Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

kosteczki

 

Aśśśśś... podrasował te wyświetlacze :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aśśśśś... podrasował te wyświetlacze :D

To tylko pełne słońce, żadnych filtrów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że dotychczas omijałem g-schocki szerokim łukiem.

Ostatnio nabyty mudman trochę na próbę. Już wiem, że zostanę tu chyba na dłużej :)

Muszę się jeszcze tylko przestawić jeśli chodzi o odczyt godziny. Po ponad 30 latach noszenia wyłącznie zegarków ze wskazówkami niełatwa to sprawa.

post-69782-0-94789700-1532617511_thumb.jpg


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dziękuję.

Po dwóch dniach noszenia jest zdecydowanie lepiej niż na początku.

Myślę, że się szybko przestawię.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto?

To może ja odpowiem, bo kolega @matej się w sumie uchylił ;)

Mom zd. - nie (miałem, zwróciłem).

 

Mówię o wyłącznie o aspekcie użytkowym, aspekt kolekcjonersko-inwestycyjny zależy wyłącznie od polityki producenta (i kolekcjonera).

 

Wyroby z nierdzewki to pociągające precjoza, ale w tym przypadku związek tego materiału z gshockiem jest trochę 'wbrew naturze'.

 

Zastrzegam że to opinia zagorzałego kwadraciarza, główną zaletą dla mnie jest ich lekkość, nawet gw5000 wydawał mi się za ciężki w konfrontacji z gwm5610 (ale wrócił do gry w wielkim stylu).

 

gw5000 na pasku - 76 g,

gwm5610 na bransolecie - 92 g,

dw5600 na pasku - 55 g,

gmwb5000 (po skróceniu) -156 g.

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sięnna niego zasadzałem w tej wersji kolorystycznej (jest super) ale ostatecznie staneło na jego młodszym bracie z literką Q. Choc na chwilę obecną już go ze mna nie ma, a jego miejsce zajął nowy Romek ;););)

I jakie masz porównanie? Tez się zastanawiałem, ale ze nie było nic w dobrej cenie stanelo na tym modelu. Warto dopłacać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to dziś u mnie wyglądało ;) 

nie, to nie rysy, luzik ;)95311135294a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zegarki z linków poniżej, to te same zegarki, bo na zdjęciach różnią się kolorystyką (chodzi mi głównie o kolor napisu "project team tough"?

 

https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/dw-5035d-1ber/

 

https://www.casio.co.uk/products/timepieces/g-shock/limited-edition/product/?v=DW-5035D-1BER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zegarki z linków poniżej, to te same zegarki, bo na zdjęciach różnią się kolorystyką (chodzi mi głównie o kolor napisu "project team tough"?

 

https://www.casio-europe.com/euro/products/watches/g-shock/dw-5035d-1ber/

 

https://www.casio.co.uk/products/timepieces/g-shock/limited-edition/product/?v=DW-5035D-1BER

 

To ten sam zegarek - a na stronach to nie zdjęcia tylko grafika, a jeśłi nawet to zdjęcia to komputerowo obrobione. Inna sprawa że ten zegarek może różnie wyglądać w zależności od oświetlenia, ale to dotyczy wyświetlacza, nie jest on "czysto srebrny", a ma kolor (w/g mojej Szanownej) szampański, lekko wpada w złoty dodatkowo blaszka polaryzacyjna "robi swoją robotę" i w cieniu wyświetlacz może wyglądać jak srebrzysty, a w słońcu bardziej wpada w złoty - wiem bo mam - bardziej "prawdziwy" jest na tej stronie https://www.casio.co.uk/products/timepieces/g-shock/limited-edition/product/?v=DW-5035D-1BER na tej drugiej wygląda jakby miał bezel i pasek "z połyskiem" a ma matowy.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Daito za informację. Zastanowił mnie kolor napisu, o którym wspomniałem, ale tak przypuszczałem, że to może kwestia ekspozycji / balansu bieli. Co jak co, ale zdjęcia na stronie producenta powinny oddawać rzeczywisty wygląd produktu, a nie żeby niebieski był biały ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor napisu jest niebieski

 

DSC00582.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swój. Bardzo wygodny i czytelny zegarek. Ogólnie bardzo na plus. Wskazówki idealnie trafiają w indeksy, po dwóch tygodniach od zakupu nie mam dość widoku wskazówki sekundowej :) Przydała by się wersja Solar z Waveceptor. Nadgarstek 18 cm.

post-36112-0-46029300-1532779945_thumb.jpg


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadmorsko post-101935-1532781625,3003_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

post-101935-1532781701,1576_thumb.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swój. Bardzo wygodny i czytelny zegarek. Ogólnie bardzo na plus. Wskazówki idealnie trafiają w indeksy, po dwóch tygodniach od zakupu nie mam dość widoku wskazówki sekundowej :) Przydała by się wersja Solar z Waveceptor. Nadgarstek 18 cm.

Bardzo fajny model, na żywo zyskuje jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję waszej pomocy. Chcę kupić gd-400. Niestety nie mam możliwości obejrzenia na żywo. Która wersję polecacie

ba821f21646629a1med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdecydowałeś się już konkretnie na ten model to nie ma co polecać, bo wybór wersji kolorystycznej to już kwestia gustu.

Jedyne co można doradzić to to, że nagatywy są mniej czytelne i częściej trzeba używać podświetlenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kwestia gustu, ale skoro pytasz to... mnie się podoba GD-400-9DR, ewentualnie 2DR :)

A ze wszystkich GD-400 najbardziej podoba mi się GD-350 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem GD-400-DN8 i powiem, że bardzo fajny model i bardzo czytelny negatyw  :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jakie masz porównanie? Tez się zastanawiałem, ale ze nie było nic w dobrej cenie stanelo na tym modelu. Warto dopłacać??

hmmmm ciężkie pytanie mnie się wydaje że q1000 jednak jest ładniejszy choć to zależy od dnia i godziny;) gwn1000 kojarzy mi się z łodzia podwodną z powieści Juliusza Verne'a natomiast gwnq1000 z łodzią atomową z naszych czasów tak więc zależy kto co albo jaki akurat masz nastrój ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.