Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, mario1971 napisał(-a):

Eee tam, od razu bardziej pożądany. Po prostu użytkowy i uniwersalny zegarek, dodatkowo bardzo wygodny.

Mówiłem o konfiguracji :) Bezel, jubilee i do tego niebieski. Wersje bez karbowania albo bez jubilee czasami leżą w gablocie i czekają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ktoś ma i mu się bardzo air king nie podoba to przyjmę ;)

 

Z air kingiem pewnie będzie tak samo jak z innymi rolkami. Jak zakończą produkcję to nagle będzie hype i poszukiwanie. Trochę jak z milgaussem jak biała tarcza była dostępna to nikomu się nie podobał, a teraz jak już jej nie ma to zegarki z białą tarczą zaczynają być droższe do reszty 

Bez tytułu.png


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK jest fajnym zegarkiem dla nastolatka. Gdybym miał teraz dla dzieciaków coś kupić , był by to właśnie AK. To taki mało poważny Rolex , nie znaczy , że zły. Takie moje spostrzeżenie.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tak, RAK to fajny zegarek dla nastolatka gdyby mój syn miał teraz 13, a nie 2 lata, to pewnie bym mu kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Szyszkops napisał(-a):

O tak, RAK to fajny zegarek dla nastolatka emoji13.png gdyby mój syn miał teraz 13, a nie 2 lata, to pewnie bym mu kupił emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Kupienie dwulatkowi jest lepszym pomysłem - za 10 lat masz nówkę która będzie hitem ...albo kitem 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O tak, RAK to fajny zegarek dla nastolatka gdyby mój syn miał teraz 13, a nie 2 lata, to pewnie bym mu kupił

Czasy się zmieniają , tak samo jak w niektórych środowiskach zwyczaje. Jasne , że nie miałem na myśli 12-sto latków. W stanach na 16-setkę różne prezenty dzieciakom się daje. W zależności od grubości portfela , jedni kupią starą Honda Civic inni BMW Msport , znam takich co kupują zegarek Shinola z dedykacją i znam takich , którzy dają Rolex DD lub Patka Nautilusa , również z wpisaną dedykacją. Od czasu do czasu , mój 14 letni syn pożycza Rolka ode mnie
Zdziwił byś się , gdybys zobaczył jakimi furami uczniowie z High school do szkoły jeżdżą. Taki AK to tak naprawdę marny wydatek.
Oczywiście każdy ma inne podejście do tematu. Jak pisałem wcześniej , gdybym miał , musiał , chciał brał bym ten model pod uwagę.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze że mój syn woli moje stare Casio od Rolexów. Mam święty spokój, nie muszę myśleć co mu sprezentować, a tym samym na kierowcę TIR-a się przekwalifikowywać żeby mnie było stać na takie prezenty dla dziecka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój syn nosi Seiko Padi "Pepsi" Mini Turtle i jest z niego bardzo zadowolony. Czeka na moją Certinę, jak tylko mu łapka trochę urośnie. Żaden z moich zegarków nie podoba mu się tak bardzo, jak jego Seikacz. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla młodych liczą się się tylko smarty, najlepiej appla. Żaden gówniarz, sam z siebie, nie indoktrynowany, nie będzie chciał zegarka mechanicznego, który tylko pokazuje czas i ewentualnie datę, a w dodatku jest niedokładny. Teraz wybiera się urządzenia wielofunkcyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie życie nauczyło nigdy nie mówić „nigdy”, „tylko” i „zawsze”. I jak obserwuję sobie kto nosi smartwatche, to z mojej obserwacji wynika że ten gadżet jest bardziej popularny wśród dorosłych niż nastolatków. Nastolatki, oprócz smartwatchy, lubią nosić też Swatche, zwykle zegarki albo … nic nie noszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

A mnie życie nauczyło nigdy nie mówić „nigdy”, „tylko” i „zawsze”. I jak obserwuję sobie kto nosi smartwatche, to z mojej obserwacji wynika że ten gadżet jest bardziej popularny wśród dorosłych niż nastolatków. Nastolatki, oprócz smartwatchy, lubią nosić też Swatche, zwykle zegarki albo … nic nie noszą.

Wcale mnie to nie dziwi bo smartwatch ciągle jeszcze jest podporządkowany funkcji które spełnia a nie traktowany jak dobro luksusowe do pokazywanie statusu sobie lub innym.

Gdyby to miało wydajniejszą baterię, a najlepiej coś w rodzaju Eco-Drive to sam bym się mocno zastanawiał czy nie lepiej nosić wielofunkcyjny i naprawdę użyteczny smartwatch zamiast drogiego i pięknie wykonanego ale pokazującego tylko godzinę i datę zegarka mechanicznego.

