Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - FORM&FUNCTION

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak to miało być... plan był taki że pierwszym zegarkiem z logo VC będzie jednowskazówkowiec. Była odkładana kasa, było oglądanie zdjęć, było przekonanie że tak właśnie będzie. A potem pojawił się biały F&F na zdjęciach „na żywo”. I zaczęły się 2 tygodnie rozmów z samym sobą. Przekonywanie - poczekaj na tamten, zastanów się, a skończyło się na wizycie w sklepie, przelewie i... czekaniu. Aż do przed chwili. I oto jest. Moja pierwsza Vratka.

 

 

No to wpadłeś w pułapkę :)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lupus_01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zleciłem wykonanie prototypów wersji poniżej. Jeśli kolory indeksów na żywo nie bedą dobrze wyglądać to zastąpimy je białymi polami białej masy luminescencyjnej.

 

Form-Function-Green-and-Red-Grape.jpg

 

z-bia-ymi-indeksami.jpg

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to światło - nie miałem czasu zmienić jeszcze. Prawdę mówiąc myślę o jakimś rally (czarny lub ciemny brąz)

 

edit:

znalazłem chwilę aby zmienić /w ramach eksperymentu/

 

Dla mnie ori pasek najlepiej, później rally a brąz jakoś mi najmniej podchodzi. Co nie znaczy, ze wyglada źle :)

Zleciłem wykonanie prototypów wersji poniżej. Jeśli kolory indeksów na żywo nie bedą dobrze wyglądać to zastąpimy je białymi polami białej masy luminescencyjnej

Trzymam kciuki i czekam ma zdjęcia prototypów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie brązowy właśnie. Nie lubię paskow raylle i ten wybitnie mi tu nie podchodzi.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De gustibus ... ;)

Zgadza się. Szanuję.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia, że się jednak dyskutuje - w końcu estetyka ważna sprawa - także dzięki za opinie. Jestem na etapie testowania pasków tych które mam na stanie. Dziś wygrzebałem pasek Pattini który był swego czasu niewypałem /ze względu na kolor który sobie inaczej wyobrażałem/ do innego zegarka/ Mój gust podpowiada, że z tym kolorem tarczy najlepiej gra intensywny czarny - ale szary chyba też jest ok. 

/fotki z komórki - sorki za jakość/

931e78a769c49025.jpg

4467c2e983a243ac.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Spróbuj z grafitowym zamszem lub nubukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zielonym, którego prototyp zleciłeś, widziałbym brązowy pasek :) Albo ewentualnie jako opcja, przy zakupie. A najlepiej dwa paski w zestawie, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielony - białe indeksy

Fioletowy - czerwone indeksy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostało 24 szt modelu Form&Function LE100. Wszystkie są już złożone więc dajemy możliwość wyboru numeru zegarka. Poniżej lista dostępnych numerów: Aktualizacja 5.04.2020 godz 19:16 - 27,32,34,37,38,40,49,52,54,55,69,71,72,73,77,79,80,81,82,83,84,85,86,88,91

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolor pod szkłem będzie jak w rolex ;)

 

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolory fajnie wyszly, dobry strzal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co? Kolor peterda, czyli można wybrać dobrze na odległość. Winogronka przezajedwabista! Ten zegarek mimo, ze raczej nie na moją rękę stworzony i kryzys to i tak chyba będę musiał kupić :) Ty jesteś zadowolony Marcin? Kiedy przewidywana realizacja?

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.