Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie Ten GWG-1000 to ładny zegar.

I tak sobie myślę, że to dobre uzupełnienie dla GW-9400. 

Ot. taka "wskazówkowa" odmiana - no dobra - trochę droższa  :)

Edytowane przez S.Adi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham góry  :wub:

Nie znam lepszej formy relaksu, niż wysiłek włożony w pokonanie trasy na szczyt.

Kontakt z przyrodą, widoki, oraz świadomość pokonania własnych słabości, bezcenna ..

 

Tylko zegarek inny zabieram w drogę  :D


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na zdjęcia waszych zegarków zastanawiam się czy używacie ich na codzień czy tylko do zdjęć. Bo wogole nie widać po nich

zużycia. Mój nie zachodzi z łapy od stycznia i ma porysowany nawet dekiel. post-102581-1533501347,1122_thumb.jpgpost-102581-1533501358,2918_thumb.jpgpost-102581-1533501368,0253_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszę G na co dzień ale z poszanowaniem, zresztą od dziecka uważałem na zegarki, w mózgu mam już zaprogramowane, że przykładowo jak sięgam w głęboką dziurę czy krzaki to zegarek ściągam i tyle :) z takich extreeme to tylko basen kilka razy w roku :lol: więc wszystki moje G to igły. nawet szlufka w 9400 nie posiada żadnych rysek a noszę go dość często (no może jakieś mikro pod kątem ale ogólnie nic rzucającego sie w oczy.

 

EGeUd8e.jpg5iNX13Y.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na zdjęcia waszych zegarków zastanawiam się czy używacie ich na codzień czy tylko do zdjęć. Bo wogole nie widać po nich

zużycia. Mój nie zachodzi z łapy od stycznia i ma porysowany nawet dekiel. IMG_2282.JPG IMG_2283.JPG IMG_2284.JPG

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No ale jak można z jednym zegarkiem tyle czasu chodzić :o

Podziel te rysy na kilkanaście a u niektórych na kilkadziesiąt to masz prawie same nówki ;)

Ja czasem dwa razy dziennie zegarek zmieniam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak można z jednym zegarkiem tyle czasu chodzić :o

Podziel te rysy na kilkanaście a u niektórych na kilkadziesiąt to masz prawie same nówki ;)

Ja czasem dwa razy dziennie zegarek zmieniam ;)

No to wszystko jasne

Jak się ma jednego to można , no dobra dwa ,ale ten drugi to edifice na bransie.

Do póki nie było Romana był jedynakiem.

Od stycznia leży na półce zajmując miejsce Romana sporadycznie.

Pewnie mnie zlinczujecie ale msz jest wygodniejszy w noszeniu od Romka

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocham góry :wub:

Nie znam lepszej formy relaksu, niż wysiłek włożony w pokonanie trasy na szczyt.

Kontakt z przyrodą, widoki, oraz świadomość pokonania własnych słabości, bezcenna ..

 

Tylko zegarek inny zabieram w drogę :D

Jakub, popieram Cię w całej rozciągłości Twego słowa.

 

Podpisuję się pod tym rękami i nogami z dwóch powodów:

1. Bo właśnie jestem w ukochanych Tatrach pierwszy raz od 4 lat.

2. Bo jakby ktoś mi jeszcze 2,5 roku temu powiedział, że jeszcze kiedykolwiek będę chodził po górach, to bym się popukał w czoło, gdyż wówczas po wypadku nawet nie myślałem o samodzielnym siadaniu na wózek, a co dopiero o chodzeniu bez wsparcia, a tym czasem po 3 latach intensywnej rehabilitacji i walki z własnymi słabościami wróciłem w góry i mogę względnie normalnie po nich chodzić. A skoro już w tych górach się znalazłem, to grzechem byłoby nie wykorzystać tego i połączyć dwóch hobby, jakim są góry i zegarki, czego efektem jest krótki filmik, na który zapraszam:

 

https://youtu.be/dSc5akkngsc

 

A jeszcze jak górską pasję można dzielić z dzieckiem, to już w ogóle jest miodzio. Moja córa z wielką chęcią jeździ w góry, łazi ze mną w doliny (na szczyty już raczej zdrowie mi nie pozwoli), robi całodniowe wycieczki, ma siłę, chęć i radochę z tego, że robi to, co tatuś, a przy okazji pomaga mi krecić materiały o zegarkach, co też jej się bardzo podoba. :)

 

 

Tak patrząc na zdjęcia waszych zegarków zastanawiam się czy używacie ich na codzień czy tylko do zdjęć. Bo wogole nie widać po nich

zużycia. Mój nie zachodzi z łapy od stycznia i ma porysowany nawet dekiel.

