Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

Kruk monitoruje grupy na FB, nic nowego. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kruk monitoruje grupy na FB, nic nowego. 
Grubo:) Trudno kupię suba z drugiej ręki a milgaussa zamówienie sobie na kogoś i po problemie:) Niech dalej walczą z wiatrakami.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, warloard napisał(-a):

Grubo:) Trudno kupię suba z drugiej ręki 
 

Za 60k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Za 60k?

A kto bogatemu zabroni? 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kto bogatemu zabroni? 
Właśnie:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni ustalić w umowie jak i kiedy można sprzedać. 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to prawda co pisze Filip, to przecież to jest piękne, brawa dla Kruka że im się chce takie akcje robić. Wszystkich inwestorów nie wyeliminują, ale próbować warto . Powinno to ucieszyć użytkowników forum, bo jak wiele razy tutaj czytałem że przez flipperów nic się nie da kupić w normalnej cenie, a biedni koneserzy chcieliby kupić dla siebie żeby nosić i nie są zainteresowani szybką sprzedażą na FB.
Tak brawa dla nich. Jak dla PISU za nowy ład.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi proszę, ignorantowi. Jak Kruk monitoruje rynek? Jeśli kupię sobie Rolexa i wystawię go tu na forum lub OLX jako czesiekwiesiek a następnie pójdę zamówić kolejnego to skąd oni wiedzą że ja to ja? Na FB to zrozumiem że nazwisko kojarzą? Przecież w sklepie też nie muszę nazwiska podawać, chyba że chodzi o to że podaję na liście chętnych na zakup. Ale przecież naród polski sprytny jest, zawsze można na żonę, wujka itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, beniowski napisał(-a):

Wytłumaczcie mi proszę, ignorantowi. Jak Kruk monitoruje rynek? Jeśli kupię sobie Rolexa i wystawię go tu na forum lub OLX jako czesiekwiesiek a następnie pójdę zamówić kolejnego to skąd oni wiedzą że ja to ja? Na FB to zrozumiem że nazwisko kojarzą? Przecież w sklepie też nie muszę nazwiska podawać, chyba że chodzi o to że podaję na liście chętnych na zakup. Ale przecież naród polski sprytny jest, zawsze można na żonę, wujka itd.

Ty sobie możesz kupić na wujka i wystawić jako czesiekwiesiek a Kruk nie musi Ci się z niczego tłumaczyć, namierzą Cię - trafnie albo nie  - i napiszą że zgodnie z regulaminem wykreślają Cię z powodu przedłużającej się niedostępności danego modelu a wpis na listę oczekujących nie jest umową przedwstępną ani umową sprzedaży. 

W sklepie podajesz swoje dane i podpisujesz formularz chociaż nie pamiętam czy ktoś weryfikował ich prawdziwość. Mogłem brać na wujka.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie napiszą mi że mnie wykreślają bo im się moje zachowanie nie podoba, ale że bla bla nie ma danego modelu. Jak to dobrze że już nie muszę Rolexa kupować. A jak mi się zachce, to się zapiszę w Mediolanie czy Paryżu, a co😁.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post więc się przy okazji przywitam. Nie mam Rolexa i się nie znam w kwestiach zegarkowych. 
 

Ale nawiazując do „namierzania” wpisując się na listę podajecie numer telefonu do kontaktu. Jeżeli ktoś wystawi później zegar do sprzedaży i również poda ten sam numer do kontaktu to choćby miał nazwę użytkownika „Zenon z kition” nie trudno to powiązać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Czyli nie napiszą mi że mnie wykreślają bo im się moje zachowanie nie podoba, ale że bla bla nie ma danego modelu. Jak to dobrze że już nie muszę Rolexa kupować. A jak mi się zachce, to się zapiszę w Mediolanie czy Paryżu, a co😁.

Na Suba w Paryżu lub Mediolanie powiadasz? ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, beniowski napisał(-a):

Czyli nie napiszą mi że mnie wykreślają bo im się moje zachowanie nie podoba, ale że bla bla nie ma danego modelu. Jak to dobrze że już nie muszę Rolexa kupować. A jak mi się zachce, to się zapiszę w Mediolanie czy Paryżu, a co😁.

Nie wiem co napiszą bo na razie z niczego mnie nie wykreślili ale formularz wpisu na listę oczekujących ma takie warunki że w zasadzie nikt nic nie musi a jedną z przyczyn rezygnacji z realizacji zamówienia przez Kruka może być wycofanie modelu lub przedłużający się brak dostępności. No więc, skoro januszmarian zamówił Daytonę, Cermita, Pepsi, Polara i Batmana to czesiekwiesiek może brać platynowego DD albo nic ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mario1971 napisał(-a):

Na Suba w Paryżu lub Mediolanie powiadasz? ;)

Mnie Sub nie kręci, ale pomimo trudności tu u mnie można spróbować się podpiąć pod stałego klienta salonu, a takowych kilku znam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beniowski napisał(-a):

Mnie Sub nie kręci, ale pomimo trudności tu u mnie można spróbować się podpiąć pod stałego klienta salonu, a takowych kilku znam.

