki to jednak ładna lichwa...

 

Zaraz, zaraz. Na stronie jest info, że nie jest dostępny a udało się zamówić? Czy ja się pogubiłem?

Tak, kupiłem. Udało się, tylko czas oczekiwania ponad miesiąc.  :) Zobaczymy czy nie dłużej, bo u Niemca Romek 2 też miał być miesiąc, a teraz mi coś piszą, że może będzie koniec września dopiero - przy większej dostawie tych zegarków dla europejskiej dystrybucji. To może nowy MTG będzie na gwiazdkę  :P  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jedno - może koledzy macie jakieś doświadczenia i przemyślenia w tym temacie. Jak wypada jakość tych zegarków MTG czy G-shock serii Master, nazwijmy to "Casio premium" na tle konkurencji kwarcowej? Głównie chodzi mi o jakość tych mechanizmów i ile mogą na nich uciągnąć. Wiadomo, że czasem różnie dana sztuka żyje. Ale jak się to ma w porównaniu np. do kwarca Seiko Prospex Solar czy jakiegoś Citizena lub może Szwajcara z średniej półki. Może już ten temat był nieraz wałkowany, ale zastanawia mnie to. Bo jednak troszkę kasy jest w tych "pudełkach" i przydałoby się wiedzieć po ilu latach uciekać z nimi na bazarek  ;)  oczywiście żartuję. Myślę, że nawet kwestia naprawy jest tutaj do ogarnięcia, prawda? Bo mimo oczekiwania raz dłuższego a innym razem jeszcze dłuższego :D , to raczej dostępność do części jest i zawsze można nawet ten moduł podmienić czy inną część zegarka (?)

Kiedyś "wierzyłem" tylko w mechanicze zegarki i  je traktowałem jako takie "prawdzie". Teraz troszkę mam inne na to spojrzenie. Choć nigdy nie będę wartościował, które są lepsze, bo to zawsze kwestia subiektywna i wszędzie są plusy i minusy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maradona nosi tylko 2 na raz  :D   ;)

Znajomy stwierdził, że za te zegarki można byłoby mieć "1 porządny". Lubię każdy z nich. Jeszcze dojdzie Romek 2 i MTG i chyba zamykam już kolekcję.

Mam nadzieję, że już żadna nowość mnie nie skusi. Bo to już będzie choroba...

post-101935-0-43730800-1531495977_thumb.jpg

post-101935-0-07458800-1531495986_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra kolekcja, jak bym miał większa łapę to chyba bym już pod mostem spał.

 

Że względu na żonę ;)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacnie :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.