Piotr Piątkowski 10293 #8826 Posted July 9, 2024 tak pomyślało 100% chętnych do tego dochodzi jeszcze kwestia jedynego stalowego Rolexa w tym roku i mamy przepis na wylot z listy lub dłuuuugie czasy oczekiwania ps: na oyster wg mnie lepiej wygląda, pasuje mu bardziej stealth lookDla mnie akurat na jubilee to ciekawa opcja nawet jakbym miał pepsi czy batmana. Oczywiście hierarchia byłaby u mnie taka - Pepsi na jubilee, Batman oyster lub jubilee (batgirl), bruce wayne na jubilee. To jest teraz, ale może na żywo BW zaskoczy pozytywnie bardziej niż się spodziewam 0 Share this post Link to post Share on other sites
pdb 854 #8827 Posted July 9, 2024 5 godzin temu, Jan napisał(-a): tak pomyślało 100% chętnych do tego dochodzi jeszcze kwestia jedynego stalowego Rolexa w tym roku i mamy przepis na wylot z listy lub dłuuuugie czasy oczekiwania Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał? Mam wrażenie, że popyt jest aktualnie mniejszy i takie rzeczy się już nie dzieją. Btw. polecam filmik, gdzie ten nowy GMTII jest już powoli pozycjonowany docelowo w hierarchii. 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8828 Posted July 9, 2024 Mnie jeszcze nie wywalili z żadnej listy 🙂 0 Share this post Link to post Share on other sites
_Patryk_ 90 #8829 Posted July 9, 2024 Godzinę temu, pdb napisał(-a): Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał? Mam wrażenie, że popyt jest aktualnie mniejszy i takie rzeczy się już nie dzieją. Btw. polecam filmik, gdzie ten nowy GMTII jest już powoli pozycjonowany docelowo w hierarchii. Kilka miesiecy temu, jak byłem w Kruku pytać co słychać w mojej sprawie, dowiedziałem się, że już nie dzwonią i nie piszą o skresleniu z listy. Czyli złożone zapytanie/zamówienie, przechodzi w nicość...😂 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jan 19719 #8830 Posted July 9, 2024 1 godzinę temu, pdb napisał(-a): Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał? zapytaj tych co na daytone probowali 0 📸@horo_logic_life Share this post Link to post Share on other sites
mario1971 73771 #8831 Posted July 9, 2024 Tu jest potrzebna cierpliwość. 0 To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram. Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8832 Posted July 9, 2024 Tu jest potrzebna cierpliwość. Anielska cierpliwość 0 Share this post Link to post Share on other sites
mrstatler 1959 #8833 Posted July 12, 2024 Wczoraj w Gk zapisałem się na DJ szara tarcza, jubilee, fluted. Można się zapisać na wszystkie warianty oprócz tarczy niebieskiej, zielonej i wimbledon. Od ręki jakiś model tt był, ale nie zapamiętałem wersji. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka 1 Share this post Link to post Share on other sites
pixa_ns 18 #8834 Posted July 12, 2024 3 godziny temu, mrstatler napisał(-a): Wczoraj w Gk zapisałem się na DJ szara tarcza, jubilee, fluted. Można się zapisać na wszystkie warianty oprócz tarczy niebieskiej, zielonej i wimbledon. Od ręki jakiś model tt był, ale nie zapamiętałem wersji. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka Zapytam z ciekawości. Było coś z nowości do obejrzenia? 0 Share this post Link to post Share on other sites
mrstatler 1959 #8835 Posted July 12, 2024 Zapytam z ciekawości. Było coś z nowości do obejrzenia?Nowości to tylko mnie gmt interesuje. Gmt nie mieli w tej chwili, a reszta to nie wiem. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8836 Posted July 12, 2024 Podobno zapisy są na wszystko oprócz GMT, Dayton stalowych i pewnie DayDate 0 Share this post Link to post Share on other sites
