Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Recommended Posts

Zamieniłbym 04,05,06 na 16, 17,18 tak będzie logiczniej jeśli przyjąć że skala manometry zaczyna się od 8 w gorę. Logo rzecz święta i nie należy go zmieniać pod projekt. napisy 10ATM, najbardziej czytelne są w wersji A. 

Zamieniłbym miejscami pole czerwone i kreskowane odniesienie do manometru i pozimu przekroczenia dopuszczalnych wskazań.

juz zleciłem Piotrowi podobne poprawki czekamy na efekt. Pola kolorowe powinny byc od 6-8h czyli tak jak tarant pisal w strategicznych godzinach porannej szamotaniny przed pracą

Cóż, mnie wciąż bardziej podoba się A3, z polskimi "ciśnienie" i "zaprojektowano".

Krem z bordo mogą być bardzo interesujące - rozumiem jednak wątpliwości QV związane z realizacją.

Logo w ramce dla mnie zbyt nowoczesne do tej wersji.

Generalnie jednak bardzo cieszę się,że jesteśmy już na takim etapie zgodności ;)

Cóż, mnie wciąż bardziej podoba się A3, z polskimi "ciśnienie" i "zaprojektowano".

Krem z bordo mogą być bardzo interesujące - rozumiem jednak wątpliwości QV związane z realizacją.

Logo w ramce dla mnie zbyt nowoczesne do tej wersji.

Generalnie jednak bardzo cieszę się,że jesteśmy już na takim etapie zgodności ;)

Treść napisów może być inna. Faktycznie po polsku byłoby lepiej. Piotrek przygotuje A1 z polskimi napisami.

zamiast MAX PRESSURE może być ĆIŚNIENIE MAX i zamiast DESIGNED IN POLAND - ZAPROJEKTOWANO W POLSCE

Edited by QuadrifoglioVerde

to dla uproszczenia A, B czy C?

no dobra - jeszcze wersje A1, B1 i C1

56d7484620ce9701.jpg

C1 - mój ideał - gdyby jednak przemocą większość upierała się przy ramce, to niech będzie... ;) ...czyli B1 z powyższej propozycji.

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

prawdę mówiąc już mam taki wariant /powstał z marszu jako alternatywa/ nie wrzucałem jedynie dlatego że zastosowany font nie ma polskich znaków - ale zaraz wrzucę w takiej formie jak jest.

rys:

747fe2a69b68e5af.jpg

Edited by subarist

ZAPROJEKTOWANO W POLSCE  na pewno z dużych liter wyglądać będzie lepiej. tak naprawdę we wszystkich napisach tylko "Ś" w napisie CIŚNIENIE jest polską literą więc gdy nie znajdziemy alternatywnego fontu z PL znakami to jest to do przełknięcia.

fontu z PL znakami to jest to do przełknięcia.

Zawsze można dorobić Ś

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Nie zapominajmy, że manometr powinien być czytelny.

Mam wrażenie, że ramka wokół logo, choć wygląda fajnie, powoduje jednak, że jest pierwszą rzeczą na którą patrzę.

Tak samo napisy pod wskazówką - czym mniej tym lepiej.

Bardziej przemawia do mnie wcześniejsza wersja A, do której bym dodał "zaprojektowano w Polsce" wersalikami.

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Jak na mój gust Best ok. Tylko czcionka z ciśnieniem jednak Ciut za duża. Reszta mniód.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Moim zdaniem finał. Nie zwracajcie uwagi na przekoszone literki w napisie Zaprojektowano w Polsce to wynik transformacji z Archi cada do pdf.

Jasny-finalny.jpg

Bardzo mi sie podoba świetny jest ten napis - Zaprojektowano w Polsce.

Edited by Topaz

Co do ramki moje zdanie znacie - bardzo podoba mi się pogląd sola. Oficjalne logo VC nie ma ramki...

Zmieniłbym jednak "Ciśnienie Max" na "Ciśnienie Maks./Maksymalne" - chyba tak jest bardziej spójnie językowo.

Edited by Grigoris1

Maximum to z łaciny, i w zasadzie chyba nie ma co na siłę spolszczać. Obie formy są w użytku od dawien dawna.

Z resztą pasuje do nazwy marki która tez jest w łacinie ;-)

Moim zdaniem finał. Nie zwracajcie uwagi na przekoszone literki w napisie Zaprojektowano w Polsce to wynik transformacji z Archi cada do pdf.

Bardzo mi się podoba, lecz trochę bym uprościł. Logo bez ramki oraz jedna wartość ciśnienia np. 1.013MPa

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Pozdrawiam, Wojtek

Jak dla mnie proces projektowania układu tarczy można uznać za skończony. Jedyne co bym jeszcze zrobił to poeksperymentował z fontami. Być może zajdzie się coś ciekawszego.

rXQHFG4.jpg