Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Przynajmniej nie będzie problemu z trafianiem w indeksy,tyle ich jest :D  Gratki Tomasz, jak trafię gdzieś czarno-czerwonego to na pewno się skusze.


Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno-czerwony też bardzo  mi się podoba... Jest do wyrwania w niezłych pieniądzach: https://zenmarket.jp/auction.aspx?itemCode=h327180099

Kusi mnie, ale boję się, że jak pojawi się nowy zegarek w domu...to będzie masakra  ;)  :P  Bo nie wygląda na zegarek za "200 zł".

Plastiki mają jednak ten plus...  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno-czerwony też bardzo  mi się podoba...

 

Faktycznie czarny z czerwonym niczego sobie - pewnie bym się zaczął rozglądać, gdyby nie był dla mnie za duży... ;)

 

DSC00459.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeech, Tomaliusz, a już mi się tak nie podobał, to musiałeś swoje zdjęcia wrzucić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek i tak jest najlepszy i nie jest za duży :D

DCS_0719p.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarno-czerwony też bardzo mi się podoba... Jest do wyrwania w niezłych pieniądzach: https://zenmarket.jp/auction.aspx?itemCode=h327180099

Kusi mnie, ale boję się, że jak pojawi się nowy zegarek w domu...to będzie masakra ;) Bo nie wygląda na zegarek za "200 zł".

Plastiki mają jednak ten plus... :D

Ale to jest aukcja, cena jeszcze pójdzie w górę do około 1k$.

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było chętnego tym razem, aukcja się odnowiła. Patrzyłem do końca czy ktoś będzie "celował". Ja w tym roku jeszcze mam jeden zakup...i stopuje. Tzn. już go wykorzystałem. W sumie to już czekam 2 miesiące na zegarek...  :) Roman 2 do uzupełnienia kolekcji... Będę miał 5 plastików serii majszter i już raczej pasuje. Styknie. Nie będę przecież chodził jak Maradona z dwoma zegarkami na raz.

Szukałem klucza jak budować tę kolekcję i w sumie zdecydowałem się na Romka 2, choć do końca nie byłem przekonany. Zamówiłem w ciekawej cenie w przedsprzedaży u sąsiadów w niemieckim sklepie i od 11.kwietnia czekam...  :wacko: ponoć nie ma ich na rynku. Co 2 tyg. piszę kiedy będzie, a Casio im odpisuje, że już wkrótce  :D  :D  :D  Tak sobie myślę, że może to nie Zibi ma taki styl działania...tylko ogólnie nasi kochani Japończycy w Casio "zbierają zamówienia" aby "przestawić produkcję" <_<  :D . Z całych Niemiec od kwietnia to się chyba troszkę tego uzbierało. No ale cóż, cierpliwie czekam dalej...gorzej jak w międzyczasie wyjdzie Romek 3  :D  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak od 11 kwietnia, to już 3 miesiące  :huh:


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak. już 3 miesiące czekam. masakra

Ty patrz, a ja ostatnio mierzyłem w salonie TT w galerii, zdjętego z półki z wystawy :)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty patrz, a ja ostatnio mierzyłem w salonie TT w galerii, zdjętego z półki z wystawy :)

 

Miałem tak samo... może Niemcy mają jakieś embargo czy coś... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i są u nas ale kolega raczej jak każdy tutaj nie lubi przepłacać  ;)

 

No i teraz Krzyżacy czekają aż cena spadnie żeby stratni nie byli, za rok - dwa za 1300 będą leżeć na eglobalu :D :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

:-)

post-34987-0-18064000-1531413122_thumb.jpg

post-34987-0-25412600-1531413232_thumb.jpg

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Tomasz "czemprędzej" go na słonko :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomasz "czemprędzej" go na słonko :D

Spoko, na łapie dojdzie :)

Fajnie że ma kilka poziomów między L a H a nie tylko medium gdzie nie wiesz czy masz naładowany 20% czy 80% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "śmigło" daje fajny akcent nawiązujący do lotu samolotem :)

 

@Tomaliusz

Zlituj się, już mi się skończyły fundusze zegarkowe, a Ty kusisz tymi zdjęciami jak nie wiem co ;) Tym bardziej, że jeszcze jest w fajnej cenie u koneserów żabich udek ;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To "śmigło" daje fajny akcent nawiązujący do lotu samolotem :)

 

@Tomaliusz

Zlituj się, już mi się skończyły fundusze zegarkowe, a Ty kusisz tymi zdjęciami jak nie wiem co ;) Tym bardziej, że jeszcze jest w fajnej cenie u koneserów żabich udek ;)

Ejno, daj się nacieszyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bardzo, bardzo proszę o więcej fotek B1000 w dobrej jakości i przy dobrym świetle bo mnie kusi strasznie  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj póki są, cena nieziemska, biorąc pod uwagę normalne ceny MTG :) Zawsze możesz oddać za przysłowiowe "pół ceny" na bazarku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.