Na razie zniechęca mnie konieczność codziennego albo prawie codziennego ładowania ale kto wie co dalej... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bugs napisał(-a):

Na razie zniechęca mnie konieczność codziennego albo prawie codziennego ładowania ale kto wie co dalej... 

A to nie jest tak, że odkładasz go na noc na ładowarkę indukcyjną a rano masz full power ⁉️
No chyba że preferujesz kangurka 🦘


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

A to nie jest tak, że odkładasz go na noc na ładowarkę indukcyjną a rano masz full power ⁉️
No chyba że preferujesz kangurka 🦘

Ja zegarek noszę non stop a często jestem poza domem dłużej niż 12h. 

Ładowanie telefonu jeszcze jakoś trawię - ładowarka w torbie, uchwyt ładujący w aucie, trzecia w domu itd ale z zegarkiem bym tak nie chciał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bugs napisał(-a):

Ja zegarek noszę non stop a często jestem poza domem dłużej niż 12h. 

Ładowanie telefonu jeszcze jakoś trawię - ładowarka w torbie, uchwyt ładujący w aucie, trzecia w domu itd ale z zegarkiem bym tak nie chciał.

To rzeczywiście niekomfortowo :huh:

Moze kiedyś zrobią smartłocze kinetyki 🕰


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Bugs napisał(-a):

Na razie zniechęca mnie konieczność codziennego albo prawie codziennego ładowania ale kto wie co dalej... 

 

Moja żona używa Honor Watch GS Pro. Ostatnio ładowała go 2 tygodnie temu i ma w tej chwili 20% baterii przy treningu uruchamianym raz dziennie, do tego na stałe włączony monitoring tętna, snu, stresu itp. Bez włączonych treningów, zwłaszcza tych które używają GPS bateria starcza spokojnie na miesiąc. 

 

Godzinę temu, Jędrula.wawa napisał(-a):

To rzeczywiście niekomfortowo :huh:

Moze kiedyś zrobią smartłocze kinetyki 🕰

 

Już zrobili :) 

https://sequentworld.com/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Szyszkops napisał(-a):

O tak, RAK to fajny zegarek dla nastolatka emoji13.png gdyby mój syn miał teraz 13, a nie 2 lata, to pewnie bym mu kupił emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png

Ja kupiłem Moona w roku urodzenia syna i w sumie planuję oddać mu na 18/21 urodziny. Czy uda się utrzymać zegarek, to zobaczymy, ale taki plan jest. Rolka odebrać w roku/dacie urodzenia to już plan praktycznie niewykonalny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem Moona w roku urodzenia syna i w sumie planuję oddać mu na 18/21 urodziny. Czy uda się utrzymać zegarek, to zobaczymy, ale taki plan jest. Rolka odebrać w roku/dacie urodzenia to już plan praktycznie niewykonalny

Trzeba stosować dobry kalendarzyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, facecik napisał(-a):

Dla młodych liczą się się tylko smarty, najlepiej appla. Żaden gówniarz, sam z siebie, nie indoktrynowany, nie będzie chciał zegarka mechanicznego, który tylko pokazuje czas i ewentualnie datę, a w dodatku jest niedokładny. Teraz wybiera się urządzenia wielofunkcyjne.

 

A tu taki młody całkiem nieźle poinformowany o Rolexach. Pracuje w e-sporcie. 😉

 

Uwaga dla osób, którym zabrakło maści na ból wiadomo czego w wątku o premiach rocznych: oglądacie na własną odpowiedzialność! 😂

 

 

 

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
A tu taki młody całkiem nieźle poinformowany o Rolexach. Pracuje w e-sporcie.
 
Uwaga dla osób, którym zabrakło maści na ból wiadomo czego w wątku o premiach rocznych: oglądacie na własną odpowiedzialność!
 
 

Wrzuciłem wczoraj i zniknęło ;) wiec coś jest na rzeczy


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, vvv napisał(-a):


Wrzuciłem wczoraj i zniknęło ;) wiec coś jest na rzeczy

 

Dziwne, ponieważ film jest jak najbardziej o sytuacji kolejkowej Rolexa. 🙂

Edytowane przez memento mori

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, memento mori napisał(-a):

 

A tu taki młody całkiem nieźle poinformowany o Rolexach. Pracuje w e-sporcie. 😉

 

Uwaga dla osób, którym zabrakło maści na ból wiadomo czego w wątku o premiach rocznych: oglądacie na własną odpowiedzialność! 😂

 

 

 

 

 

Na pewno jego rodzice żałują, że go nie udusili w nocy poduszką jak był mały

Edytowane przez zielony.m

SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.