Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej - uwierz nie lepiej - automat, niezależnie czy to Seiko 5 czy Omega czy też inne "coś tam" w zasadzie daje Ci zawsze to samo, trzy wskazówki tarcza, czasem datownik, czasem chrono i koniec na tym  - a g-shock już nie koniecznie... choć jest ich tyle to tak naprawdę każdy jest inny, każdy, albo prawie każdy model daje Ci możliwość personalizacji, zmian go stricte pod Ciebie, na większość "G" nie musisz dmuchać, chuchać, jak gdzieś dupniesz to nic się nie stanie a jak się stanie to 35PLN i bezel wymienisz sam bez stresu... z automatem jest inaczej, a najgorsze jest to że jak już go kupisz to się szybko okazuje że, pomimo ceny, to jednak nic nadzwyczajnego - bo "dusza" i tak jest robiona w fabryce jak moduły do Casio...

Reasumując - zdecydowanie uważam że lepiej mieć kilka Casio niż jeden nieco droższy automat... a nawet powiedziałbym że lepiej mieć jedno Casio niż jeden automat... :D

 

 

Daito, i tutaj uważam nieco inaczej, tak jak poszczególne G róznią się od siebie tak automaty również, wrzucenie ich do jednego worka to tak jak by wrzucić wszystkie Casio i powiedzenie że to tylko "bateryjki". Tutaj przychodzi mi na myśl pewne powiedzenie by nie dzielić "włosa na czworo", " nie piekne co jest piekne, ale co się komu podoba", :)

Tabarts, gratulacje :)

 

U mnie nareszcie zegarek odpowiedni do Deep Desk Diving-u ;)

 

 

Panowie gratulacje, niech się dobrze noszą i cieszą.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek froga najlepszy :)

fakt :)

 

To pochwal się drugą połową, bo jest na co popatrzeć. Ciekawi mnie co tam uzbierałeś.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Druga połowa :)

 

7TCPoJt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt :)

 

Druga połowa :)

 

 

Bardzo fajna kolekcja. Gratulacje.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze wskazaniem na pierwszą połowę ... Jak dla mnie

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito, i tutaj uważam nieco inaczej, tak jak poszczególne G róznią się od siebie tak automaty również, wrzucenie ich do jednego worka to tak jak by wrzucić wszystkie Casio i powiedzenie że to tylko "bateryjki". Tutaj przychodzi mi na myśl pewne powiedzenie by nie dzielić "włosa na czworo", " nie piekne co jest piekne, ale co się komu podoba", :)

Daj spokój Piotrowi, wrzucił "Brajtka" bo chciał się pochwalić zegarkiem w tym dziale  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś Froga potrzebuje,

jak ktoś chce żyć z takim płazem,

niech na Watchia się loguje,

tylko szybko, pełnym gazem.

 

Jest za mniej niż cztery setki

a waluta funt brytyjski,

ma też wszystkie "papers", metki,

to oryginał jest, nie chiński.

 

Bo wnet zaraz u nich zniknie,

tak jak Gulf im znikł ze stocku.

Niechaj każdy szybko "łyknie"

To najlepszy deal w tym roku.

 

Potem, jak już ochłoniecie,

i jak żona sprzedać każe,

będzie można opchnąć przecie,

z zyskiem sprzedać, na bazarze.

 

 

 

Wybaczcie Panowie, cały wieczór bajek wierszem pisanych się dziecku naczytałem, to mnie trochę poniosło.

 

;)

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega wiersz Frog faktycznie w dobrej cenie

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym koniec. Chyba. Na MR-G mnie nie stać, a na niedzielę będzie Seiko Kostki nie mam żadnej bo póki co nie mogę się przekonać do takiego kształtu zegarka.

Czasem sobie myślę czy nie lepiej by było mieć jednej "tańszej Omegi" np. jakiś model Seamaster niż iść w takie ilości Casio. Dobrze, że chociaż zakupy nie po cenach TT. Lubię każdego z nich i staram się w każdym chodzić. Choć coraz częściej mam wyrzuty, że to już jest lekka głupota Macie czasem takie "wyrzuty"?