Sorry, nie mogłem się powstrzymać! 🤣

 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta sytuacja to dramat. Skoro coś kupiłem i stanowi to moją własność to ch... Krukowi do tego co z tym później zrobię. Pominę fakt, że to oni doprowadzili do takiej patologicznej sytuacji, że zegarek za 45 k to wielkie dobro luksusowe na który nasz tępy naród musi czekać.
Jutro mnie ochrona będzie wyprowadzać bo nie pamiętam kiedy bylem tak zdenerwowany.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, mario1971 napisał(-a):

Sorry, nie mogłem się powstrzymać! 🤣

 

Ależ proszę bardzo. Wąski to bardzo fajna postać, dziękuję za porównanie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, warloard napisał(-a):


Jutro mnie ochrona będzie wyprowadzać bo nie pamiętam kiedy bylem tak zdenerwowany.

 

 

Czuję się zaproszony. W jakim salonie i o której będziesz? 🤪😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, warloard napisał(-a):

Dla mnie ta sytuacja to dramat. Skoro coś kupiłem i stanowi to moją własność to ch... Krukowi do tego co z tym później zrobię. Pominę fakt, że to oni doprowadzili do takiej patologicznej sytuacji, że zegarek za 45 k to wielkie dobro luksusowe na który nasz tępy naród musi czekać.
Jutro mnie ochrona będzie wyprowadzać bo nie pamiętam kiedy bylem tak zdenerwowany.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Bedziesz im plakac dlaczego nie chca Ci sprzedac? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
2 minuty temu, Upa napisał(-a):

Bedziesz im plakac dlaczego nie chca Ci sprzedac? 

Placisz 10% zaliczki, czekasz rok i dostajesz tel że zegarka niema. Tylko chyba mniej inteligenty ktoś żeby brzydko nie powiedzieć głupi by się nie zdenerwował. Ja potrafię mieć nerwy gdy czekam na zegarek o dzień za długo. Na szczęście swojego nie kupowałem u AD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz im plakac dlaczego nie chca Ci sprzedac? 
Nie po prostu ich zwyczajnie opier... z batmanem którego niby sprzedałem na ręce:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Placisz 10% zaliczki, czekasz rok i dostajesz tel że zegarka niema. Tylko chyba mniej inteligenty ktoś żeby brzydko nie powiedzieć głupi by się nie zdenerwował. Ja potrafię mieć nerwy gdy czekam na zegarek o dzień za długo. Na szczęście swojego nie kupowałem u AD
Dlatego lepiej przepłacić i mieć spokój. Pepsi też kupiłem za 60 k z drugiej ręki i jak tak patrzę to wcale nie było tak dużo.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość KapoPi
6 minut temu, warloard napisał(-a):

Nie po prostu ich zwyczajnie opier... z batmanem którego niby sprzedałem na ręce:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Dlatego lepiej przepłacić i mieć spokój. Pepsi też kupiłem za 60 k z drugiej ręki i jak tak patrzę to wcale nie było tak dużo.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Dokładnie

Ja swoje dj kupiłem praktycznie w cenach salonowych. No za tego nowego dalem w pln niecałe 2k więcej. Bo retail był 7.950€. Jak za ten cyrk to dla mnie nieduża kwota, bardzo. Wiadomo inaczej się ma sprawa przy droższych modelach jak daytona w platynie czy coś, ale tak to.. rozumiem dla niektórych magia czekania, ale dla mnie zabawa klientami i niestety poniekąd to że takie sytuacje się wogole zdarzają, I to często, na całym świecie,  nie świadczy zbyt.dobrze o marce. A może o tych AD. Już sam niewiem. Za szalone to wszystko dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Policja to tam daje mandaty za brak maseczki:)

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że każda metoda na zlikwidowanie patologii jest dobra. Znam przypadek, gdzie pewien Pan z tego forum (pozdrawiam) odebrał w ciągu 2 ostatnich lat 3 Suby (w tym Hulka), Batmana i Pepsi. Oczywiście wszystkie max kilka dni po zakupie lądowały na chrono24. A i wszystkie zegarki odbierał na swoje nazwisko, nie na słupa. 


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, warloard napisał(-a):

Dla mnie ta sytuacja to dramat. Skoro coś kupiłem i stanowi to moją własność to ch... Krukowi do tego co z tym później zrobię. Pominę fakt, że to oni doprowadzili do takiej patologicznej sytuacji, że zegarek za 45 k to wielkie dobro luksusowe na który nasz tępy naród musi czekać.
Jutro mnie ochrona będzie wyprowadzać bo nie pamiętam kiedy bylem tak zdenerwowany.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
 

Dobrze, że Ci nie sprzedali. :) Zrobiło mi to dzień. Skoro piszesz, że "nasz tępy naród" to mnie to bardzo cieszy. Cwaniaczkom liczącym na szybki zysk niech ukrócą to inwestowanie, niech się bawią w bitcoiny.

Edytowane przez Admof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.