Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się wymiany baterii nie boję - na Alle.... po 2zł szt. :) Liczy się dobra zabawa :wub:

 

Znalazłem taką informację :

Zegarek zasilany jest wymienną baterią CR2025.

Na pocieszenie otrzymujemy wskaźnik rozładowania baterii, który sygnalizuje ikonką na wyświetlaczu, że nadszedł czas na wymianę.

Czas działanie na jednej baterii to 2 lata.

KRZYSIO nie warto przekonywać "starych wyjadaczy" ;) - każdy ma trochę racji...

 

Na moje to jak będzie gwg-b1000 /gwg-b2000 z solarem i innymi bajerami i jeszcze nie będzie przepastnie wielki, to większość nie będzie nawet zwracała uwagi na aplikację ;)

Swoją drogą nie mogę się już doczekać....9b678bb2c9a69454d7f3f5a0c0b6bd5a.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym zegarkiem jest mega zabawa , a czy nie o to w tym chodzi? Przy okazji jest ładny i przyjemnie się nim pobawić ;)

 

Za 1300PLN znajdziesz sporo lepszych okazji czy "zabawek" które dadzą zdecydowanie więcej możliwości do zabawy niż "wciskanie knefli" i gapienie się na łapę... frajdy też może być zdecydowanie więcej i użytkowo też będzie więcej korzyści - taka pralka na ten przykład, albo piekarnik - można się bawić do bólu i oprócz przycisków są też pokrętła... :D :D :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1300PLN znajdziesz sporo lepszych okazji czy "zabawek" które dadzą zdecydowanie więcej możliwości do zabawy niż "wciskanie knefli" i gapienie się na łapę... frajdy też może być zdecydowanie więcej i użytkowo też będzie więcej korzyści - taka pralka na ten przykład, albo piekarnik - można się bawić do bólu i oprócz przycisków są też pokrętła... :D :D :D :D

A w nagrodę dwie blachy ciasta (jak mawiają Poznaniacy) albo pachnące pranko :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w nagrodę dwie blachy ciasta (jak mawiają Poznaniacy) albo pachnące pranko :)

No baaa... dodatkowo oba urządzenia posiadają zegarek i nie trzeba ich parować ze smartfonem żeby poprawnie działały :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaa... dodatkowo oba urządzenia posiadają zegarek i nie trzeba ich parować ze smartfonem żeby poprawnie działały :D

Do czasu, do czasu ...

Już niedaleko do czasów, kiedy każdy będzie miał wszepionego mikroczipa i będzie się mógł "parować" z czym tylko zechce. A Wielki Brat będzie się mógł łączyć ze wszystkimi, czytać myśli, kierować myślami i postępkami a w razie popełnienia myślozbrodni "wyłączyć" klienta (unperson).

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rok_1984


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najwyższy czas żeby olać wszystko i jechac w Bieszczady, albo przenieść się do jakiegoś bardziej cywilizowanego kraju typu... Kirgistan, Turkmenistan albo Mołdawia - w tej ostatniej świetne wino prawie darmo można kupić tak że korzyść jest...  :D  :D

 

DSC06783.jpg

 

DSC06647.jpg

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najwyższy czas żeby olać wszystko i jechac w Bieszczady, albo przenieść się do jakiegoś bardziej cywilizowanego kraju typu... Kirgistan, Turkmenistan albo Mołdawia - w tej ostatniej świetne wino prawie darmo można kupić tak że korzyść jest...  :D  :D

Albo do Omska B)

A pokazany zegar z serii MTG ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pokazany zegar z serii MTG ?

GPW-1000, jako że we wszystkich wymienianych przeze mnie miejscach kiepsko z zasięgiem - z sentymentem wspomniałem ten sikor bo synchronizację GPS posiada ;):D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi ;) Ja zachowam GWG-1000 i GG-B100 w kolekcji. Wydaje mi się, że ta para znakomicie się uzupełnia. GWG-B1000 może okazać się rozczarowaniem za znacznie większe pieniądze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GWG-B1000 może okazać się rozczarowaniem za znacznie większe pieniądze ;)

To prawda - oczywiście o ile kiedykolwiek taki model się pojawi ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawi się i plotki już mówią o początku nowego roku.

Edytowane przez ShoRtie

GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baaa... dodatkowo oba urządzenia posiadają zegarek i nie trzeba ich parować ze smartfonem żeby poprawnie działały :D

Ale na rękę ich nie założysz

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na rękę ich nie założysz

No wiesz... wszystko zależy od ręki :D a po drugie jak patrzysz na "rozmiarówkę" niektórych modeli to tez się wydawało że nikt tego na rękę nie założy bo wielkie, a jak przejrzysz foty na forum to się okaże że jednak da radę... 16cm w obwodzie i dyma po ulicy - a przynajmniej zakłada na chwilę żeby fote zrobić potem przekłada na Rolex'a 36mm na resztę dnia, bo wygodniejszy, tak że z pralka czy piekarnikiem też się coś wymyśli - jakieś szelki, albo pasy  ;)  :D  :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... wszystko zależy od ręki :D a po drugie jak patrzysz na "rozmiarówkę" niektórych modeli to tez się wydawało że nikt tego na rękę nie założy bo wielkie, a jak przejrzysz foty na forum to się okaże że jednak da radę... 16cm w obwodzie i dyma po ulicy - a przynajmniej zakłada na chwilę żeby fote zrobić potem przekłada na Rolex'a 36mm na resztę dnia, bo wygodniejszy, tak że z pralka czy piekarnikiem też się coś wymyśli - jakieś szelki, albo pasy ;):D:D

Ale to nadal nie jest pralka ani piekarnik ;) chociaż fakt, palnik już był ;)

Już niedługo...

724fb85b2406c0675aba207dd21d9fb1.jpg3ef38f960d5420d60a56553cdf6dde98.jpg

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GST-B200 całkiem przyjemny - większy od GW-9400?

 

Edit:

Czarna wersja ma "srebrne" śrubki :blink: masakra - kto im te projekty robi?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest - o gustach się nie dyskutuje, Mówili mi, że pomarańczowa wersja jest słaba a okazało się że IMO najlepsza ;)

Wracając do nowej wersji króla mudmasterów okaże się, że chcąc upchać wszystkie nowinki będzie wielkości mikrofalówki i będzie wymagał współpracy ze smartfonem, bo to jednak taki trend nastał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładnie się prezentuje. Podoba mi się.  Widzę, że pora się zdecydować na taką kostkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na pozbyciu nówkę w pełnym komplecie.

Jak coś to zapraszam na priv :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.