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

attachicon.gif20180807_221352.jpeg

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Macie i u mnie dlatego te które się nudzą lub są nienoszone lądują na bazarku, choć czasami ciężko mi się z nimi rozstawać, a czasami nawet wracam do niektórych :)

 

Nie lepiej - uwierz nie lepiej - automat, niezależnie czy to Seiko 5 czy Omega czy też inne "coś tam" w zasadzie daje Ci zawsze to samo, trzy wskazówki tarcza, czasem datownik, czasem chrono i koniec na tym  - a g-shock już nie koniecznie... choć jest ich tyle to tak naprawdę każdy jest inny, każdy, albo prawie każdy model daje Ci możliwość personalizacji, zmian go stricte pod Ciebie, na większość "G" nie musisz dmuchać, chuchać, jak gdzieś dupniesz to nic się nie stanie a jak się stanie to 35PLN i bezel wymienisz sam bez stresu... z automatem jest inaczej, a najgorsze jest to że jak już go kupisz to się szybko okazuje że, pomimo ceny, to jednak nic nadzwyczajnego - bo "dusza" i tak jest robiona w fabryce jak moduły do Casio...

Reasumując - zdecydowanie uważam że lepiej mieć kilka Casio niż jeden nieco droższy automat... a nawet powiedziałbym że lepiej mieć jedno Casio niż jeden automat... :D

 

Powiedział gość (sorki Piotr), który ma Brajtka :D:P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna kolekcja. Gratulacje.

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Przyłączam się do gratulacji

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

murcins - Zacna kolekcja. :)

Dzięki Pnowie :D

Teraz wszyscy co kupili nowego MTG na pasku będą sprzedawać :P Pojawiły się fotki wersji prawidłowej. Sory za jakość niektórych fotek ale narazie lepszych nie ma.

38843982_2092402210802064_5381995584150338716379_2290538927639500_7590503845478738732207_2290538710972855_3250539001752338768482_2290539880972738_1344756678444138728904_2290554897637903_84849021546187

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszyscy co kupili nowego MTG na pasku będą sprzedawać :P Pojawiły się fotki wersji prawidłowej. Sory za jakość niektórych fotek ale narazie lepszych nie ma.

No teraz wygląda normalnie, tak jak powinien, bo na tej gumce od weków to tak średnio było. Jak dla mnie oczywiście. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z solarem i WC to wyboru nie masz zbyt dużego; najpopularniejszy GW-M-5610, ewentualnie GW-5000 albo GWX-5600 z tym że on ma pływy - jest jeszcze GW-5510 ale musiałbyś mieć cierpliwość do przycisków bo ciężko się je wciska. Od razu powiem że u mnie różnica miedzy GW-M5610 a GW-5000 była kolosalna - niby taki sam zegarek, te same możliwości, bo moduł ten sam ale odbiór zegarka zdecydowanie inny na korzyść 5000. Albo na początek olej solar i WC i uderz w skręcane limitki DW-50XX...

Trochę sie gubie w tych modelach. Muszę to ogarnąć i chyba rzeczywiście cos poszukam bez WC ale solar mógłby być. Wygoda.

Jak ktoś Froga potrzebuje,

jak ktoś chce żyć z takim płazem,

niech na Watchia się loguje,

tylko szybko, pełnym gazem.

 

Jest za mniej niż cztery setki

a waluta funt brytyjski,

ma też wszystkie "papers", metki,

to oryginał jest, nie chiński.

 

Bo wnet zaraz u nich zniknie,

tak jak Gulf im znikł ze stocku.

Niechaj każdy szybko "łyknie"

To najlepszy deal w tym roku.

 

Potem, jak już ochłoniecie,

i jak żona sprzedać każe,

będzie można opchnąć przecie,

z zyskiem sprzedać, na bazarze.

 

 

 

Wybaczcie Panowie, cały wieczór bajek wierszem pisanych się dziecku naczytałem, to mnie trochę poniosło.

 

;)

Gdzie ten frog? Znaleźć nie mogę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,.. na początek ?  na początek to najlepiej weź do reki kilka modeli i zorientuj się co ci najlepiej przypasuje,bo wszystkie kostki sa fajne, tylko trzeba wiedzieć co się chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz.

Odkupię za pół ceny <_<

Jak by co to pierwszy w kolejce :)

Edytowane przez pablozpueblo

Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz obwód nadgarstka? Jeśli masz się męczyć z za dużym zegarem, to bez sensu. U mnie na 18,5cm nadgarstku jest MZ w sam raz, a i na mniejszym myślę, że byłoby ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie zastanawiaj. Ja się musiałem pozbyć z powodu wady wzroku, ale rozwala inne G w przedbiegach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17-17,5. Lipa kompletna. Przymierzałem w sklepie za 5k, dużyyyy

A nie mogę o nim przestać myśleć.

Serio. Jak Ci nie podpasuje to ja wezmę jak mudmana.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.