Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vitriol

Snoopy vs Daytona

$25k a jedno białe chrono  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest _gosc_

Przy całej mojej miłości do Speedmastera, w tym przypadku zdecydowanie Daytona (a już szczególnie uwzględniając ceny obu zegarków).

Snoopy jest piękny, jednak patrząc na całokształt stawiam na Daytonę :)

3. Speedmaster Moon + Mitsukoshi dial mod. Ładniejszy od obydwu powyżej i nie trzeba płacić za hajp.

Omega_Speedmaster_Mitsukoshi_mod.jpg

1dFQTya.png

Mitsukoshi fajny, ale celowo zestawiłem zegarki o podobnej wartości i takie co pojawiają się na sprzedaż częściej niż raz w roku.

Edited by vitriol

głos na Snoopiego, za świetną limitkę, której wartość ciągle rośnie a na początek wystarczyło 30k zł  

JACEK

ponieważ hype jest na obydwa zegarki mogę skoncentrować się na innych elementach: design 1 -0 dla R za zbalansowaną tarczę z koroną zamiast penisa i kultowe pushery, mechanizm 1-1 ( inhouse jest „lepszy” ale przy wielu zegarkach wolę manual niż automat :), własności użytkowe 1-0 dla R ( za WR i bransoletę ), heritage 1-1 . Czyli jednak Daytona.

Guest Passero

Mój głos na Omegę... ale, podobnie jak Piter, wolałbym w tym zestawieniu Mitsukoshi bądź Apollo XI 35th ;)

taadamm  bezapelacyjnie Snoopy :D

Snoopy za nienachalny bezel :)

Snoopy bezkonkurencyjny, unikatowy zegarek. Przy całej sympatii do historii Daytony, ot kolejny ceramiczny Rolex.

Snoopy - za to, że jest wyjątkowy.

I'm not myself, but not dead and not for sale...

Guest Passero

Ja pitole, pierwsza ankieta, w której Rolex przegrywa z Omegą ;)

To taka „zemsta” na Rolexie za niedostępność ;-)

Zdecydowanie Snoopy - wyjątkowa wersja wyjątkowego zegarka.

Daytona - poza ceną i logo nic szczególnego.

@Passero, co w tym dziwnego ? :D

Edited by vitriol

Guest _gosc_

Chyba naprawdę nie rozumiem hype'u za tym modelem Speedmastera - poza fantastycznym dekielkiem, jedna ze słabszych limitek :)

Chyba naprawdę nie rozumiem hype'u za tym modelem Speedmastera - poza fantastycznym dekielkiem, jedna ze słabszych limitek :)

A tak szczerze, daytona Ci się wizualnie podoba? Edited by sanik

Guest _gosc_

A tak szczerze, daytona Ci się wizualnie podoba?

Generalnie, tak.

Choć gdyby to był wybór między klasycznym Speedmasterem a Daytoną to bym wybrał klasyka, który jak dla mnie wygrywa estetycznie z Rolexem.

Za Snoopim jest cała historia - od testów i wypraw księżycowych przez kłopoty Apollo 13 po nagrodę Silver Snoopy Award.

Daytona - kiedyś taki zegarek miał Paul Newman i niedawno ten jego egzemplarz sprzedano za obłędne pieniądze. Poza tym jest znana z tego że jest znana i że nie można jej kupić bo niby robią ale albo nie robią albo wszystko dają Chińczykom i Arabom. Fajny zegar ale dla mnie to Snoopy ma „to coś” :)

Trudny wybór, jak dla mnie... chyba jednak minimalna przewaga na korzyść Rolex-a

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.