Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Balansujący Na Osi

Użytkownik
 • Content Count

  1,979
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by Balansujący Na Osi

 1. Nie dotyczyły zegarków ale mam podobne doświadczenia z jednymi i z drugimi.
 2. Czemu mało? Dobry jest, solidny kawał paska.
 3. Może nie jest najmniejszy ale z drugiej strony trochę na tej tarczy się dzieje więc przy mniejszym rozmiarze gorzej jak to wyglądało.
 4. Oglądałem tydzień temu przy okazji zainteresowania innym zegarkiem i dokładnie, jest zdecydowanie za duży.
 5. Autor1984 czytaj że zrozumieniem, a nie to co Ci pasuje zeby zrobić dym. Przewidując, że zaraz trafi się taki mądrowski właśnie po tym zdaniu, które raczyłeś ordynarnie wujac z kontekstu napisalem kolejne, właśnie po to, żeby uciąć takie głodne teksty jak Twój. Przeczytaj jeszcze raz i powoli: I racz więcej nie wyciągać zdań z kontekstu z wypowiedzi, która nie rodzi żadnych trudności interpretacyjnych, przepraszam, nie powinna.
 6. To Jobs dał wielu ludziom pracę to oczywiście fakt ale argument w tej dyskusji żaden. Dał im pracę w imię własnych korzyści bo to oni pracowali na jego miliony za ułamek tego co on zarabiał. Żeby nie zostać źle zrozumianym to nie twierdzę, że powinien się dzielić z nim pół na pół czy coś w tym stylu, tylko że nie zrobił tego z pobudek , a jedynie po to aby rozwinąć swój biznes i pomnożyć swój majątek.
 7. Znacznie lepiej niż fabryczny.
 8. Ładne zdjęcie (zegarek oczywiście też). Pasek pod kolor tarczy, a do tego jeszcze odbladki na tarczy idealnie zgrywają sie z fakturą paska
 9. Te nowe grile nawiązujące do starych samochodów są paskudne. Dawno temu nadwozia były zupełnie inne i wtedy to pasowało, teraz zmiana na siłę i efekt okropny. A na tym zdjęciu to już w ogóle porażka..
 10. Tak myślałem, że kolega pomoże Dzięki. Czemu nue działa nie wiem. Mam go od wczoraj ale dopiero teraz znalazłem chwilę zeby go obejrzeć i na razie go nie otwieralem. Z tego vo ustaliłem dawno nie działa, jak dla mnie wygląda na pękniętą sprężyne, z tego co wiem nie spadł, nie był uderzony. A z tym szkiełkiem to dobra wiadomość.
 11. Przy okazji uroczystości rodzinnej pokazano mi taki egzemplarz. Niestety nie działa i brakuje szkiełko. Ponieważ nie znam się na kieszonkach prośba fo bardziej zorientowanych kolegów o radę czy warto ten zegarek odnawiać czy tylko go wyczyścić i naprawić i czy da die zdobyć szkiełko do tego egzemplarza?
 12. Od jakiegoś czasu przyglądałem sie w internecie takiej Certinie, ponieważ wydaje mi się ciekawa ale dopiero dziś obejrzałem ja po pracy z bliska i nie wiem czy mi się wydaje ale jak lubię Certinę (mam 4 różne modele) to tutaj jakiś wykonania koperty pozostawia wiele do życzenia. Tarcza fajna, indeksy też, rozmiar może być, nawet zastanawiałem się nad zakupem ale wykończenie koperty jak w chińskim zegarku.. Mam dwie Ds1, te starsze wersje chyba najbardziej popularne i tam polerka na kopercie to zdecydowanie wyższy poziom. Nie wiem czy to tylko wrażenie, zmęczenie czy może taki ma być dizajn?
 13. Naprawa będzie prosta tylko trzeba wykombinować dobra membranę.
 14. Dokladnie o to mi chodziło
 15. Ale kolega ma znalezisko.. Proponuję skorzystać z pomocy kolegów i cieszyć się okazem. To jest na prawdę rzadki egzemplarz i może początek szerszego zainteresowania zegarkami
 16. Miło słyszeć, że jeszcze ktoś wymienia się kartami. Ja więcej słucham niz nadaje ale to że względu na brak miejsca na sprzęt. Nawet zdemontowalem jedna z anten na KF ale W3DZZ dalej mam i kierunkowe UKF. 66 dla kolegi
 17. Nie moja sprawa ale skoro jest to dyskutowane publicznie to ja osobiście mam wątpliwości czy pan magazynier się ucieszy. To jest zegarek bardziej dla kogoś z forum jako jeden z wielu u danego właściciela, co by nie powiedzieć jest trochę specyficzny. Prawdopodobnie ten który go otrzyma Ucieszy się nawet jeśli nie do końca tak będzie myślał ale może lepiej trzeba było wybrać coś bardziej uniwersalnego z możliwością zamiany bransolety na pasek.
 18. I zapewne większe niż ta nówka w pomarańczy
 19. A to nówka czy używany? Tarcza ładna, indeksy też, zgrabna koperta, jak jeszcze cena dobra to już komplet
 20. Eno, jakby prosto z salonu ten zestaw
 21. Widzę że czepamy się słówek.. Ech, nie ma to jak znaleźć pomyłkę u kogoś. Koledze eye lip odpowiem więc może mniej więcej w tym samym stylu: spoko, ale Lancia nie była też też przewidywana w kwarcu. Rzeczywiście pomyliłem się pisząc, że wolę droższy wersję z manualnym naciągiem, bo miał być automat, mimo wszystko wydaje mi się jednak, że śledzący ten wątek zrozumieli sens wypowiedzi, ponieważ meritum jest zupełnie inne: droższy mechaniczny czy tańszy kwarcowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.