Misior, uwielbiam G używane zgodnie z przeznaczeniem. Ja też mam jeden zegar, który nie schodzi z ręki niezależnie od okazji, od 10.2017. jest to GWG i nie zliczę już, ile razy obłupałem nim futrynę u siebie w biurze, jak wychodziłem z pokoju. Na bezelu zdecydowanie widać ślady użytkowania, choć jednocześnie warto zaznaczyć, że GWG zużywa się dużo wolniej, niż posiadany przeze mnie wcześniej Romek.

 

Tak trzymaj, używaj, nie zdejmuj.

 

 

Matej, szacun - same konkrety. Ilekroć widzę Twojego 1A4, to mi się oczy cieszą, tak ładny jest ten zegar. :) Do blaszanej kostki musiałbym się przekonać, bo jeszcze jej na żywca nie widziałem, ale na zdjęciach, zwłaszcza w tak doborowym towarzystwie prezentuje się zacnie.

 

Gratuluję kolekcji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TomG80

Życzę wielu wypadów w góry i nie tylko.

Tak Trzymaj :D

Dzięki, Adrian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz radę chłopie. Plusik mogę dać tylko jeden, ale dla Ciebie i córki.

Świetny filmik i piękne plenery

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Dzięki, Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również do pracy mam woła roboczego. Dziś akurat romek zostaje w szatni a na rękę wskakuje G7710. A w domu do prac cięższych jest G7700 post-101343-1533531066,617_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne blaszaki Matej :)

U mnie MudMajster :)

 

Dziękuję Waldek

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Matej, grubo B)

A u mnie Mud

Dziękuję Tomaliusz

@TomG80 również dzięki :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Matej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz radę chłopie. Plusik mogę dać tylko jeden, ale dla Ciebie i córki.

 

 

Przyłączam się  :)


Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podpisuję się pod tym rękami i nogami z dwóch powodów:

1. Bo właśnie jestem w ukochanych Tatrach pierwszy raz od 4 lat.

2. Bo jakby ktoś mi jeszcze 2,5 roku temu powiedział, że jeszcze kiedykolwiek będę chodził po górach, to bym się popukał w czoło, gdyż wówczas po wypadku nawet nie myślałem o samodzielnym siadaniu na wózek, a co dopiero o chodzeniu bez wsparcia, a tym czasem po 3 latach intensywnej rehabilitacji i walki z własnymi słabościami wróciłem w góry i mogę względnie normalnie po nich chodzić. A skoro już w tych górach się znalazłem, to grzechem byłoby nie wykorzystać tego i połączyć dwóch hobby, jakim są góry i zegarki, czego efektem jest krótki filmik, na który zapraszam:

 

https://youtu.be/dSc5akkngsc

 

A jeszcze jak górską pasję można dzielić z dzieckiem, to już w ogóle jest miodzio. Moja córa z wielką chęcią jeździ w góry, łazi ze mną w doliny (na szczyty już raczej zdrowie mi nie pozwoli), robi całodniowe wycieczki, ma siłę, chęć i radochę z tego, że robi to, co tatuś, a przy okazji pomaga mi krecić materiały o zegarkach, co też jej się bardzo podoba. :)

 

Jestem pod wrażeniem.

Gratuluje powrotu do pasji po 3 latach walki.

Śmiem twierdzić, że G-Shock pasuje do Ciebie jak żaden inny.

 

absolute toughness

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem pod wrażeniem.

Gratuluje powrotu do pasji po 3 latach walki.

Śmiem twierdzić, że G-Shock pasuje do Ciebie jak żaden inny.

absolute toughness

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A i Ty do G-Shocka :)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i Ty do G-Shocka :)

Ja chyba nie pasuje do żadnego zegarka,

co zresztą widać po Romanie i Edku.

Chociaż Edifice to nie G-shock post-102581-1533558315,41_thumb.jpgpost-102581-1533558321,9002_thumb.jpgpost-102581-1533558328,3587_thumb.jpg

Ale to pewnie dlatego nie umiem żyć bez zegarka, wiec z łapy nie schodzi.

Potrafię się wrócić do domu jeśli wyjdę dez zegarka na łapie, od takie zboczenie chyba

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągaj, nie bedziesz musiał się wracać :)

Ja ściągam tylko po to żeby założyć kolejny ;)


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misior, ale jakim cudem porysowałeś dekiel w RANGEMANIE, skoro zegarka nie zdejmujesz?  :P

To żart oczywiście.  ;) a nie czepialstwo  :lol:

Ja również lubię jak zegarek naturalnie się zużywa, pasek wyślizguje, nie przeszkadzają mi ryski, zadrapania itd.

Taki zegar do tyrania dla mnie teraz, to właśnie również GW-9400 i ciekaw jestem jak za rok będzie wyglądał.

Jestem typem nosiciela zegarka bardziej, aniżeli kolekcjonera dlatego chętnie zaprezentuję w przyszłości jego zużycie  :D.

 

Mimo to nadal zastanawiam się, skąd rysy na deklu u Ciebie  ^_^

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.