Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
szwed

Sytuacja kolejkowa ROLEXa.

Recommended Posts

 
tak pomyślało 100% chętnych do tego dochodzi jeszcze kwestia jedynego stalowego Rolexa w tym roku i mamy przepis na wylot z listy lub dłuuuugie czasy oczekiwania
 
ps: na oyster wg mnie lepiej wygląda, pasuje mu bardziej stealth look

Dla mnie akurat na jubilee to ciekawa opcja nawet jakbym miał pepsi czy batmana. Oczywiście hierarchia byłaby u mnie taka - Pepsi na jubilee, Batman oyster lub jubilee (batgirl), bruce wayne na jubilee. To jest teraz, ale może na żywo BW zaskoczy pozytywnie bardziej niż się spodziewam

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 godzin temu, Jan napisał(-a):

 

tak pomyślało 100% chętnych do tego dochodzi jeszcze kwestia jedynego stalowego Rolexa w tym roku i mamy przepis na wylot z listy lub dłuuuugie czasy oczekiwania :)

 

 

 

Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał? Mam wrażenie, że popyt jest aktualnie mniejszy i takie rzeczy się już nie dzieją.

 

Btw. polecam filmik, gdzie ten nowy GMTII jest już powoli pozycjonowany docelowo w hierarchii.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, pdb napisał(-a):

 

Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał? Mam wrażenie, że popyt jest aktualnie mniejszy i takie rzeczy się już nie dzieją.

 

Btw. polecam filmik, gdzie ten nowy GMTII jest już powoli pozycjonowany docelowo w hierarchii.

 

 

Kilka miesiecy temu, jak byłem w Kruku pytać co słychać w mojej sprawie, dowiedziałem się, że już nie dzwonią i nie piszą o skresleniu z listy.

Czyli złożone zapytanie/zamówienie, przechodzi w nicość...😂

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, pdb napisał(-a):

Ktoś w ogóle ostatnio z listy wyleciał?

zapytaj tych co na daytone probowali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj w Gk zapisałem się na DJ szara tarcza, jubilee, fluted. Można się zapisać na wszystkie warianty oprócz tarczy niebieskiej, zielonej i wimbledon. Od ręki jakiś model tt był, ale nie zapamiętałem wersji.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 godziny temu, mrstatler napisał(-a):

Wczoraj w Gk zapisałem się na DJ szara tarcza, jubilee, fluted. Można się zapisać na wszystkie warianty oprócz tarczy niebieskiej, zielonej i wimbledon. Od ręki jakiś model tt był, ale nie zapamiętałem wersji.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Zapytam z ciekawości. Było coś z nowości do obejrzenia?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zapytam z ciekawości. Było coś z nowości do obejrzenia?
Nowości to tylko mnie gmt interesuje. Gmt nie mieli w tej chwili, a reszta to nie wiem.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 godzinę temu, a_team napisał(-a):

Podobno zapisy są na wszystko oprócz GMT, Dayton stalowych i pewnie DayDate emoji6.png

zapewne także yachtmaster ti i pewnie coś jeszcze się znajdzie 😀

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może zapiszą, ale nie wiadomo kiedy przyjdzie. Raczej wszystko inne ok. Warto zapytać, może nie wiadomo jakiego popytu na to w Polsce nie ma, ale nie wiadomo jak z czasem realizacji

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 12.07.2024 o 13:44, mrstatler napisał(-a):

Nowości to tylko mnie gmt interesuje. Gmt nie mieli w tej chwili, a reszta to nie wiem.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Mowili cos o czasie realizacji:)? bo tez zdarzylo mi sie ostatnio zapisac na ten konkretny model:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mowili cos o czasie realizacji:)? bo tez zdarzylo mi sie ostatnio zapisac na ten konkretny model:)
Jeżeli chodzi o dj to 4-6 miesięcy.
Następnego dnia byłem w Katowicach i w trakcie rozmowy o Sky sprzedawca wyciągnął wydruki i powiedział o 2 latach czekanie a na Sky Blue.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minut temu, mrstatler napisał(-a):

Jeżeli chodzi o dj to 4-6 miesięcy.
Następnego dnia byłem w Katowicach i w trakcie rozmowy o Sky sprzedawca wyciągnął wydruki i powiedział o 2 latach czekanie a na Sky Blue.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka
 

Jestem ciekaw czy otrzymam go do konca roku…

A dawno nic nie odbieralem w Rolexie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ostatnim czasie odwiedziłem kilka salonów. Konstytucji - ok ; Gk, Silesia świetnie.; Galmok - nie polecam.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma zapisów na OP41, a pozostałe w różnych konfiguracjach można się zapisać, najczęściej złoto lub bicolor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Udalo mi się zapisać dziś na czarnego dj36 na jubilee z gładkim bezelem, nikt nie robił zadnego problemu ale gosciu powiedzial że może być sytuacja że zadzwoni jeśli zamówienie zostanie odrzucone

Wysłane z mojego SM-S921B przy użyciu Tapatalka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orientujecie się jaki jest w tej chwili przybliżony  czas oczekiwania na Suba no date? Czy jest wogóle możliwość zapisania się na listę oczekujących bez wcześniejszej historii zakopów? Jeśli tak to jaki salon polecacie.

Edited by michail85

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   1 member

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.