pixa_ns 18 #8837 Posted July 12, 2024 1 godzinę temu, a_team napisał(-a): Podobno zapisy są na wszystko oprócz GMT, Dayton stalowych i pewnie DayDate zapewne także yachtmaster ti i pewnie coś jeszcze się znajdzie 😀 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8838 Posted July 12, 2024 Może zapiszą, ale nie wiadomo kiedy przyjdzie. Raczej wszystko inne ok. Warto zapytać, może nie wiadomo jakiego popytu na to w Polsce nie ma, ale nie wiadomo jak z czasem realizacji 0 Share this post Link to post Share on other sites
I_love_britney 2237 #8839 Posted July 14, 2024 W dniu 12.07.2024 o 13:44, mrstatler napisał(-a): Nowości to tylko mnie gmt interesuje. Gmt nie mieli w tej chwili, a reszta to nie wiem. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka Mowili cos o czasie realizacji:)? bo tez zdarzylo mi sie ostatnio zapisac na ten konkretny model:) 0 Share this post Link to post Share on other sites
mrstatler 1959 #8840 Posted July 14, 2024 Mowili cos o czasie realizacji:)? bo tez zdarzylo mi sie ostatnio zapisac na ten konkretny model:)Jeżeli chodzi o dj to 4-6 miesięcy.Następnego dnia byłem w Katowicach i w trakcie rozmowy o Sky sprzedawca wyciągnął wydruki i powiedział o 2 latach czekanie a na Sky Blue. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
I_love_britney 2237 #8841 Posted July 14, 2024 6 minut temu, mrstatler napisał(-a): Jeżeli chodzi o dj to 4-6 miesięcy. Następnego dnia byłem w Katowicach i w trakcie rozmowy o Sky sprzedawca wyciągnął wydruki i powiedział o 2 latach czekanie a na Sky Blue. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka Jestem ciekaw czy otrzymam go do konca roku… A dawno nic nie odbieralem w Rolexie:) 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8842 Posted July 14, 2024 W Silesii w Katowicach jest od ręki DayDate w różowym złocie i brylantami w bezelu 0 Share this post Link to post Share on other sites
mariusz1986 208 #8843 Posted July 14, 2024 A czy ktoś wie ile się czeka na Suba ND? 🤔 0 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8844 Posted July 14, 2024 A czy ktoś wie ile się czeka na Suba ND? Tego Ci nikt nie powie a nie widziałem na forum, żeby ktoś ostatnio odbierał 0 Share this post Link to post Share on other sites
Jan 19719 #8845 Posted July 14, 2024 Nawet na stalowe suby zapisuja? Ciekawe. Czyli ruszyło się trochę 0 📸@horo_logic_life Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Piątkowski 10293 #8846 Posted July 14, 2024 Nie tak dawno zapisywali, sam się zapisałem i czekam na tego z datą 0 Share this post Link to post Share on other sites
mrstatler 1959 #8847 Posted July 15, 2024 W ostatnim czasie odwiedziłem kilka salonów. Konstytucji - ok ; Gk, Silesia świetnie.; Galmok - nie polecam. Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka 0 Share this post Link to post Share on other sites
Wostok111 5499 #8848 Posted July 15, 2024 Nie ma zapisów na OP41, a pozostałe w różnych konfiguracjach można się zapisać, najczęściej złoto lub bicolor. 0 Share this post Link to post Share on other sites
bober5264 4301 #8849 Posted July 17, 2024 Udalo mi się zapisać dziś na czarnego dj36 na jubilee z gładkim bezelem, nikt nie robił zadnego problemu ale gosciu powiedzial że może być sytuacja że zadzwoni jeśli zamówienie zostanie odrzucone Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka 2 Share this post Link to post Share on other sites
michail85 136 #8850 Posted July 20, 2024 (edited) Orientujecie się jaki jest w tej chwili przybliżony czas oczekiwania na Suba no date? Czy jest wogóle możliwość zapisania się na listę oczekujących bez wcześniejszej historii zakopów? Jeśli tak to jaki salon polecacie. Edited July 21, 2024 by michail85 0 Share this post Link to post Share on other sites