Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krist-off

Nie tylko G...

Rekomendowane odpowiedzi


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, nowicjusz01 napisał(-a):

Moje pierwsze Casio.

 

 Gratulacje, świetny model i z obłędnym podświetleniem z 2 białymi diodami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Paulus57 napisał(-a):

20230716_081740.jpg

Chodzi mi po głowie dw 290. Już miałem do niego kilka podejść, ale zawsze kończyło się zakupem czegoś innego. Warto? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Chefren napisał(-a):

Chodzi mi po głowie dw 290. Już miałem do niego kilka podejść, ale zawsze kończyło się zakupem czegoś innego. Warto? 

Za małe pieniądze masz zegarek który cieszy się uznaniem wielu miłośników zegarków. Dodatkowo "filmowa" historia, też ma jakieś tam znaczenie. Nosi mi się wygodnie (nadgarstek 18 cm). Jak Ci się podoba, to bierz, ale jego dostępność jest coraz słabsza, więc nie zwlekaj. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paulus57 napisał(-a):

Za małe pieniądze masz zegarek który cieszy się uznaniem wielu miłośników zegarków. Dodatkowo "filmowa" historia, też ma jakieś tam znaczenie. Nosi mi się wygodnie (nadgarstek 18 cm). Jak Ci się podoba, to bierz, ale jego dostępność jest coraz słabsza, więc nie zwlekaj. 

No właśnie ta filmowa historia jest takim dodatkowym smaczkiem na +, a z drugiej strony jest jeszcze dw 291, który za podobną kasę daje więcej... Szukam jakiegoś substytuta dla G, których się pozbyłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Chefren napisał(-a):

No właśnie ta filmowa historia jest takim dodatkowym smaczkiem na +, a z drugiej strony jest jeszcze dw 291, który za podobną kasę daje więcej... Szukam jakiegoś substytuta dla G, których się pozbyłem...

Najlepiej kup oba, jak to ja zrobiłem. :) 

 

 

20230303_080953.jpg

 

20230320_065925.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dw-291z żółtym wyświetlaczem, choć jak wspominał Paweł dla części z nas te filmowe konotację mają znaczenie. Mi osobiście kształt koperty nie bardzo pasuje i też wybrałem 291.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwóch nie kupię, bo to już prawie robi się cena jednego dw 5600. Poza tym, chcę zostać "dwuzegarcowcem" - elegant do koszuli i casio do "krótkich spodenek" 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Chefren napisał(-a):

Dwóch nie kupię, bo to już prawie robi się cena jednego dw 5600. Poza tym, chcę zostać "dwuzegarcowcem" - elegant do koszuli i casio do "krótkich spodenek" 🙂

Myślę, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie GW-M5610U-1ER. Tu masz solara i multiband6. Wszystko co trzeba a na dodatek wr200. 

 

large_big-5d9af0bdb1d32-GW-M5610-1ER.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Casio w domu. Pierwszy edifice. EFR-S567D. Pierwsze Casio z szafirkiem. Jestem ciekawy jak się będzie sprawować. Syn wybierał i testuje. 

 

IMG_20230722_184256484~2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.07.2023 o 12:35, Chefren napisał(-a):

Dwóch nie kupię, bo to już prawie robi się cena jednego dw 5600. Poza tym, chcę zostać "dwuzegarcowcem" - elegant do koszuli i casio do "krótkich spodenek" 🙂

Oj, będziesz się z siebie śmiał za rok lub dwa.

Nie ma ludzi z jednym tatuażem 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, GoBo napisał(-a):

Oj, będziesz się z siebie śmiał za rok lub dwa.

Nie ma ludzi z jednym tatuażem 🙂

Oj nie 🙂 ten etap choroby zegarkowej mam już za sobą. W pełni świadomie pozbyłem się wszystkich zegarków, pozostawiając jednego eleganta i teraz chcę do niego dobrać Casio i basta 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.